Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az lehet, hogy démonnal...

Az lehet, hogy démonnal találkoztam? Többi lent

Figyelt kérdés
Egyszer télen este felé egyedül voltam itthon és akkor történt,hogy egy fekete alak állt meg előttem többször is. Éjjelente mintha sikoltást hallottam volna. Legtöbbször ha felébredtem akkor már ott ült az ágyamon. Ha felkapcsolom a villanyt néha akkor is ott marad. Próbáltam szóra bírni,de nem válaszolt,csak rám néz. Amikor kimentem a konyhába vízért,akkor a tükörben láttam. Mert amikor kimegyek ugye akkor egyből 2 tükör van ott. Éjjelente már ezért nem szerettem kimenni,mert a sötétben nem valami kellemes ilyet látni. A mai napig még néha feltűnik. Mit akarhat tőlem ? Ártó szándéka is lehet ?
2012. júl. 15. 15:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2012. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Egy szórakozó szkeptikus volt.Azok unalmukban mindenre képesek!De ártani nem tud.
2012. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

nem démon volt, mert az beléd szállt volna. a démonok nem nagyon kedvelik a kinti ijesztgetést. a démonok sunyi lények.

téged egy gonosz szellem rémisztget!

2012. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Vagy démonbőrbe bújt angyal
2012. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Kevesebbet szívj lefekvés elött... nem fogsz haluzni.
2012. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%
Egyszer télen láttad, azóta gyakran látod továbbra is, de a kérdést csak most jutott eszedbe kiírni? Ne kamuljunk kérem szépen:)
2012. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
miért kamuzna a kérdező? engem 9 éve terrorizáltak a szellemek, de még kérdést sem tettem fel róla! de 9 éve valójában terrozizáltak!
2012. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem szokásom kamuzni,ilyennel főleg nem
2012. júl. 16. 07:41
 9/21 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel most ezt a démonos kérdést, mert 3-4 napja tudtam meg ennek az oldalnak létezéséről! + Ez 1 évvel ezelött kezdőtött ! Nem valami jó az idő érzékem,(emlékezetem) De viszont erre TISZTÁN EMLÉKSZEM!
2012. júl. 16. 20:49
 10/21 A kérdező kommentje:
Ja, és este sem máskor sem szívok semmit.
2012. júl. 16. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!