Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kezdhetem el a magia...

Hogyan kezdhetem el a magia tanulasat?

Figyelt kérdés
Van valamilyen kepessegem,mert kapcsolatba tudok lepni a szellemekkel..van szellemtablam is. de erdekelne a magia.. nem konyvekbol akarok tanulni.. a sikok kozotti hatarvonalat is kesz vagyok atlepni csak,hogy tanuljak.. nem vagyok bolond.. :)

2013. márc. 6. 15:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
44%
én már igazi mágus vagyok, erre születni kell, meg persze a szalámiszeletelésre is.
2013. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ezt mondom nektek barátaim, a tudatlanoknak nem érdemes erről beszélni mert csak felidegesítenek az ostobaságukkal
2013. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is van egy speciálisan különleges képességem.:

Messziről megérzem a hülyeséget.

2013. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, már megbocsáss, de elég nagyra tartod magad

mindenkinek van képessége, csak az emberek 95 %-ából kinevelték annak idején a szülei és a társadalom

így elfelejtette használni,de mindenkiben felébreszthető

úgyhogy semmivel sem vagy különlegesebb másoknál

tudod,láttam,és tapasztaltam én is egyet-mást életem során

nem oly régóta foglalkozok mágiával, de az első dolog amivel szembekerültem: mágiát csak végtelen ALÁZATTAL , türelemmel, és kitartással lehet tanulni

azt írod, készen állsz az asztális kivetülésre

jó, akkor várj még vagy 10 évet minimum

ez nem az egyszeregy,amit a gyerekek fél év alatt megtanulnak

ha pedig nem tudsz változni, és elvakít önnön "nagyszerűséget",akkor semmit nem fogsz fejlődni, és nézegetheted tovább az ittragadt gondolatformákat, a szellemek ugyanis ezek

2013. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!