Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Illuminati a sztárvilágban?...

Illuminati a sztárvilágban? Lady Gaga

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasható, hogy GaGa valójában a kormány szolgálatában áll, és azért kreálták hogy segítse az agymosó tevékenységüket!


Ha az ember valóban, kicsit beleássa magát a témába akkor tényleg találhat egy-két zavarba ejtő dolgot!


Ezeket a képeket érdemes megnézni!


[link]

images/

member/523c3c7f0ce6.png


[link]


+

[link]


[link]


[link]


És még vagy ezernyi dolog ami ezt bizonyítja, csak nem fér ide!

Pl: a Government Owned Alien Territory dolog,

meg ha visszafelé halgatod a Paparazz-t akkor hallatszik: Evil Save us, we are model it 'valami' 'valami' arts of Lucifer...


Egyébként a megszállottja vagyok LadyGaga - nak

2 koncertjén voltam! a Monster Ball Tour-on

és a Born This Way Ball Tour-on!


a többi rajongó képtelen elfogadni hogy Gaga talán gonosz, és csak mentegetőznek hülye érvekkel!

De engem nem érdekel!


Vélemények?



2013. márc. 17. 12:36
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

#38/41

Bocsánat!

véletlenül másoltam be az 'Android' szót a kulcsszavak közé!

tudtam hogy ebből baj lesz! sajnálom!:/


#39/41 Ok valjuk be.

gyerek vagyok még! én még foglalkozok vele.

Te meg felnőtt. és te már nem.

De ezzel most mi változik?

attól ezek a dolgok ugyanúgy érintenek mindkettőnket!

csak te már 'nem foglalkozol velük'..

hát most akkor nem tudom melyik a jobb.. összezavarsz..

2013. ápr. 2. 22:30
 42/46 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Istenem, nektek amúgy fogalmatok sincs hogy pontosan mi az a szervezet amiről beszéltek. Ha lenne akkor nem úgy neveznétek hogy Illuminati, hanem rendes nevén, vagyis Illuminátus rend, és nem gondolnátok olyan ökörségeket hogy Lady Gaga a tagja ennek. Lady Gaga elég elmebeteg nő, és durva amiket klippekben csinál meg a koncertjein, és igen, a képek igazolnak pár dolgot. De Gaga soha nem volt és soha nem is lesz ennek a szervezetnek a tagja, valószínűleg maximum az egyik fedőszerve manipulálja. Gondolom, ti nagy szakértők most aztán fogalmatok sincs melyik szervezetre gondolok. Előbb olvasgassatok utána, értelmezzétek normálisan, azután írogassatok ilyeneket.
2013. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Tökmindegy minek nevezzük Illuminati , Illuminatus rend (minden nyelven illuminatinak írják.. mindegy) szabadkőművesek, Bilderberg izék.

A lényeg az elmélet miszerint Gaga nem csak egy sztár.

2013. szept. 26. 17:31
 45/46 anonim ***** válasza:

Az illuminátus rend és a szabadkőmüvesek nem ugyanaz, de mindegy is mert ahhoz talán utána kéne olvasnod mi mit jelent.

Hajrá kövesd őt a pokolba te iq bajnok.

2013. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

Az, hogy kijelented, te Gaga után mész a pokolba és szörnyecskének hívod magad a példa arra, hogy az illuminati zeneiparban való tevékenysége IS tökéletesen működik.


az egyik hozzászólónak: a legnagyobb tévedés azt gondolni, hogy nem fontos tudni róla, mert nem tehetsz semmit...

Ha átlátod (és ha átláttad, akkor fogod érezni a nagy különbséget) a tevékenységüket már nem az ő általuk kitalált úton haladsz, mert már nem hat rád úgy az agymosásuk. Ébredezni kell...

2015. júl. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!