Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » HA egy papírt ami az van...

HA egy papírt ami az van írva, hogy szeretlek + az illetők neve, és azt elégetjük és közben egész végig rá gondolunk akkor jótékony hatása lesz?

Figyelt kérdés
é-m-s
2013. jan. 2. 16:29
1 2
 1/11 anonim válasza:

ha elégeted... nem pont "rossz" hatása lesz? pl elfelejted v ilyesmi? :o

nem vagyok nagy ezotérikus,de ha ha vmit elégetsz akkor ellene harcolsz.! úgy tudom.

2013. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennek nem sok pozitív hatását látom mert az égetés az ugye inkább a megsemmisítése a dolognak.
2013. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az gond! :( Éppen az ellenkező hatását akartam! Mivel egy jó szerelmi kötést akartam csinálni nem az a rángatós csak annyit hogy érezzen irántam valamit!! Akkor tudtok egy szerelmi kötést?
2013. jan. 2. 16:50
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
ne csinálj olyat!semmi értelme.ha a sors úgy akarja,úgyis beléd fog szeretni.
2013. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem csoda hogy nem akar járni veled, én se járnék egy bolond csajjal.
2013. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért kérnék mindenkit! Hogy a bunkó üzeneteket kerüljük! Ezt már megfigyeltem, hogy sok hülye van aki direkt olyanokat ír ílyen kérdésekre amiket külön kértek h ne írjon! Lehetőleg csak olyanok írjanak akik nem bunkok
2013. jan. 2. 17:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! A szerelmi kötés nem létezik.
2013. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, hogy egyesek ilyennel is próbálkoznak, csak, hogy párt találjanak...
2013. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nah a #7-es válaszolt neked és még bunkó sem volt. Ment a zöld pacsi.
2013. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha fiú vagy, küldj a lánynak egy szál vörös rózsát, és mielőtt átadod fogd a kezedbe, gondolj arra, hogy ezzel a rózsával az ő szíve is kinyílik.


Ha lány vagy süss sütit a pasinak saját kezeddel, és gondolj arra, miközben gyúrod, hogy egy szerelmi meghívás ez a süti. Ha nyár lenne, elférne benne pár rózsaszirom :)


Ez nem varázslat, csak egy kis figyelemfelkeltés, de működhet ha a másik félnek tetszel.

2013. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!