Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötésben tanács aki...

Szerelmi kötésben tanács aki már megcsinálta?

Figyelt kérdés
Sziasztok,tudom hogy volt már hasonló kérdés,tudom hogy sokan hülyeségnek tartják,azoktól kérdezném akinek tapasztalata van!Én elkezdtem,viszont elbizonytalanodtam a végrehajtásával kapcsolatban!Ugyanis meg kellene tennem bizonyos dolgokat ami benne van a tervben,aminek a lényege a célszemély közelébe férkőzés,figyelemfelhívás,viszont valaki azt mondta,hogy ez hülyeség,mert akihez megy az ember,annak kellene mindent csinálnia,nekem egy lépést se semerre!Most ez összezavart,mert ha nekem semmit nem kell tennem,hókuszpóktól csak úgy nem jön vissza valaki hogy én otthon csak várok.Viszont ha meg kell tennem,és nekem kell a javarészét megcsinálni,akkor azért van fizetve hogy végigvezessen az úton ami a célszemélyhez vezet?Abszolút nem értem!Valakinek sikerült itt,és ha igen nagyjából hogy nézett ki a dolog?Köszi.Azokon a válaszokon már túl vagyok,hogy hagyjam annyiban,meg beszéljem meg vele,mert ennél komplikáltabb.
2009. szept. 18. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyennel ne játsszál ,mert beleavatkozol az univerzum egyik törvényébe a szabad akaratba...

Egyébként is veszélyes dolog ,mert visszacsaphat rád ebből negatív dolog. Pl.érdekes jelenlétek magad körül stb.

2009. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy hihetsz ilyen babonákban? 100 évvel ezelőtt csináltak ilyesmiket,meg kevertek szerelmi bájitalokat.Soha nem lett eredménye.Bár ismertem egy férfit,aki feleségül akart venni egy nőt.Mikor megtudta,hogy bájitallal itatta meg,faképnél hagyta.

Ha valaki nem akar visszajönni,az semmilyen hókusz-pókusztól nem fog.

2009. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A másodiknak üzenem,hogy vannak a világban megmagyarázhatatlan dolgok és van nagyobb hatalom az embernél hidd el. Én sem voltam benne soha biztos, de tapasztaltam elég sok érdekes dolgot. Viszont ilyen dolgokkal nem kéne játszani. Tényleg.

Első voltam.

2009. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és igen. Az a baj,hogy sok hülye leégeti ezeket a dogokat,mert bemennek szerepelni a tv-be a sok "mágus" meg "jós " meg "látó " meg "gyógyító " és hülyét csinálnak magukból és mindenkiből ,aki ebben hisz. De pár ilyen ember miatt nem kell azt mondani,hogy nem létezik valami nagyobb dolog nálunk.
2009. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szija ilyen wan anyukám is így kötötte össze apukámmal magát és non boldogan élnek... rgy-kettőt én is ismerek pl az ő haját meg a te hajad össze csomózod ragaszkodni fog hozzád ha ezt a csomót elégeted akkor wégelessz mindennek , de wan olyan is h pl a wörösborába havi vérzést rax( tiedet) akk ez wér kötés!! ezt nem lehet feloldani szal evvel csak úgy próbálkozz az elsőt ajánlom :D Anyum a másodikkal csinálta!! de ez örök élet megmég két nap sza lewwel nem érdemes hülyéskedni engem is érdekellnek az ilyen misztikus dolgok :D 14 éves csaaaaaj
2009. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sikerült megnyugodnom,nem szabad elbizonytalanodnom,a lényeg hogy higyjek benne,amúgy a net tud elég rendesen elbizonytalanítani,mikor az ember olvas össze-vissza mindent:)Sokaknak sikerült,ez fog engem doppingolni,és örülök hogy ők már boldogok:)Szerintem aki fél,csak azoknak lesznek következményei,ilyenre nem kell gondolni.
2009. szept. 18. 23:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a szivedet megnyugtatja hogy teszel valamit az ügy érdekében (még ha az hokusz pokusz is) akkor már jó! Sok sikert! Remélem sikerrel jársz. 32/f
2009. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam leírom mi történt azóta..:)A szerelmi kötés nem jött be,elvitt egy kis pénzt,viszont annyit segített hogy elfoglaltam magam ezzel a hülyeséggel,és könnyebben túltettem magam ezen az egészen.A jósnőre haragszok még mindig,de már annyira nem izgat a dolog:)Viszont az érdekesség az ebben,hogy ez idő alatt megismerkedtem valakivel,aki sokkal jobban passzol hozzám,és most már úgy érzem szerencsés vagyok,hogy nem működött a kötés,mert mint utóbb kiderült,elég sanyarú sorsom lett volna azzal a pasival,akivel mindenképpen együtt akartam lenni.Ebből is tanultam legalább,és örülök hogy így alakult:)
2009. dec. 29. 00:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Na látod. A kötés szerintem, még ha létezik is értelmetlen. Én abban hiszek a sors így vagy, nehézségek árán is, de mindig úgy intézi a dolgaidat hogy Neked a legjobb legyen:)
2010. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!