Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A verebek miért nem vesznek...

A verebek miért nem vesznek észre?

Figyelt kérdés
mindig táncolok nekik, levetkőzök, beöltözök verébnek! megis mindig elszállnak! magyarázzátok már el nekem lécci ves drágáim jó?

#veréb párzás #jogo Bella
2013. jan. 27. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Öltözz kukacnak, akkor talán észrevesznek.
2013. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de en ugy akarom h észrevegyenek mintha én is közéjük tartoznék érted? nem ugy mintha préda lennék. egyszer ugyis megcsipték a "kukacom"
2013. jan. 27. 20:36
 3/13 x) ***** válasza:
xDDD A nap kérdése. Hát figyelj... neked se lenne túl szimpatikus ha egy elefánt embernek öltözne és odamenne hozzád "barátkozni" :D Egy veréb szemszögéből kb ugyan ez a szitu. Egyébként hogy jön ez az ezotériához?
2013. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Argloss ***** válasza:
A tánc és a veréb jelmez jó, de nem mentél elég messzire. Egyetlen és tökéletes módja a beilleszkedésnek, ha a teljes testedet verébkakával kened be, hogy a lelked is egy verébé legyen ne csak a gondolatvilágod. Viszont ez nem túlságosan egészségbarát megoldás, szóval próbálkozhatsz a mozdulatlansággal is.
2013. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem táncolsz elég szépen.
2013. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az aranyhalam szerint sexysen táncolok!!! amugy őrült nem vagyok!
2013. jan. 27. 21:24
 7/13 Argloss ***** válasza:
Akkor megvan a probléma. A halad egy akváriumon keresztül lát. Talán egy akvárium mögött kellene táncolnod, hogy a verebek is ilyen szemszögből tudják nézni a dolgot. Szerintem mindenképpen próbáld meg!
2013. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez fe szupi mupi ötlet! de Mukikának nem fog tetszeni!
2013. jan. 27. 21:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz volt a szekrény ami alá begurult a gyógyszer?
2013. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Forditott pszihologiaval: "Kit neztek ti verebnek?"
2013. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!