Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hogy hatott a szerelmi...

Lehet hogy hatott a szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Voltam valakivel és elmentem egy "màgushoz"hogy magamhoz kössem a férfit,adott valami "bàlyitalt"amit az àgy alatt kellett tartani arra az esetre ha szeretkeznék ott vele hogy megkössem;Az a pasi nem keresett engem de talàlkoztam egy férfival és szeretkeztünk amikor még az àgy alatt volt a "bàlyital";A pasi nös 5 honap utàn szakitottunk de ujrakezdtük valami megmagyaràzhatatlan ez a ragaszkodàs,nem tudok nélküle élni!Ot kötöttem magamhoz vagy nem hat csak arra akire a "màgus"késziti?

2013. ápr. 11. 21:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

a(satöbbi) hát te is itt vagy?

Már hiányoztál.

Lehet érezte a vesztét és azért nem feküdt le vele.

A nős pasi ellen meg jöhet a bájital is,ott már csak a bíróság segíthet...

Mondjuk én nem vagyok a nős pasik híve,velük együtt jön a megveszett feleség is,amit én utálok...

2013. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

#5


Tök mindegy kit akartál magadhoz kötni!

Nem vagy te pózna a kocsma előtt!!!

A férfi meg nem a bakter gebéje hogy hozzád kelljen kötni!!!


Tanulj meg végre tiszteletben tartani másokat!!!!

2013. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
22:43-as csillapodj vagy kapsz mindjárt te is olyan bájitalt,hogy namég! :XD
2013. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

(névtelen rajongóm)


Igen, biztos látta a szemén a fanatikus rajongást (de az értelmet nem). Egyébként a férjezett nőkkel ugyanez van. Ott se lehet kidobni még a volt férjet se, ha már fél napja gyereket látogat.

2013. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Még egyszer meg ne lássam a névtelen rajongóm megszólítást,mert nem írok be többet,értve?


Hát azé máááá,az egonak is van határa (ha már az itteni hülyeségnek nincsen)


Ja és helyesírási guruk és szakértők kíméljenek tudom,hogy kell írni,direkt volt,most,hogy nem.

2013. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem vagyok névtelen,Borsó a becenevem.
2013. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Hogy dögölne meg a fajtád, akinek nős f*sz kell a pịcsájába! Remélem a te férjed is félre fog dugni egy hozzádhasonló agyatlan libával
2013. ápr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Kedves Pesti Borsó rajongóm!


Hadd kérjek elnézést bocsánatodért egy tál gulyáslevesben esedezve... :-x

2013. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Milyen egy tál gulyás leves,kicsit maradiak vagyunk nem gondolod?

Update Norbi kaja...

Na ezt csak mondtam ki nem állhatom "updatetnorbit".

2013. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nos belegondoltatok-e már abba, hogy ha ezek a szerelmi bájitalok és kötések bizonyítottan hatnának, akkor a nagy multinacionális cégek nem csinálnának-e belőle világbizniszt???

Mert szerintem a hadiipar és a gyógyszeripar vezető szerepe eltörpülne,ahhoz képest hogy ezen a módon szerezzünk meg magunknak kiszemelt ,vagy meg/visszaszerezni vágyott embereket...

A világon a legnagyobb üzlet ez lenne,és biztos hogy jó pénzért árulnák a nagy cégek. De valahogy ez még elmaradt eddig...

2013. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!