Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az útkereszteződésben éjfélkor...

Az útkereszteződésben éjfélkor jön az ördög?

Figyelt kérdés
Népi hiedelem,hogy ha éjfélkor az útkereszteződésbe érünk,akkor összefuthatunk vele. Mit hallottatok erről? :)
2013. ápr. 1. 11:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ne törödj ilyen dolgokkal!

Hanem inkább

[link]

ilyennel ! :)

2013. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Hithű keresztény vagyok. Csak azért kérdeztem,hogy ki mit tapasztalt,vagy hallott ezekről. Csupán kíváncsiságból szeretném hallani hogy is hitték ezt a z útkereszteződéses babonát. :)
2013. ápr. 1. 12:15
 3/19 anonim ***** válasza:

nézz Odaátot,abból megtudod hogy csak akkor jönnek(démonok)ha megidézed őket

mielőtt leszólnál hogy sorozatot ajánlok elárulom hogy abban is vannak angyalok,és ha személyesen nem is jelenik meg isten végig segíti a főszereplőket,még ha ne is elején derül ki

2013. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszi a hozzászólást. tudod a sorozatok jó figyelem lekötő eszközök. de nem mindegyik hiteles. ezt a sorozatot nem ismerem. erröl az útkereszteződéses babonáról nem hallottál esetleg ebben a sorozatban? :) ki tudja. :) bár ez itt közép európában élő babona. nem ismerik világszerte.
2013. ápr. 1. 12:56
 5/19 anonim ***** válasza:

ez egy amerikai sorozat,2 testvérről szól akiknek megölték az anyjukat,ezért elkezdenek vadászni a démonokra és a szellemekre,egy ideig nagyjából ez a történet,de később előjön egy karakter akit Isten küldött hozzájuk,és kiderül hogy nem csak a rossz van ami ellen küzdöttek hanem Isten és az angyalok is léteznek,persze itt az angyalok nem testesítik meg a jót,inkább a saját érdekeiket nézik mint az emberekét,kivéve azt a karaktert akit Isten küldött a testvérekhez,a keresztutakról meg annyi derül ki belőle hogy keresztútnál meglehet idézni démonokat akikkel az ember alkut köthet,meg is kapod azt amit szeretnél,de csak egy bizonyos időre,utána meghalsz és a lelked a pokolra kerül

tudom hogy nem kell mindent komolyan venni,de nagyon jó sorozat,és nekem tetszik hogy hiába a természetfeletti dolgokról szól nem zárja ki belőle Istent,pedig nem vagyok hívő

2013. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
semmit nem hallottam erről.!!
2013. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm. :) remélem akad még válaszadó. :)
2013. ápr. 1. 13:29
 8/19 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy mindig jobbról jön, szóval ha egyenrangú útkereszteződés, akkor add meg neki az elsőbbséget!
2013. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
oké. :) rendben :) megadom neki,nehogy koccanjunk. :)
2013. ápr. 1. 16:12
 10/19 anonim ***** válasza:
Úgy félek soha többé nem megyek ki éjszaka a lakásból. 12f
2013. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!