Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek elmenni első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek elmenni első randira. Elmentem virágboltba vettem a lánynak vörös rózsát. Tudtomra adta facebook-on, hogy mikor és hol találkozunk. Tudom, hogy hülyén hangzik, de én nem merek elmenni. Ilyen helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
dugd a se ggedbe a virágot és írd meg neki hogy lúzer vagy
2012. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hülye vagy! alány mondta hogy hol hát akk tuti van esélyed csak add önmagad és nem lesz gáz.de ha nem mész el akk baszhatod az egészet....vegyél be egy leszaromtablettát azt csőőő......na sok sikert
2012. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérj meg pár barátot, hogy rúgjanak seggbe! Az első nekem is ilyen nyögvenyelős volt.
2012. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
írd meg a randi helyszínt és időpontot majd valaki elmegy helyetted!
2012. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
menj el mit veszthetsz ?a virág meg ok mert akkor lesz mivel indítanotok a társalgást!! fenékbe ne dugd mert szúr inkább szekfűt:))))
2012. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmegyek helyetted ha a környéken van a helyszín :D


Mitől félsz? Nem esz meg a lány! LEHET hogy vmit elcseszel de ha nem mész el akkor meg BIZTOS hogy elcseszed.

2012. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Írd meg a csajnak, hogy nem mersz elmenni a randira, mert nyomorék vagy, úgyhogy ne haragudjon.
2012. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A vörös rózsa a szerelmeseké. Te szerelmes vagy abba a lányba? Mert viszont ha alig ismered és úgy vetted neki akkor kicsit érdekes lesz a szemében :) Amúgy meg mindenki izgul első randi előtt. De ha már ott leszel, nem fogsz igulni :) Menj és ne aggódj!
2012. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mennyi állnok ember...


Én is utálom a feszengős randikat. Legközelebb hívd inkább valamilyen eseményre (síelni, biziklizni, kirándulni, moziba stb...)úgy minden könnyebben fog menni.

2013. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
utolsó! ezek a hozzászólások miért voltak álnokak? ez az igazság, erőt kell vennie magán (vagy ha már megvolt, esetleg elmaradt a randi, akkor "kellett volna"), mert így feleslegesen ismerkedik lányokkal, ha nem találkozik velük.
2013. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!