Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hiányzik a TV 2-esről az EZO...

Hiányzik a TV 2-esről az EZO TV nektek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 00:55
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Nem is vettem észre, hogy már nincs, úgyhogy nem igazán hiányzik.
2013. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az ezotéria egy foscsi, és az is, aki hisz benne ! XDDD
2013. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
de tegnap én odakapcsoltam véletlenn és ment......
2013. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem hiányzik, mert mindig csak azt mondja a műsorvezető, hogy hívjanak. Nem hagyja a jóst szóhoz jutni.

A "legjobb" Rencés Gabi mindig ugyanazt szajkózza "Változtasson"

(Angyalszem 0-24-ig, jan. 1-től dec. 31-ig mindig elérhető).ez közben alszik is...

2013. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 homo ludensz ***** válasza:
Arra megy ki a játék hogy minél tovább telefonálj mert az pénzt hoz. De egy régi poros kérdést teszek fel: ha tudja hogy neked mikor jön pénz a házhoz akkor ő miért ül ott miért nem vonzza be a nagy nyeremények valamelyikét?
2013. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
azok a kóklerek??????persze...hogy nem!!!!!szerintem az ilyen dolgokat hogy jóslás meg látás meg bevonzás nem lehet tanítani meg tanulni.ha valakiben ez megvan alapból az nem megy kóklerkodni tv-be meg egyéb internetes oldalakra.ha valaki tényleg ért ehez annak nem az a célja h meggazdagodjon ebből.de ez az én véleményem.
2013. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Annyira hiányzik, mint köröm a farkam végére...
2013. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 mustafa33 ***** válasza:
Még van TV2 ? Ne mond!
2013. febr. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 homo ludensz ***** válasza:
gabriella85 tájékoztatlak hogy akit érdekel az ez irányú tevékenység és van hozzá elég türelme s szorgalma az ki előbb ki utóbb de megtanulja. Senki nem születik jósnak legyen az kártya vagy tenyérjós meg számtalan dologból jósolnak. Az már rajtuk múlik hogy összeállnak és jól el tudják adni a tudásukat./ megjelenés s jó kommunikációs készség/ 6 ujjal már nem születnek sámánok mostanában csak jó empátiával megáldott emberek.
2013. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
szerintem amit lehet tanulni az a koklerkodás.max fejleszteni lehet ha meg van valakiben.de nem az hogy tedd ki a pénztálcád meg a taj kártyád....haggyad már...meg 100000szoros energia.meg külön csinálnak kis amuletteket meg egyebeket aztán vedd meg....KÓKLEROK!!!!
2013. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!