Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Okkultizmussal foglalkozom...

Okkultizmussal foglalkozom hobbi szinten. Van itt olyan akit szintén érdekel, és van gyakorlati tapasztalat is, a mágia, és okkultizmus terén?

Figyelt kérdés

20 éve érdekel a téma, sok ismerősöm van e körökben, fordítók, régészek, történészek...

Tudom ide fiatalabbak írnak, de az érdekelne h volt-e valakinek már tapasztalata e téren, pl idézés, ceremonális mágia egyéb részei...

Várom a hozzászólásokat.



2013. ápr. 9. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

TE eddig mit tapasztaltal? Jelenleg hogyan hasznositod az eletedben a tanultakat?

Ezekrol nem adtal informaciot,s engem erdekelne.

2013. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

pl rengeteget olvasok a témában, és sok könyv van amiről már pár oldal után lehet látni h sületlenséget állít.

mivel inkább elméleti tudásom van a gyakorlatban nem sok mindent csináltam még, ezért is érdekelne, hogy aki a témában kutakodik az hol tart, esetleg mit csinált már?

2013. ápr. 9. 15:20
 3/13 anonim ***** válasza:
érdekel a szeánszos sztorim?
2013. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ha leírod szívesen elolvasom , hátha tanulhatok belőle
2013. ápr. 9. 15:26
 5/13 anonim ***** válasza:

szóval...egyszer beszélgettünk barátaimmal.és szóbajött a szeánsz.

aznap este leültünk egy aszalhoz és 3 gyertya égett csak.elösször a netről szedett szöveget felmondtuk és utána vártunk a válaszra,egyszer csak egy nagy széllökést éreztünk.10 perc után végre jött a válasz.tisztán hallottuk hogy azt mondja "ezt nem kelett volna".

hirtelen kialudt 1 gyertya,és mivel tudtuk hogy nem lehet félbeszakítani,így folytattuk.kérdezgettünk mindent,mé azt is tudta mikor halt meg a barátom papája.de arra sose válaszolt hogy ezt nem kelett volna.amikor megkérdeztük másodszor még 1 gyertya kialudt.a társalgás közben megszólalt a másik barátom telefonja és kirohant a szobából.mivel félbeszakadt az idézés nem tudtunk elköszönni a szellemtől és így itt ragadt.a telefonba nem szólt bele senki.és a telefonszám helyén a papája neve volt.egy ideig fura volt a barátom.utána egy reggel felébredt és nem emlékszett semmire csak azt mondta hogy a papájával beszélgetett és kiesett neki mindenia szeánsz után.egy médium vagy mi azt mondta neki hogy lehetséges hogy a papáját idéztük meg.ui:lehet nem értelmesen ìrtam mert telefonról vagyok

2013. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lilith1994 ***** válasza:
Nos én is úgy vagyok ezzel mint maga kérdező, nekem is lexikális tudásom van leginkább. Alap mágiát védelem szempontjából használok.
2013. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy leírtad a szeánszos dolgot, érdekes volt olvasni.
2013. ápr. 9. 20:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, jómagam még csak a huszas éveimet taposom de hobbiokkultistának mondanám magam.


Egy viszonylag vallásmentes családban nőttem fel, Reformátusnak kereszteltek de ez mindcsak formaság volt mivel a családom nem hívő ésnem járunk vasűárnaponként templomba. Csúnya szóval ateistának is mondhatnám magam de ez csak részben igaz. Kereső vagyok, kutatom a kérdésekre a választ.


Az utóbbi éveket azzal töltöttem,hogy az interneten keresztül ismerkedtem meghozzám hasonló "hobbiokkultistákkal". Ne tévesszen meg a látszat azeddigi olvasmányaimat melyekből jelenlegi tudásomat szereztem csupán az kb 3%-átteszi ki az internet. Rengeteget járok könyvtárakba, ha tehetem akkor az országot járva. Hála a hozzám hasonlóaknak már tudtunk egymásnak küldözgetni könyveket amik igencsak felnyitják az ember szemét.


A jelenlegi projectem...azaz projecktünk a társaságunkal,hogy elsajátítjuk teljes mértékben az Énoki nyelvet. Nem mintha nem ismernénk már,de most végre kezünkközé kaparintottunk egy igen vaskos bőrkötésű tüneményt.


Utóirat: Nem csupán neked írom kérdező hanem a többi olvasónak is. Ne bízzatok az internetben, óriási hibát követ el aki bízik az internetben. PL: beírja valaki,hogy szellemidézés, démonok szólítása, igaz nevek. Erre persze adnak találatot de ezek hamisak. Könyvekben vannak a helyes formulák, az internetre bármit feltölthetsz és ez a baj,hogy nem ellenőrzi senki ráadás képen meg tudja kavarni a kutató elmélyét és tévesz tudást talál aki keres.

2013. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Üdvözletem!


Nekem sajnos nincs túl sok tapasztalatom. (Volt pár sikeres meditációm, ennyivel büszkélkedhetek.) Pszichés hiányosságomat lelkesedéssel és némi hittel próbálom ellensúlyozni. Többek között próbálom épülésemre felhasználni kevéske tudásomat. Szeretnék egy-két személyes kérdést feltenni ha nem zavarna titeket.

2013. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8as válaszoló

te milyen könyveket ajánlasz, főleg a mágia(ceremonális, idéző)és spiritizmus, okkultizmus terén.

ha megteszed leírnád ide, és így más is aki érdeklődik eltudja olvasni, v megkeresi.

2013. ápr. 10. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!