Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hogy hatott a szerelmi...

Lehet hogy hatott a szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Voltam valakivel és elmentem egy "màgushoz"hogy magamhoz kössem a férfit,adott valami "bàlyitalt"amit az àgy alatt kellett tartani arra az esetre ha szeretkeznék ott vele hogy megkössem;Az a pasi nem keresett engem de talàlkoztam egy férfival és szeretkeztünk amikor még az àgy alatt volt a "bàlyital";A pasi nös 5 honap utàn szakitottunk de ujrakezdtük valami megmagyaràzhatatlan ez a ragaszkodàs,nem tudok nélküle élni!Ot kötöttem magamhoz vagy nem hat csak arra akire a "màgus"késziti?

2013. ápr. 11. 21:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy tényleg hatott...de lehet, hogy csak vagy annyira gyenge, hiszékeny és buta, hogy ezt elhidd. Szerintem a 2. a helyes válasz.
2013. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy nős férfival akarsz együtt lenni.

Én nem a szerelmi kötéses hülyeségen agyalnék a helyedben,hanem azon,hogy a Karmáddal hogyan fogsz elszámolni. Mocsok dolog,amit csinálsz.

Úgy írják báJital. Te most vagy rettentően buta vagy,és nagyon hiszékeny, vagy nem is tudom. Minden esetre a helyedben átgondolnám a dolgaidat.

2013. ápr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

"bályital" ja persze...


Ilyen az amikor a 8 általános és a mágia találkozik...

Picinyke setét lelkednek kívánok sok világosságot!!!!

2013. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Én (aki ezo érdeklődésű vagyok amúgy) azt bírom,hogy egyesek rögtön át akarják lépni a megismerkedés,aztán az összeszokás,egymás igazi megszeretése lépcsőket...

Nem,egyből bájital,meg szerelmi mágia!

Lustaság a köbön!!!

Jöjjön minden tálcán mi?

2013. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hàt sok értelmes vàlaszt nem kaptam,azért kösz! Es ha nem lenne vilàgos nem ezt a nös férfit akartam magamhoz kötni,az volt épp a kérdés hogy véletlenül hathatott-e rà?
2013. ápr. 12. 12:21
 6/25 anonim ***** válasza:

Ja az más,mert egész egyszerűen úgy tűnt...

Én azt mondom,hathatott,nem kizárt,de az valahogy nem az igazi.

A szerelmi mágia nélküli szerelem az igazi!

2013. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Biztosan nem hatott, mert nem létezik olyan bájital, ami efféle hatásokat kiválthatna.


Egyáltalán hogy tudsz lefeküdni egy nős férfival? Kicsit se érzed ezt erkölcsileg elítélendőnek?

2013. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%
Na beszólogatók,látom ti se voltatok még szerelmesek.Nős pasi.És? Mindenki a saját boldogságát keresi,ti meg figyeljetek jobban a férjeitekre,mert ahová nem lehet,oda nem lép be harmadik.
2013. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Egyetértek evvel,nős pasi és?Meg van szentelve vagy mi van?

Az a nős pasi,aki engem hosszú időn keresztül behálózott pl váltig állította,hogy egyedülálló...

Ja és persze ilyenkor csak a nők a galádok a nős pasicska meg a nagy áldozatocska,na ne röhögtessetek....

2013. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a király, hogy ő nem feküdt le veled, de épp véletlenül ott volt valaki más, szóval, ahogy látom, neked tökmindegy volt, csak legyen valaki :D Megmagyarázhatatlan ez a ragaszkodás :D Amúgy lehet, hogy az üvegben technokol rapid volt és az kötött össze titeket :D
2013. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!