Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kötött e már valaki alkut...

Kötött e már valaki alkut démonnal, vagy más lénnyel? Amennyiben igen a válasz, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Miként működnek az alkukötések démonokkal? Minden kívánságért eltérő dolgokat kérhetnek, vagy csak a lelkedet akarják? Alku kötés után azonnal távozik az idézés helyszínéről, vagy a megidéző személynek kell felszólítania rá? Feltétlenül leszögezném, ezek csupán elméleti kérdések.

2012. okt. 9. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jott, megszolitott, erre en azt mondtam, a kovetkezonel leszallok...
2012. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze azóta milliárdos vagyok és a csajok imádnak.
2012. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"vagy csak a lelkedet akarják?"


Csak ?.... Ez nem elég wazzeg ? Egész örökkévalóságig a bányájában fox tüzetcsiholni hogy legyen mibe főzni a pokolba a lelkeket.

2012. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Igen, én a múltkor alkudoztam a sarkon egy démonnal. A lelkét akartam, de ő csak egyébb szolgáltatásokra volt hajlandó. Alkukötés után felszólítottam, hogy menjünk fel kéróra. Hogy mit tapasztaltam, azt nem mondom el közönség előtt. Csak 18 éven felülieknek.
2012. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kötöttem, és csak azt b@sztam el, hogy CHF hitelben.

Alku kötése után eltávozott a helyszínről -ahogy írtad- de azóta zaklat levélben.

2012. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Kötöttem tegnap alkut egy "lénnyel". Egy büfében dolgozott eladóként. Nem tudom, melyik kívánságért mit kér, én csak egy melegszendvicset kívántam, ezért 400 forintot kért. Nem távozott az idézés helyszínéről, én távoztam...


... te jó ég, akkor én vagyok a "lény", és ő kötött alkut velem, csak én egy ilyen jó arc lény vagyok, és a lelke helyett beértem egy melegszendviccsel, cserébe a 400 forintért, amit kívánt tőlem.

2012. okt. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kötöttem és démoni szuper erőt kaptam. Természetesen a pokolban fogok megrohadni, mert ez volt az alku tárgya, de nekem megérte.
2012. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Eltartási szerződést kötöttem anyósommal.
2012. okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 dandi98 ***** válasza:
A démon magától nem fog elmenni, el kell küldeni. A pontos módját nem ismerem, de NAGYON veszélyes őket megidézni.
2012. okt. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Legutóbb Faust doktor kötött alkut Mefisztóval.

Itt az egész sztori:

[link]

2012. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!