Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikerült-e a szerelmi kötésed?

Sikerült-e a szerelmi kötésed?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várnám elsősorban, akik már csináltak vagy csináltattak régebben szerelmi kötést, de megbánták, vagy figyelmen kívül hagyták mert belépett az életükbe az igazi szerelem. :)

Így nem sikerült a kötés....



2013. márc. 6. 08:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem sikerült,és kezdem azt gondolni hogy nem is létezik..:-(
2013. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
létezik csak a megfelelő Hold állásban kell elkövetni, vagyis akkor ha a legerősebb a Hold ereje -> teliholdkor :) nekem sikerült bár én nem magamnak csináltam hanem ismerősnek, de végül megkért, hogy oldjam fel mert megbánta. elég erős kötés lett mondjuk :) minden ilyesmit teliholdkor a legcélszerűbb elkövetni mert, mint már írtam is, akkor a legerősebb a Hold :)
2013. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
És ezt csak úgy házilag csináltad?A te karmádnak ez nem árthat,negatív értelemben?
2013. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti válaszoló,te hogy csináltad?
2013. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%

Senki csináljon ilyen baromságot, mert amatőr, nem ért hozzá és úgy visszacsap az egész az arcába majd, hogy nem győzi törölgetni a meleg fost a képéről. Komolyan mondom. Sokan buktak már bele feketemágiába, főleg az ilyen önző telhetetlen majmok, akiknek a szabad akarat nem szent. Ha valaki szeret akkor nem kell kötés, ha meg nem akkor próbálkozhatsz, de a saját hibáid elől sosem fogsz elmenekülni és a végén azt is sajnálni fogod, hogy egyáltalán eszedbe jutott ilyesmi.


A jól sikerült szerelmi kötést nem tudja senki sem figyelmen kívül hagyni az biztos. Szerencséd ha nem sikerült normálisan, mert nem vigyorognál.

2013. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%

Hű én csináltam kettőt is, de nem lett belőle semmi. :D Nem, nem bántam meg, a kötéskor mondjuk komolyan gondoltam a kívánságot, most meg már úgy fogom fel hogy kipróbáltam ezt is jól van :D

Tini voltam ennyi. Az egyik kötés még emlékszem is egy ilyen nőiportálos vackon alapult, de akkor sem hittem a sikerében nagyon, ma meg már tudom hogy vicc az egész :D

2013. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk én rosszul érezném magam,hogyha így szeretne belén valaki,már ha bejönne!Bevonzani nem lehet valakit,úgyértem,hogy összefussak vele?
2013. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

nagyon sok féle kötés van. nem csak szerelmi. amit én csináltam, annak eredménye egy azóta is (évek óta) tartó szoros barátság lett, de már írtam is, hogy én fel is oldottam később az illető kérésére.


a szerelmi kötések egyébként nem úgy mennek, hogy a kiszemelt illető majd belédszeret. ez egy olyan kötés, amivel úgymond bevonzod a szerelmet az életedbe. nem tudod meghatározni, hogy kit szeretnél. legalábbis az általános, van durvább is ami tényleg egy adott emberre szól, de ezt kétlem, hogy olyas valaki aki nem jártas az ilyesmikben meg tudná csinálni úgy, hogy még hatása is legyen és ne sikerüljön félre (igen ilyen is van, ha valamit elrontasz).


nem fogom részletesen kifejteni a többi részletet, mert akit komolyan érdekel a dolog az a wicca vallásnak is utána fog nézni alaposan, és ha ezt megteszi akkor tisztában lesz ezekkel a kötéses dolgokkal is.


aki szerint pedig ez fekete mágia...hát gratulálok a tudatlanságához amit még meg is oszt a nagy világgal. ez a fehér mágia egyik tipikus eleme...kicsit utána kéne olvasni :) jómagam gyakoroltam a fehér és teszteltem a fekete mágiát is, a fehér biztonságosabb. de már több éve letettem ezeket, nem foglalkozok ilyesmivel.

2013. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Exem elmondta, hogy miután szétmentünk, ő csinált ilyet álmai pasijára. Kétszer megvolt neki, aztán annyi.
2013. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Van akinek sikerül és van akinek nem!
2013. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!