Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kezdhetem el a magia...

Hogyan kezdhetem el a magia tanulasat?

Figyelt kérdés
Van valamilyen kepessegem,mert kapcsolatba tudok lepni a szellemekkel..van szellemtablam is. de erdekelne a magia.. nem konyvekbol akarok tanulni.. a sikok kozotti hatarvonalat is kesz vagyok atlepni csak,hogy tanuljak.. nem vagyok bolond.. :)

2013. márc. 6. 15:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Majd ha megtanulsz hinni akkor beszelgetunk.. Nem vagyok magyarorszagi,es az en teruletemen sokan hisznek az atkokban,rontasokban es a szellemekben! igen elmultam 18 es kiskorom ota tudok beszelgetni a halott rokonaimmal..
2013. márc. 6. 18:38
 12/24 anonim ***** válasza:
75%

Gratulálok hozzá. Orvosnak mondtad már ezt amúgy? Már elég jó kezelések vannak.

Hol élsz amúgy, ez valami afrikai dzsungel mélye?

2013. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
az IQ szintem magasabb mint a tied ebben biztos vagyok..es nem all szandekomban egy ilyen tudatlan szemelynek elarulnom barmit is magamrol.. olvasd dr.goldberg konyvet hatha elobbre jutsz a pszichologiaban vagz herman hesset ha filozofalni akarsz..
2013. márc. 6. 18:51
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

Magasabb IQ :D :D :D

Nem teljesen értem, hogy jön ide a pszichológia meg a filozófia, de be tudom annak, hogy biztosan csak halottakkal tudsz értelmesen kommunikálni.

2013. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%
Bírom ezt a túltengő felsőbbrendűség, és kiválasztottság-tudatot, ami az ezósokra jellemző.
2013. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem felsőbbrendűség csak tudatlanoknak nem érdemes beszélni erről.
2013. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
44%

Miért olyan nehéz elhinni, ha valakinek vannak különleges képességei? Ez egy adottság, ápolni kell.

Ha valaki szkeptikus az ezotériával, akkor olvasgassa a párkapcsolati témát vagy amit jónak lát, de ezt sosem értettem, hogy miért kell mást piszkálni azért, ami foglalkoztatja. Ez olyan, mintha egy kereszténynek beszólnál, hogy mit hisz Istenben, úgysem létezik, menjen és kezeltesse magát!

Megnézném a fejed, kedve "I have no shadow", mit szólnál hozzá, ha elkezdenéd érzékelni a lelkeket, vagy furcsa dolgok történnének körülötted. Egy ideig meg lehetne magyarázni a huzattal meg hogy véletlen leesett magától, de egy idő után ez édeskevés lenne. Attól, hogy te nem éltél át ilyeneket, nem tapasztál semmi ilyet, nincs jogod, hogy kritizáld más emberek érdeklődési körét, hitét vagy élményeit ezzel a témával kapcsolatban!

2013. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%

Ne aggódj, érzem én a lelkemet minden nap, tele vagyok érzelmekkel. Attól még tisztában vagyok vele, hogy ez az agyamban történő biokémiai folyamatok összessége, és nem egy 21 grammos, lebegő "ektoplazma".

Továbbá mindenkivel történnek furcsa dolgok. A különbség az, hogy egyesek utána járnak, megkeresik mi okozhatta és megpróbálják megmagyarázni, ez vagy sikerül vagy nem, ekkor max azt mondjuk, hogy jelenleg még nem tudjuk megmagyarázni.

Ellenben az ezósok meg se próbálnak elgondolkodni rajta, csak rávágják, hogy Isten volt, meg szellemek, meg "démon költözött a Marisba".

Ne haragudj, de ha mindenki "ezós" lenne még ma is gyertyával világítanánk, és sírba bújnánk az ágy alá, mikor esik, hogy nehogy ránkszakadjon az ég...

Az ezotéria nem más, mint egy betegség, amit már rég el kellett volna felejteni.

Filmeknek, könyveknek nagyon jók a szellemes, démonos, lelkes történetek, szórakoztatják az embert, de aki ebben komolyan hisz, az egész egyszerűen csak ostoba, és a tudatlanságba menekül, mert gyáva a tanuláshoz...

2013. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

De jó, hogy mindenki mindent tud, így már nem is kell válaszolni senkinek:)

Viccen kívül, elkeserítő az arrogancia, amivel mindenki a saját véleményét fújja. Tényleg nem értem, miért jönnek ide téríteni önjelölt materialista hordószónokok, mikor senki, de senki nem kívácsi rájuk ebben a kategóriában. Miért, érdeklődnek a téma iránt? A válasz, amire jutnak, már elnézést, de szánalmas: ma még nem tudjuk megmagyarázni...

Ja, és hogy mindenkinek magasabb az IQ-ja a másiknál, ez is szép.

Na akkor a témáról végre: akinek van valamilyen képessége, csak saját maga tudja fejleszteni, ha érdemes rá, ha olyan az életmódja és ha jóra, azaz a közösség építésére akarja felhasználni, nem saját, önző célokra. Régen ugye ezekből a beavatott emberekből lettek a papok.

30 kemény materialistaként eltöltött év után meghalt a nagymamám, és eljött hozzám elbúcsúzni, mikor meghalt a kórházban. Innen datálódik, hogy nem csak a tudomány létezik. Persze, persze, hallucináltam, ittam, álmodtam, tudom, tudom, nem is akarok senkit sem meggyőzni, miért lenne nekem az jó???? Csak beszélgeni szeretnék itt hasonló emberekkel.

Kedves kérdező, nagymamám egész életében jósolt kártyából, halála után felfedeztem, hogy nekem is megy. Évekig csináltam, a végén már pénzért, de abbahagytam. Nem jó ezzel játszani. Túl sok üzenet jön, és én nem akarok más emberek sorsába beavatkozni, ez Isten dolga! Jól gondold meg, milyen terheket veszel magadra, mire akarod használni a képességed. Mondjuk az enyém gyenge, mondjuk 5-10%, persze ezt nem lehet mérni, csak gondolom. Mindenesetre ijesztő volt, ahogy jött néha, NÉHA a sugallat. Szóval én abbahagytam. Nem véletlenül tiltja az egyház sem. Nem azért, mert babona, hanem mert nem tudhatod, milyen erőket hívsz magadhoz, nem biztos hogy a jókat, bár én próbáltam feléjük fordulni.

2013. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
innen datálódik, hogy nem csak a tudomány létezik számomra kémia-angol szakos tanárként - bocsi, ez kimaradt
2013. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!