Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Illuminati a sztárvilágban?...

Illuminati a sztárvilágban? Lady Gaga

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasható, hogy GaGa valójában a kormány szolgálatában áll, és azért kreálták hogy segítse az agymosó tevékenységüket!


Ha az ember valóban, kicsit beleássa magát a témába akkor tényleg találhat egy-két zavarba ejtő dolgot!


Ezeket a képeket érdemes megnézni!


[link]

images/

member/523c3c7f0ce6.png


[link]


+

[link]


[link]


[link]


És még vagy ezernyi dolog ami ezt bizonyítja, csak nem fér ide!

Pl: a Government Owned Alien Territory dolog,

meg ha visszafelé halgatod a Paparazz-t akkor hallatszik: Evil Save us, we are model it 'valami' 'valami' arts of Lucifer...


Egyébként a megszállottja vagyok LadyGaga - nak

2 koncertjén voltam! a Monster Ball Tour-on

és a Born This Way Ball Tour-on!


a többi rajongó képtelen elfogadni hogy Gaga talán gonosz, és csak mentegetőznek hülye érvekkel!

De engem nem érdekel!


Vélemények?



2013. márc. 17. 12:36
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Oh.. Azt bóknak veszem ha kattantnak tituláltok!

mert szerintem az átlagember ilyesztőbb!

sőtt.. veszélyesebb!

(gondoljatok a mostani "átlag" tini fiúkra és lányokra. Egy undoritó fertő az egész!

14-15 éves kis nyomi páwák meg ribik ott nyomulnak a szórakozó helyeken! irtózom a felületes, bunkó stílusuktól! na mind1..)


AMÚGY találtam egy érdekes dolgot, ami Michael Jackson és GaGa kapcsolatáról szól! (és persze az illuminatiról!xD) ez lenne majd a kövekező kérdésben!

szerintem azt is érdemes lesz elolvasi! :)) mert az még ennél is dúrvább szerintem!

2013. márc. 19. 20:32
 22/46 anonim ***** válasza:

"14-15 éves kis nyomi páwák meg ribik ott nyomulnak a szórakozó helyeken!"


Lady gaga koncert előtt pont ilyen ! Lady gaga pont mint egy exibicionista páwa.

2013. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

rohadtul tévedsz!!

tavaly nyáron voltam a bécsi koncerten és többség 25 és 40 év közötti volt!

persze sok fiatal is volt!


és a szörnyek nem páwák és ribik!!

nagyon is normálisak!

magas érzelmi inteligenciával!

2013. márc. 19. 21:20
 24/46 anonim ***** válasza:

#18: Azért Lady Gagát nem tekinteném korszakalkotó személyiségnek :D


Ez a Little Monsteres téma elég vicces. De sebaj, majd kinövitek.

2013. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Ja lehet.. de addigra teleleszünk kereszt tetkókkal! ...
2013. márc. 19. 21:34
 26/46 anonim ***** válasza:
:D A tetkókkal óvatosan, nagyon meg lehet bánni :)
2013. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
9%

"és pluszba gyönyörű!

ő egy igazi NŐ! "


-ma már ha megcsinálják, jobban néz ki, mint egy (igazi) nő,

de azért nem volt ez mindig így.


Shemale volt ő, transzvesztita, transgender (=nemek közötti).

2013. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
27/28 @Súr ? ...
2013. márc. 21. 22:23
 29/46 anonim válasza:

Érdekes végigolvasni ezt az egészet....

Most 23 vagyok és a kérdező magamra emlékeztet,amikor 13-14 voltam. Én épp a Rammsteinért voltam megőrülve, szögecses nyakörvet hordtam és feketére rúzsoztam magam ééés TÖK MENŐNEK ÉREZTEM MAGAM! Mindamellett hasonlóan mélyen belemásztam a boszorkányok és vámpírok világába, kutattam az utcán a vámpírokat és teljesen meg voltam győződve róla,hogy képes vagyok szerelmi bájitalt főzni.

Persze aztán eltelt pár év és csini ruhák léptek a rokkeres fekete göncök helyére, tudományos és szépirodalmi könyvek a mágia könyvek mellé :) Szépen lassan az évek múltával lecsengett a láz, kételkedőbb lettem.


Igazából nem kell lenézni őt azért,mert hisz ebben az egész mesevilágban és megpróbálja értelmezni, talán valamiféle igazságot felfedezni benne. Azt,csak remélni tudom,hogy a koncertekre kísérettel ment,nem egyedül. Az pedig megint más dolog,hogy ő rá figyelnek-e úgy a szülei,mint anno én rám, engedik-e neki,hogy teletetováltassa a gyönyörű testét? Csak remélem,hogy van egy nagyobb testvére, vagy egy józanabb gondolkodású barátnője, aki támogatja a zenében és öltözködésben,de lebeszéli a visszafordíthatatlan hülyeségekről.


És amúgy elképzelhetőnek tartom,hogy visszafelé játszva a számot ki vélsz hallani belőle valamit. Előfordulhat. Akár szándékosan is készíthették így....van még egy téma amiről lehet legalább beszélni, növelhetik a népszerűségét!

Igazából teljesen mindegy,mert ha rájössz valamire, ha nem, túl pici vagy ahhoz,hogy bármin is változtass. Ez a célja a néphülyítésnek, és te ezt jól megetted.


De azért kíváncsi lennék rád 23-25 évesen. Én most mosolyognék magamon egyet,aaaz tuti :)

2013. márc. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

:))

előző válaszoló. talán igy lesz! nem tudom! :)

És amúgy de! a bécsi koncerten egyedül voltam.

2013. márc. 22. 14:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!