Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ouija vagy quija tábla miért...

Ouija vagy quija tábla miért veszélyes? Egy "látó" azt mondta távolítsam el azonnal a házból, de azt nem mondta miért.

Figyelt kérdés

Nem használtam soha a táblát, azt hiszem anyukám kapta még és rám maradt.

Nagyon szépen van faradva tetszett nagyon az ábra amivel kifaragták.

Van egy ismerősöm aki elvileg "látó" (kontaktot tud teremteni a túlvilággal). Ezt a témát nem firtatjuk, mert jó barátom és én meg... hát fogalmazzunk úgy, hogy nem hiszem hogy ő "látó".


Szóval mikor meglátta táblát úgy nézet rám, mintha Urán238-at tartanék a lakásba. És szinte kikelt magából, hogy "azonnal távolítsam el a házból!"


Ezotériában jártas emberek, meg tudnátok mondani miért olyan veszélyes egy faragott tábla rám nézve?


Köszi.



2012. dec. 25. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Mert gonosz szellemek átjárója, akik tönkretehetik az életedet!
2012. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ha nem használtam akkor is "árt"
2012. dec. 25. 21:51
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
hat en is ugy neznek rad. en meg fel is gyujtanam, nem egyszeruen kihajitanam. demonokat lehet vele megidezni. ki a fenetol kap anyukad amugy ilyet? normalis az?
2012. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom kitől kapta, tini koromban emlékszem volt mindenféle boszorkány könyve, sokat vetett kártyát, meditált, afféle hobbi boszorkány volt.
2012. dec. 25. 22:06
 5/17 A kérdező kommentje:

Én megtartottam a tárgyai egy részét, mert rá emlékeztetnek. De én nem vagyok ezoterikus fajta. És semmi "megmagyarázhatatlant" sem tapasztaltam magam körül.


Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 25. 22:09
 6/17 Oversoul 1 ***** válasza:
62%

Ha annyira meg akarsz tőle szabadulni nehogy kidobd ha BPesten laksz, elvinném esetleg...


amúgy nem kell ijedezni, különben is ha nem használod nem történik semmi

olvasd el ezt a 2 használati útmutatót, hogy képet kapj mire is jó ez és hogyan működne:

[link]

2012. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
elég érdekes lenne, ha az anyukád által rádhagyott táblával lépnél kapcsolatba vele :D
2012. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
anyukám nem halt meg, csak másik országba költözött.
2012. dec. 26. 10:50
 9/17 anonim ***** válasza:
Képet teszel fel róla? Ha Csongrád megyében vagy, szívesen elvinném :DD
2012. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 gregarm ***** válasza:
68%

A tábla csak akkor veszélyes ha rosszul használod.

Könnyen megeshet, hogy ártó szándékú entitások lépnek veled kapcsolatba rajta keresztül. De az szerintem sokkal károsabb, ha temploba jársz szóval. Ne félj tőle tarsd meg nyugodtan. Szard le, hogy mit gondolnak, ha neked tetszik akkor tarsd meg jó az dísznek is. Ha viszont mégis meg akarsz szabadúlni tőle akkor írj privátot és megbeszéljük az árát. Amm ha logikusan végiggondolod akkor te is láthatod, hogy nem lehet olyan rossz, ha ennyi embernek kellene.

2012. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!