Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Illuminati a sztárvilágban?...

Illuminati a sztárvilágban? Lady Gaga

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasható, hogy GaGa valójában a kormány szolgálatában áll, és azért kreálták hogy segítse az agymosó tevékenységüket!


Ha az ember valóban, kicsit beleássa magát a témába akkor tényleg találhat egy-két zavarba ejtő dolgot!


Ezeket a képeket érdemes megnézni!


[link]

images/

member/523c3c7f0ce6.png


[link]


+

[link]


[link]


[link]


És még vagy ezernyi dolog ami ezt bizonyítja, csak nem fér ide!

Pl: a Government Owned Alien Territory dolog,

meg ha visszafelé halgatod a Paparazz-t akkor hallatszik: Evil Save us, we are model it 'valami' 'valami' arts of Lucifer...


Egyébként a megszállottja vagyok LadyGaga - nak

2 koncertjén voltam! a Monster Ball Tour-on

és a Born This Way Ball Tour-on!


a többi rajongó képtelen elfogadni hogy Gaga talán gonosz, és csak mentegetőznek hülye érvekkel!

De engem nem érdekel!


Vélemények?



2013. márc. 17. 12:36
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Udv...

Komolyabban erdekel a tema irj ide

hidden,hand17@citromail.hu


Well Albert ::DCLXVI

2013. márc. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

31/30 (előző válaszoló)

Rendben! majd írok! csak összeszedem a dolgokat! :DD ;)

2013. márc. 23. 09:22
 33/46 anonim válasza:
te teljesen megzakkantál? és még little monsternek tartod magad?????
2013. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

Hahaha:''''D

Hidd el nem én találtam ki!..

nagyon sokan így hiszik..


És már megint ez...

nem hiszik el hogy Monster vagyok.

#33/34 - ,, és még

little monsternek tartod

magad????? "

Miért egy Monsternek kötelessége azt gondolni, hogy Gaga egy keresztény, szent angyalka??

hát szerintem nem..


ÉS IGEN.. ÉN IGAZI RAJONGÓ VAGYOK!

Már 5 éve nem telt el úgy nap hogy ne gondoltam volna rá! (legalább egyszer)

Többször is megálmodtam már pár ötletét, amik később beigazolódtak a videókban, TV-s fellépéseken, koncerteken.

egy szó mint száz...

Rajongó vagyok!

szóval ezt a következőkben ne kérdőjelzzétek meg.. köszi.

2013. márc. 27. 16:08
 35/46 anonim ***** válasza:
Nem azert,hogy beledkossek,de ennek mi koze a magia,okkultizmus temakorhoz? :D
2013. márc. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim válasza:

És ha nekünk követnünk kell GaGa-t a pokolba mert azt akarja, akkor nyissátok a kapukat, mert mi mind megyünk...


Én is kíváncsi lennék, mit gondolsz majd 20 felett erről a mondatodról.... :)


Lady Gaga kifejezetten a tinédzser korosztálynak lett kitalálva, pont azért, mert ez a korosztály a legbefolyásolhatóbb, de egyszer úgyis mindenki kinövi, felnő. Bocs, nem akarlak megbántani, tudom, milyen érzés ez, de hidd el, így lesz.

A másik pedig, hogy Lady Gaga és Michael Jackson között SEMMILYEN kapcsolat nem volt, nem is találkoztak. MJ állítólag meg akarta hívni a This Is It-re előzenekarnak.

Állítólag tetszett neki, amit Lady Gaga csinált, de mint tudjuk MJ 2009 óta nincs köztünk, Lady Gaga pedig rengeteget változott azóta, érdemes azon elgondolkodni, hogyan vélekedne róla most MJ, hiszen köztudott, hogy az illuminati ellen volt.

2013. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

#35/37 azért írtam az okkultizmushoz mert ehez ált a legközelebb!

