Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tennétek, ha egyik pillana...

Mit tennétek, ha egyik pillanatról olyan életetek lenne, amiről csak álmodtatok?

Figyelt kérdés

HA egyik nap arra ébrednél hogy van egy házad, ahol csak te vagy.Egy gyönyörű helyen élsz, nem kell többet dolgoznod, mert annyi pénzed van.A garázsban meg áll egy autó, ami szintén a tied.

Ha ez megadatik, választanál másik életet?



2013. febr. 1. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

A tapasztalat az ,hogy kapzsik vagyunk mi emberek és soha nem elég semekkora vagyon.



Én viszont azt mondom ,hogy sokkal nagyobb öröm lenne felébredni egy olyan lány mellett aki csinos, szerelmes,okos,kedves egy átlagos vagyoni helyzetben mint egyedűl jó helyzetben. Minél több a pénzed annál nagyobbak a gondok.


Amint elkezdtem dolgozni majdnem minden pénzt eltettem így 1 éven belűl lett 1m aztán ahogy megtudták az ismerősök egyre többször jártak majd elkezdtek kéregetni nekem meg mindig nemet kellett mondani. Végűl lekötöttem a pénzt így az érdekbarátok lekoptak ,de fura volt ezt is megélni..

2013. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én kisebb agyinfarktust kapnék. Nem jó a sok pénz, beteggé tesz, én rettegek tőle és utálom. Sok mindenre jó, jó lenne, ha több lenne, mert a boltban, postán nem elég, ha azt mondom, utálom, nincs, a csekket csak fel kell adni, itthonra bevásárolni, azt meg szép szóval nem lehet.

Van, aki nagy dobra verné, van, aki titkolná, van, aki mániákusan félne, nehogy elveszítse, van, akinek könnyen jött, könnyen ment.

Én megbolondulnék, ha nem kellene semmit csinálnom, szerintem az újgazdagoknál is ez a gond, túl könnyen, túl hamar, túl sok jön, és megkattannak, elszállnak maguktól.

Ha a gyönyörű hely egy emberektől elzárt helyen van, mondjuk erdő szélén tóparton, megtartanám, máshol, ahol túl közel vannak szomszédok, eladnám a nagy palotát és vennék egy nekem megfelelő helyen egy kis komfortos házat, épp akkorát, amekkora kell. A pénzből lehet, hogy tudnék indítani valami álommelót, na azt megtenném, tartalékolnék annyit, amennyi vészhelyzetre kell, a többire keresném a lehetőséget, hol tudnék jótékonykodni. Olyan célokra olyanoknak adnám, akik szerintem megérdemlik, de ha olyan sok pénz lenne, akkor létesítenék egy állatmenhelyet, és azt üzemeltetném.

2013. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A pénz lehet sok, vagy kevés, de leegendő sohasem.

Vannak persze kivételek. Ha van egy kocsid, garázs is kell, meg bele benzin, stb...

Ha gazdag vagy, a kötelező vendégeskedés meg az előkelő ruhák miatt kell költekezned.

Meg aztán ott kell helytállnod, ahová születtél. Persze, ha kiemelkedsz, akkor körülmény az a további színhely, ahol helytállhatsz.

2013. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mivel én 25 éves létemre reál diplomával, nyitott személyiséggel és széles érdeklődési körrel rendelkezem, de még mindig nem tartok ott, ahol szeretnék, mivel nem voltam sosem senkinek seggnyalója, jó ismerőse vagy rokona a hivatalban, ezért jelen pillanatban (bár már dolgoztam életemben) is munkanélküli vagyok és állást keresek, én tökéletesen boldog lennék ekkor. Azért is, mert a pénzhez meg lenne az intelligenciám. Aki tud bánni a pénzzel, az nem omlana össze. Révén, hogy ennyi éve szívok rendszeresen, barátnőm sincs, arra is költenem kéne azért, én kiélvezném az életet, ha ez megadatna és utaznék a világban. Tanulnék kultúrákat, embereket ismernék meg, írnék az utazásaimról, a világról, sportolnék, buliznék és adományoznék beteg gyermekeknek. Az adományozás nagyon fontos dolog, ha van miből. Szär embernek érezném magam, ha milliárdos lennék és nem adhatnék a betegeknek. Természetesen igyekeznék megmaradni olyannak, amilyen most vagyok.


F25

2013. febr. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fugnoj válasza:
Én személy szerint nem , minek másik élet , bárhogyan is vannak a dolgok a felfogás kérdése is sokat számít. Bármi elhanyagolható ha megvan a szeretet és a boldogság fel tudod fogni úgy a világot hogy elfogadd azt ami van.Élni és a többi jön magától :)
2013. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gungasam ***** válasza:
Nagyon utálnám ha abban házban egyedül élnék( mint ahogy írod).Sürgősen tennék ellene!Az álomházban álomcsalád is kell!
2013. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokakból az irigység beszél, pedig elérhető bármi nem mással kéne foglalkozniuk.

Ha eléred az anyagi függetlenséget akkor nem foglalkozol annyit a pénzel, nyugisabb életed van. De mindig jönnek újabb célok. Az önmegvalósitás a lényeg


Ha a megggyőzödésed az, hogy gáz a pénz és gáz gazdagnak lenni és elítéled akkor nem is leszel az soha.

Ezos körökben egy téveszme terjeng a háttérhatalom révén, hogy állitólag remetének kell állnia annak aki a "jó ősvényt" követi.

De ez hazugság. Azért csinálják, hogy a jobb lelkületű emberek ne jussanak hatalomhoz, vagy cselekvőgépesékhez.

A pénz csak egy csere eszköz egy csere energia és amíg nem változik a világ ez van, de nincs benne semmi rossz. Csak azt hitettétek el,hogy rosszat gondolj róla. Az ezosokat is keményen agymások a sablon megtévesztett oktatásal. Ezért is az embernek a saját intuiciójára érdemes hallgatni és nem a dogmákra.

Egyébként nem elítélendő a remeteség valakinek az a élet útja de nem mindenkinek az...

Ha az a álmod, hogy az legyen amit leírtál kérdező és tényleg ezt akarod akkor hajrá. Akkor viszed véghez az életútadat ha az álmaidat követed.

2013. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!