Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik azt állítják, hogy a...

Akik azt állítják, hogy a szerelmi mágia csak bajt tud okozni, azok át is élték vagy csak olvastak róla?

Figyelt kérdés

Olyan emberek válaszát várom,akik megcsinálták és biztosan amiatt szenvednek.

Most szkeptikusok ne írjanak,arra vagyok kíváncsi,hogy létezik-e egyáltalán ez az egész.



2013. febr. 2. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Menj el inkább futni, kozmetikushoz. Amíg egy ronda tehén vagy, hogy gondolod, hogy bárkinek is tetszeni fogsz, mama?
2013. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nemhogy szerelmi mágia, de mindenféle mágiának nevezett dolog bajokat tud okozni az emberrel. Nem azért mert működik, hanem azért, mert mindenféle felesleges, ártó, káros dolgot elhisz az ember, ennek megfelelően fog gondolkodni és cselekedni ahelyett, hogy értelmes, hasznos dolgokkal foglalkozna. Lehet hogy valami bejön a mágiával, valami jó is akár, de az csak azért van mert te elhitted, hittél benne. Volt már ilyen dolgokhoz szerencsém (inkább szerencsétlenségem), de kikerülve abból a gondolkodásmódból, hiedelmekből tisztán látom mennyire káros tud lenni.
2013. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Figyelj haver,értékelem a humorod.Sovány vagyok és boldog,de engem érdekel a téma.Kizárólag az a része,amit kérdeztem.

2. Bővebben mi történt?

2013. febr. 2. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

nem az a kérdés h ez az erő van e és lehet e használni ilyen és bármi dolgokra, hanem a jellegét sajnos az dönti el hogy KI és MIRE használja!!!!íhy lesz áldás v átok akár egy kapcsolatban vagy bármi másban amire használtad.

Meglehet nyerni a lottót is lehet sok pénzed is csak sajnos HA EZT AZ ERŐT tudod használni és rosszul teszed mert pl a sok pénz nem segítésre kell hanem az egód növelése miatt(bunda márkás óra, ékszerek kocsi) akkor rosszra használtad és hiába van a segged alatt egy ferrari bizony olyan rossz életed lesz h inkább lennél csoró de boldog.A boldogság és szeretet ami által kellene ezt ahsználni és mindent a földön és nem itt tartanánk ahol most!!

2013. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsóval egyetértek.
2013. febr. 2. 16:27
 6/9 A kérdező kommentje:

De akkor most egyáltalán létezik-e mágia?

Kezdem azt hinni,hogy igen,de várok még tapasztalatokat.

2013. febr. 2. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Csak gondolj bele! Ha létezik szerelmi mágia, ha nem, akkoris arról beszélünk, hogy olyan érzelmeket kényszerítesz rá egy emberre, amiket ő magától nem érez. Ez így persze hogy rossz dolog, és csak baj lehet belőle!
2013. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A szerelmi mágia nem azonos a kötéssel.

Azzal az ember nem kényszerít senkit semmire,csak létrehoz egy esélyt ahhoz,hogy összejöjjenek.Már ha létezik olyan.Utána majd eldől szabad akaratból,hogy mi lesz a kapcsolattal.Ez nem akkora bűn.

Ez csak egy elmélet,nem tudom,hogy így van-e.

Lebeszélős vagy rábeszélős kommentek nem kellenek,én azt szeretném tudni,hogy a mágia csak hülyeség-e vagy komoly dolog.

Elméleteket én is tudok gyártani,nekem tapasztalatok kellenek.

2013. febr. 2. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy létezik. ám tudni kell, hogy mit szabad kérni, és mit nem. amíg a fehér oldalon vagy,fehér gyertyával próbálkozol, addig semmi baj nem lehet belőle, hiszen te csak egy esélyt kérsz arra, hogy megismerj valakit, csak azt a helyzetet kéred, ami lehetővé teszi ezt. emiatt nem fogsz jobban szenvedni, mintha nem is csináltál volna semmit. csak a másik oldalra nem szabad átesni, és akkor rendben lesz.
2013. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!