Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kezdhetem holnap pénteken a...

Kezdhetem holnap pénteken a fogyást?

Figyelt kérdés
Félek,hogy a péntek nem hoz szerencsét..
2013. febr. 14. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsét kell hoznia, zsírt kell veszíteni, semmi köze a szerencséhez. A szöveteidet nem érdekli a szerencse, nem foglalkoznak ilyenekkel, csak végzik a dolgukat.
2013. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én azt nagyon jól tudom,talán már túl megkeseredett vagyok ... mindig is ilyen kényszerdolgokban szenvedtem:(
2013. febr. 14. 20:16
 3/12 anonim ***** válasza:

Még csak 13.-a sem lesz.

Bátran kezd neki! Sok sikert!

2013. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Awful11 ***** válasza:
Kezdheted nyugodtan. Azért remélem nem koplalni akarsz, mint ezen az oldalon elég sokan:)
2013. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hajrá. A zsírpárnáknak fogalmuk sincs, hogy milyen nap van.
2013. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A péntek remek nap a fogyókúra/diéta megkezdéséhez!


- Hétvégén van időd elmenni és bevásárolni pár egészséges kaját - zöldség, gyümölcs, húsok (csirkemájat, nyakat is vehetsz akár, főve finomak ezek is), spenót, sóska (utóbbi kettőből a habarás elhagyásával egy vödörnyit is ehetsz egy nap), teljes kiőrlésű kenyér esetleg kefirt, natúr joghurtot is vehetsz.

- Hétvégén lesz időd kimozdulni is, menj el nagyokat sétálni, bicajozni!

- Igyál sokat a hétvégén (2-3 litert, vizet), így hétfőre már valamennyire rááll a szervezeted a sok folyadékra és nem kell 10 percenként pisilned suliban/munkahelyen, ha sokat iszol. Sok folyadék kimondottan fontos fogyókúra/diéta/életmódváltás alatt.

2013. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

- Rendezd át a környezeted (szobád, konyhát ha pl. háziasszony vagy, stb.), csinálj rendet, fésüld ki a kutyát, takarítsd ki a terráriumot/akváriumot és azt is rendezd át, tegyél pár növényt az ablakba. A lényeg, hogy felfrissíted a környezeted, így jobb kedved is lesz.

- Kajálás után 2 órával melegíts be (kar-törzskörzés, szökdécselés), csinálj pár fekvőtámaszt - akár nőit, pár guggolást, lábemelést, hasprést. Nem kell sokat. Aztán szépen nyújts ki az izmaidat, hidd el nagyon fel fogsz frissülni!!!!! Ha 5 percig csinálod, akkor 5 percig, ha 30 percig, akkor 30 percig, a lényeg, hogy mozgasd át magad, a mozgás váljon a napirended részévé.

- Ne koplalj! Ha éhes vagy, egyél, de pizza helyett tükörtojást, Mars szelet helyett (ami amúgy isteni finom) aszalt gyümölcsöt, gyümölcsszeletet, vagy egy cukormentes (most már van 'cukor nélkül' változatban is) cerbona szeletet. Húst (szárnyasok, halak) és zöldséget ehetsz minden mennyiségben, gyümölcsöt módjával, gabonát délelőtt/kora délután. Ha rakott krumpli van ebédre, egyél belőle kevesebbet, de pakolj mellé egy kis savanyúságot is (cékla, uborka, káposzta), ha te csinálod kevesebb tejfölt tegyél a tetejére!


Ne negatív dologként gondolj a fogyókúrára (én is voltam kövér, tudom milyen nehéz elkezdeni), ez egy életmódváltás, amivel csak jól jársz. Ha becsúszik valami rossz kaja (pl. marcipánszelet, melegszendvics), ne pánikolj, hanem menj és sétáltasd meg a kutyát, bicajozz egyet, vagy porszívózz fel - de ne emészd magad, hogy 'jajj elrontottam az egészet, holnap majd kezdem elölről, de hát akkor ma már úgyis mindegy és jól bezabálok'. Nem dől össze a világ, HA hosszútávon normális kajákat eszel, és csak néha-néha eszel valami szemetet (pizza, habcsók, stb.), akkor úgyse azo a kicsin fog múlni. Helyes táplálkozás, mozgás, kiegyensúlyozottság. Ez kell és a tested meghálálja neked a törődést!

2013. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Cukormókus, tökre igazad van, de annyira nőimagazinos a megfogalmazás :) no offense :)
2013. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg :D


Gyanítom, hogy a kérdező is nő...Másrészt ha ilyen pesszimistán áll hozzá a dologhoz, a női magazinos megfogalmazással (nyersebben is elmondhattam volna ezt az egészet) talán jobban fel lehet lelkesíteni :)))

2013. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem fellelkesítettél :)

(8-as voltam( :)

2013. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!