Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnék szövetséget...

Hogyan tudnék szövetséget kötni egy démonnal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mik a következmények, de nem érdekelnek...

2013. ápr. 1. 10:15
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ja és ha lehet akkor ne poénkodjatok ...
2013. ápr. 1. 10:18
 2/32 anonim ***** válasza:
Mi célból akarsz szövetségre lépni???
2013. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

az első válaszoló nem jól írt.

ha téged érdekel ez a dolog először az alapokkal légy tisztában

pl h mi az a spiritizmus, idéző mágia, ceremonális mágia

hold állások, és az általuk gyakorolt hatás.

mint minden ilyen dolog , alapos felkészültséget kíván.

és soha ne hallgass azokra akik egy egyszerű gyertya gyújtogatós hókuszpókot akarnak javasolni.

böjt kell hozzá, idéző szöveg -sok vallásnak volt démonja, amilyen nyelven imádkoztak hozzá, ált olyan nyelvű idéző szöveg kell.

nem mindegy mit mondasz.

csak egy példa.

egy óbabilóni vallásban használt démont akarsz megidézni, lehet tudod a nevét, de honnan szerzel ilyen nyelvű szöveget, és ha van ezt bizony el is kell ám tudni olvasni, kell a pontos neve, idéző pecsétje, és a nagyobb démonoknak van elengedő pecsétje is.

egyáltalán tudod h milyen tentagrammot kell a rituálé előtt felrajzolni,

minden nagyobb démonnak megvan a saját pentagrammja is.

ha mindezzel megvagy, akkor már csak a hold és egyéb bolygók egymáshoz viszonyított állását kell belőni, meg segítőket találni hiszen ez nem egyedüli feladat.

a legvégére.

hallottál már vmit az áldozati mágiáról??

sejtem...

még a rituálé előtt be kell mutatni, és ugye nem mindegy h egy démonnak mit áldozol, h feladjam a leckét megvan név szerint h kinek mit kell, és hogy tovább nehezítsem a dolgot ezt is az adott nyelven kell mondani a felajánlást.

szóval összegezve nem egy kisiskolásnak való feladat, több teológus és egyházférfi is belebukott már ebbe, pedig azok nem hétvégi/szoba okkultisták voltak....

2013. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
helyesbítek, az első válaszoló jó kérdést tett fel!
2013. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Második válaszoló, az egyes voltam engem is érdekelne a téma, de nem biztos, hogy konkrétan démonnal akarok szövetkezni, nem akarok ennyire belemenni, inkább olyan lénnyel aki valóban szövetségesként kezelne, nem csak egy ostoba emberkének, akit pár trükkel meg lehet szédíteni... Tudsz privátban írni pár dolgot erről, valamint a forrásaidról?
2013. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

sajnálom ez fekete mágia, és mint ilyen dolgot mindent saját magának kell elsajátítani az embernek.

DE

aki rálép egy útra az erőfeszítéseket ált siker koronázza, de ez ellen tenni a legnehezebb!

2013. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

kérdező dehogy tudsz te bármilyen következményről!

hiszen azt sem tudod h mit h kel, azt ajánlom inkább tanulgass értelmes, dolgokat amiket a hétköznapi életben is kamatoztatni tudsz.

2013. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a józan ésszel kössél szövetséget, amíg be nem zárnak valahová.
2013. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Nekem megvan a Fenevad Mágiája c. könyv, ami Aleister Crowley életéről és mágikus munkájáról szól. Ő azért eléggé otthon volt ezekben a dolgokban. Még nem kezdtem bele, de elképzelhető, hogy ír ilyen dolgokról is, amire te gondolsz. Esetleg megvehetnéd te is, Könyvudvarban 690 ft.

De sok más könyv is van, ami az okkultizmusról szól, meg a neten is találhatsz dolgokat, nem csak magyar nyelven.


És azért a démonokkal óvatosan!

2013. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Azt még hozzátenném, hogy bármit is csinálsz, ne áldozz fel állatokat!! Én eléggé háklis vagyok az ilyesmire állatvédőként.

Ahhoz jogod van, h. magadat veszélybe sodord, vagy a saját véredet csepegtesd valami tálba, de állatot ne kínozz, ha megkérhetlek rá.

2013. ápr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!