Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kemény szitu, vkinek segítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kemény szitu, vkinek segítő tanács?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy nő, akivel egész jól elvagyunk, csak még szex nem volt. Odáig vagyok érte, meg ő is értem, de volt neki egykét kiruccanása( egyéjszakás ) olyan emberekkel akikről nem feltételeztem volna. Ekkor még nem volt semmi köztünk. Csapattársaim azt mondják hogy ne kezdjek vele komoly kapcsolatba mert úgyis ráfázok, megcsal. Nem tudom mitévő legyek. Tisztának érzem az érzelmeit, de mindenki azt mondja hogy ne kezdjek vele komolyan.

Jah és emellet még elég gátlásos vagyok szexuális téren, mert fordyce foltjaim vannak a péniszemen :S


2011. okt. 6. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Korotok?
2011. okt. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 22, a lány 20
2011. okt. 6. 01:49
 3/4 anonim ***** válasza:

nyilván oka van a haverjaidnak arra, hogy ezt mondják, de a lányt sem kell elítélni. Lehet, hogy "kinőtte" már az egyéjszakás korszakát. (Bár ha nem volt közben kapcsolata, akkor korántsem biztos, hogy akkor is belekeveredik ilyenbe, ha van valakije.)

Egy próbát azért mindenféleképpen megér szerintem.

2011. okt. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dugd meg te is és utána hozd meg a döntésed.

Dugtál már nővel ugye?

Ha meg előjön ez gátlás dolog,előtte mindig gondolj arra,hogy 100 év múlva már a kukacok régen felfalták minden húsod és bármi amit tettél vagy mondtál 20 évesen nem fog számítani neked.

2011. okt. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!