Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csodás gyógyulás megmagyarázha...

Csodás gyógyulás megmagyarázhatatlan módon, lehetséges?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akinek volt valami hasonló esete?

2013. febr. 23. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit hívunk csodának? Nekem strumám volt, mindenki mondta, hogy ki kell operáltatni, de nekem volt két azaz kettő természetgyógyász gyógyítóm, egymásról nem tudtak, végül is nem tudom, melyikük érdeme, de nyomtalanul eltünt.
2013. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 homo ludensz ***** válasza:
100%
"Csodás" gyógyulás csak az orvostudomány szótárában létezik mert ha egy esetre azt mondják 1% az esély és mégis felépül a beteg.Mivel elfogadható magyarázat nincs akkor.....csoda.
2013. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kislány koromban az egyik térdemen nőtt egy hatalmas szemölcs, és az orvosok azt hitték daganat. A térdemen nőtt, és már meg volt tervezve egy olyan műtét, hogy egész életemben sántítani fogok utána.


Elestem lehorzsoltam a térdem, begyógyult a seb, és a szemölcs végleg eltűnt. Én ezt csodás gyógyulásnak ítélem meg, az őrangyalom aktivizálta magát, így is mondhatnám. Így 30 év után is megvan még a heg, de nem bánom :)

2013. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem léteznek ilyen csodálatos gyógyulások és nem is csalás, de a nagy részük placebo hatás miatt jön létre. Pl. egy beteg bent fekszik a kórházban, akkor szerintem sikeresebben felépül ha arra gondol, hogy "Igen,megfogok gyógyulni",mintha arra gondolna hogy "Megfogok halni!". Szóval pozitívan kell gondolkozni.

Vagy pl. egy ember náthás és gyógyszert szed ellene. Hisz benne hogy a gyógyszertől meg fog gyógyulni. Ez az ember akkor is meg fog gyógyulni, ha te kicseréled a gyógyszerét cukorkára, de ő ezt észre sem veszi. Miért? Mert elhiteti magával, hogy ettől biztosan meggyógyul.

Szerintem az agynak és a gondolatoknak van egy még be nem bizonyított hatása a testünkre.

2013. febr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ma 00:18- anyum is egy gyerekfaluba dolgozott, ahol volt egy 8-10 év körüli fiú aki pszihés dolgok miatt bepisilt éjjelente. A pszihológussal anyu megbeszélte nem gyógyszert kap (vmi cukorka volt tégelyes dobozban) de a fiú meggyógyult, mert úgy tudta gyógyszer van benne.
2013. febr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Isten mindenben segít!
2013. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak megmagyarázhatatlan gyógyulások.

Szerintem van olyan, hogy a beteg tudtán kívül olyan növényeket vagy azok kombinációját eszi huzamosabb ideig , hogy meggyógyul. Gyógyító hatású növényeket. amikről az orvosok sem tudnak.

2016. febr. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!