Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A kérdésem témája az angyalok,...

A kérdésem témája az angyalok, szelemek és a meg idézésűk. Segítene valaki abban hogy hogyan vehetem (vehetjük) fel velük a kapcsolatot? Sikerűlt már valakinek? Olyanok akik nem hisznek ilyenekben ne irjanak és a beszólosak sem!

Figyelt kérdés

Nagyon jól haladók a mágival de valahogy az idézés nem megy.

Segítenétek egy picít?

:)



2013. ápr. 1. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Meg kell idézni őket. csinálj házilag egy quija táblát.


aszt azonba tudnod kell, hogy a démonok idézése roppant veszélyes pl megszállhatnak téged vagy a családodat és nem lehet kiűzni őket csak Zepter termékkel ami több százezer Ft !

2013. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
angyalt inkább ne idézz nem azt kapod amire számítasz meg van jobb dolguk is.szellem legbiztosabb és veszélytelenebb talán üljetek egy idéző"körbe" sarkaihoz gyertyák egymás kezét megfogjátok körközepébe egy kép arról akit idézni akartok meg gondoljatok rá mind.
2013. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha démon jönne meg gondok lennének utána keres fel és megmondom hogy tüntesd el kb.
2013. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha előttem bemutatod ezt a "nagyon jól haladást", és tényleg történik is olyan, amit nem várnék, akkor ha meghalok is segítek ebben a kérdésben.
2013. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"megmondom hogy tüntesd el kb."


kb ???? Akkor te se tudod?

2013. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10/8x bejön.
2013. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem összekeverendő a kettő h vki médium v tábla segítségével megkérdez egy természetfeletti lényt(szellem)

vagy megidézi h látni fogja és ott van előtte.

ehhez nagy fokú tudás kell, az áldozati mágiával nagyon tisztában kell lenni, a ceremonális mágiát is ismerni kell e kettő az alapja mindennek.

jah és az asztrológia is kell hozzá, hiszen megvan h milyen bolygóegyüttállásnál lehet különböző szférából idézni lényeket.

ehhez amit te kérdezel több év kell, míg egyáltalán elméletben eljutsz oda h összeáll a rituálé, kétlem h ennyit áldoznál rá


bemásolok egy korábbi választ ami egy hasonló kérdésre adtam, csak lásd mi dolog kell hozzá


ha téged érdekel ez a dolog először az alapokkal légy tisztában

pl h mi az a spiritizmus, idéző mágia, ceremonális mágia

hold állások, és az általuk gyakorolt hatás.

mint minden ilyen dolog , alapos felkészültséget kíván.

és soha ne hallgass azokra akik egy egyszerű gyertya gyújtogatós hókuszpókot akarnak javasolni.

böjt kell hozzá, idéző szöveg -sok vallásnak volt démonja, amilyen nyelven imádkoztak hozzá, ált olyan nyelvű idéző szöveg kell.

nem mindegy mit mondasz.

csak egy példa.

egy óbabilóni vallásban használt démont akarsz megidézni, lehet tudod a nevét, de honnan szerzel ilyen nyelvű szöveget, és ha van ezt bizony el is kell ám tudni olvasni, kell a pontos neve, idéző pecsétje, és a nagyobb démonoknak van elengedő pecsétje is.

egyáltalán tudod h milyen tentagrammot kell a rituálé előtt felrajzolni,

minden nagyobb démonnak megvan a saját pentagrammja is.

ha mindezzel megvagy, akkor már csak a hold és egyéb bolygók egymáshoz viszonyított állását kell belőni, meg segítőket találni hiszen ez nem egyedüli feladat.

a legvégére.

hallottál már vmit az áldozati mágiáról??

sejtem...

még a rituálé előtt be kell mutatni, és ugye nem mindegy h egy démonnak mit áldozol, h feladjam a leckét megvan név szerint h kinek mit kell, és hogy tovább nehezítsem a dolgot ezt is az adott nyelven kell mondani a felajánlást.

szóval összegezve nem egy kisiskolásnak való feladat, több teológus és egyházférfi is belebukott már ebbe, pedig azok nem hétvégi/szoba okkultisták voltak....

2013. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Milus888 válasza:

Ha van eszed, nem idézel szellemet!!!!!!!!!

Mi annó ,,sportot,, űztünk belőle és ment is, de minden elővigyázatosság, hozzáértés ellenére a következményét az ellenségemnek sem kívánom.

2013. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

milus888.

mi történt?

2013. máj. 10. 23:34
 10/10 Milus888 válasza:

A mi koleszunk egy (szerény) kastély volt ráadásul annó ,,divat,, volt a kriptát házon belül elhelyezni. És az idézések után napokkal sűrűn felébredtem női sikolyra, gyereksírásra,úgy éreztem mintha valami égne. ( Annó a kastély felső szintje leégett mint később kiderült)

Ez szerencsére nem tartott sokáig, de itthon sem hagytak békén a lelkek. A valósághű rémálmok, amikor nem kaptam levegőt és faltól falig csapódtam, reggel meg fizikai fájdalmaim voltak szörnyű volt. Viszont egy léleklátó segített megtisztítani a szobám. Le is cseszett hogy az égiekkel is kommunikálhatok, ami a belső fejlődésem is segíti, miért a halottakkal foglalkozom. És így is tettem. Azóta ingázok, jósolok és az életem is abszolút pozitív irányba fordult minden téren. Egyébként az angyalok mindig szívesen segítenek, de van amiben még ők sem avatkozhatnak bele. És különösebb szeánszt nem igényel. Gyújtasz egy gyertyát, és tisztelettel kéred az angyalod segítségét.

Egyébként ha szellemet is idéz valaki, egyáltalán nem biztos hogy az jön akit te szeretnél aztán számíthat a kellemetlen meglepikre, különösen akkor ha az illető még fogékony is rá.

2013. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!