Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam a tanáromba. Tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a tanáromba. Tanács?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 19 éves. Ő 25-27 körül. Szóval rendesen belezúgtam, egész nap rá gondolok, de nem akarom ezt az egészet. Nem akarom szeretni, de eléggé úgy tűnik, hogy nem fogok tudni kiszeretni belőle, már az is vonz, hogy tiltott lenne. Nem tudom mit érez, eddig nagyon aranyos és jófej volt. Mit kéne tennem? Nem tudok a tanulásra koncentrálni, pedig az érettségi a nyakamon.
2011. szept. 25. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem szép dolog leszbikulni az érettségi előtt.Kezgyé el eggy új hobbit és azzal foglald le magad!
2011. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Hánnyat kérsz? Persze el is hiszem-.-"


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=tan%E1romba&..

2011. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
küldenél 1 képet róla privátba nekem?
2011. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
ha leéretségizel akkor sztem van esélyed nála de míg tart a suli addig biztos nem fog kapcsolatot létesíteni
2011. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező!

Tanárba szerelmesnek lenni (plátóian persze) aranyos dolog,szép dolog,kedves dolog.13 éves korig. Utána már nem annyira. Elhiszem,hogy szexi,és vonzó. Nekem is volt jófej szexi vonzó tanárom,én is sokat gondoltam rá. De hidd el ez nem vezet jóra. Tegyük fel azt,hogy elmondod neki ,hogy szereted (amit egyébként kétlek,maximum vonzó számodra) és tegyük fel,hogy ő is viszont szeret. Minden szép és jó. Amég ki nem rúgják azért mert a diákjával folytatott szerelmi vagy szexuális viszonyt. Ami még ennél is rosszabb az az,hogy mégha nem is érzed a súlyos következményét bizony van: ÖRÖKRE elvehetik a tanári diplomáját,és munkanélküli lesz. Ha valóban szereted nem vallassz színt neki (amég tanulója vagy semmiképpen). Van e barátnője,családja,a nőket szereti -e,bejössz e neki,összepasszoltok e satöbbi. Sok kérdés van amiket talán magad sem tudsz. Ne érts félre,nem ítéllek el,vagy meg emiatt,hiszem ismerem az érzést.Pontosan ezért írtam. Szerintem akkor jársz a legjobban,ha másokkal ismerkedsz. Akár vele egykorú emberekkel. Járj el szórakozni,barátkozz össze más emberekkel,és érsd meg: Ő nem lehet a Tiéd. A tanár-tanuló viszonynak mindig rossz vége lesz (happy end-ről sosem hallani,csakis rossz élményekről számolnak be,utánanéztem). Hidd el ha megismerkedsz másokkal pikk-pakk elfelejted őt,és helyét átveszi egy másik,aki nem tiltott gyümölcs. Lehet,hogy az nem lesz olyan édes,de biztos hogy sokkal kevesebb fájdalmat okoz majd. Ha mégis úgy érzed alakulhat köztetek valami,és semmiképp nem akarsz mást csak Őt akkor az iskola elvégzése után keresd meg Őt,és beszélj vele. De amég tanuló vagy semmiképp ne vallj színt. Sem neked sem neki nem lesz jó,márcsak azért sem mert az óráin ott kell lenned,és neki is ott kell lennie..Elég ciki lenne ha visszautasít,és mégis minden nap látnod kell nem? Drága.Szerintem jobb ha (ha már mindenképp színt akarsz vallani) csak suli után teszed. S így már megint más lesz a dolog. Hisz nem leszel a diákja Ő nem lesz a tanárod. Nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre,mindenképp írj ha történt valami,szívesen adok tanácsot. A hülyékkel meg ne foglalkozz,mert nem érdemes!Puszi és sok sok sok szerencsét kívánok (vagy a színtvalláshoz,vagy a másokkal való ismerkedéshez) :))

2011. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

20:49 Ötös vagyok nála, ne fárassz..

20:55 Minek az? :D


Kedves Aymee! Köszönöm a tanácsodat! :)

Kicsit kibővítem a mondanivalóm: Először is:én nem akarom őt igazán "szeretni". Szeretnék ez ellen tenni, de nehezemre esik. Másodszor: Úgy érzem, akkor is megérné, ha nem lennénk együtt sokáig. Igazából nem a törvények vagy szabályok miatt nem akarom szeretni, egyszerűen az eszem nemet, a szívem igent mond.

2011. szept. 25. 21:12
 7/14 anonim ***** válasza:

kellene nem szeretném felhasználni és visszaélni se vele.


egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy néz ki.

2011. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Akkor viszont csak egyet mondhatok drága,és NEM KÉREM A SOK HÜLYE VÁLASZÁT:


Csak a szívedre hallgass!! Ha a szíved ezt súgja akkor tudod mit kell tenned. Ne kövesd el azt a hibát mint én,hogy majd évek múlva visszagondolsz,hogy mi lett volna ha...


Hallgass a szívedre,és millió millió szerencsét,szórítok :)

2011. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ezt nem tartom fairnek, hogy másokról küldözgessek ismeretleneknek képet, bocsi. :/
2011. szept. 25. 21:16
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves Aymee, ismét köszönöm. Lenne kedved ezt folytatni privátban? Van néhány kérdésem. :)
2011. szept. 25. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!