(végülis volt egy olyan beszámoló, a régebbi fodrászától, mi szerint valami fura nyelven motyogott, amiről később kiderült (?) hogy egy igazi nyelv! és 3 láb magasan lebegett, és azt is elmondta hogy látott egy 666 tetkót a fejbőrén! )

NA EZEKET viszotnt már én sem hiszem el! xD )


#36/37 (előző válaszoló)

sajnálattal értesítelek, xD hogy a "nyissátok a kapukat" dolog egy felőtt ember idézete!.. lol

És azt is írtad, hogy 'ÁLLÍTÓLAG' meg akarta hívni a This is it- re.

Hát az igazság az, hogy Tényleg meghívta! (gaga wikipedia profilján megtekinthető a túrnékban)

JA ÉS egyébként amikor azt írod, h ez gyerekes, utána meg teszel egy utalást arra, h MJ kűzdött az Illuminatival akkor most MI VAN VELED?! elhiszed ezt az egészet vagy nem!?

Ideje lenne döntened és felnőnöd végre!! xD

(egyébként gaga-ról MJ halála előtt is Illuminati gyanús volt!)

szóval Michael nagyon is jól tudta hogy kit hív meg!.. mind1

A Lényeg hogy Imádom LADYGAGA-t !! ^^

2013. márc. 31. 13:25
 38/46 anonim ***** válasza:

tegnap 02:47

Miért az android témához mi köze van ennek a sz@rnak? Mégis minden nap itt szerepel a top 10-ben ez a baromság.


Jól működik ez a barom agymosás a tinédzsereknél. 17 éves embert a legkevésbé sem neveznék felnőttnek. Sőt még 20 felett is csak kevesen gondolkoznak felnőttként, úgy 25 felett kezdődik ez a legtöbb esetben. A kérdező nagyon messze van még ettől, főleg ha ilyen jól beletömik ezt a sok baromságot a fejébe.

2013. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim válasza:

36. vagyok


Sokkal durvábban is fogalmazhattam volna (mint ahogyan azt te tetted a válaszodban, de mivel már felnőttem, nem teszem, mert alapvetően nem bántok meg embereket, és mert tudom, hogyan gondolkodsz erről a témáról, én is ilyen voltam, csak Michael Jacksonnal kapcsolatban. Most is szeretem őt persze, de most már vannak fontosabb dolgok is az életemben, ezzel mindenki így van egy bizonyos idő után, hidd el, ez természetes, mint ahogyan az is, ahogy te most gondolkodsz erről)

Látod, a stílusodból látszik, hogy még fel kell nőnöd, de nincs is ezzel semmi baj, mármint nem a stílusoddal, hanem a felnövéssel.

Nem ez a gyerekes, ha hiszel az Illuminatiban (ha felvenném a stílusodat, akkor most azt írnám, hogy tanulj meg értelmezni), mert ez köztudottan létező szervezet. MJ benne volt az Illuminatiban sajnos, belekeverték, ő nagyon hiszékeny volt, befolyásolható, de miután rájött, nyilvánosan is fellépett ellenük, volt is egy beszéde erről, lehet több is, de egy biztos. Nem régen valahol azt olvastam, hogy a dalaiban is burkoltam fellépett ellenük, de ennek nem néztem utána.

Egyébként a Wikipedia nem hiteles forrás (tudom ott vannak alatta a források), de sok esetben nem az, nyilván Lady Gaga és MJ csapata mondta a hírt. Ezzel nem kérdőjelezem meg a hitelességét. (A Wikipédia alapjában véve nem mérvadó, pl egyetemen sem lehet felhasználni, legalábbis a jobbakon, de gondolom, majd hallod te is, ha egyetemre mész ;), de most hogy mennyire hiteles, hagyjuk is, mert nem erről van szó). Igen, tudom, hogy nem 2009 után kezdődött ez a dolog Lady Gagánál (ebbe tudtam, hogy bele fogsz kötni) de a Born This Way után kezdett kiéleződni ez az egész.

Még mielőtt rákérdeznél, hogy, ha nem szeretem (mert nem), miért vagyok ennyire informált Lady Gagával kapcsolatban: ha nem ismerek valamit, nem tudok véleményt mondani róla.


További szép napot neked, és Kellemes Húsvétot! :)

2013. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
83%
Gaga undorító az összes többi sátánistával együtt
2013. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!