Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik-e természeti elemek...

Létezik-e természeti elemek feletti részleges/korlátlan kontroll?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a mágiáról írt kérdéseket, de általában olyan dolgokat lehet találni mint pl.: átkok, álomfejtés, jóslás..stb., tehát ilyen elme alapú dolgokat. Szerintetek létezhet ennek olyan ága ami kiterjed a fizikai valóságba is? (értelmes, komoly válaszokat várok és bocs ha bonyolultan fogalmaztam)

2013. máj. 8. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos, érdemes utánanézni a spontán öngyulladásnak. Ez talán a pirokinézishez köthető jelenség: [link]


Csak mivel az emberek többsége nem tudta, hogy képes ilyesmire, átfordult tragédiába.


És ahogyan írja, jógik épesek ezt "uralni".

2013. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ehhez nem is kell a magiaba belemennunk. Technologiaban is mar 100 eve eljutottunk (pontosabban Nicola Tesla eljutott) hogy az idojarast tudja befolyasolni, foldrengeseket tudjon eloidezni, stb.


De ha pl. gondolatolvasasrol van szo, akkor P.D. Ouspensky azt is leirta, h az o mestere G.I. Gurdjieff kepes volt erre. Aki a 4. Utat tanitotta (Tehat nem a fakir, a yogi es a pap, hanem egy negyedik ut, ami mind a harmat osszekombinalja). Ebbe is erdemes belenezni. Ezeknek erdemes utanuk olvasni.

2013. máj. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

>Technologiaban is mar 100 eve eljutottunk (pontosabban Nicola Tesla eljutott) hogy az idojarast tudja befolyasolni, foldrengeseket tudjon eloidezni, stb.


Oké, de azért ne városokat romba döntő földrengéseket képzelj el. Tesla gépével szét lehet rázni pár épületet, de ennyi, semmi komoly. Az időjárást pedig szegény Tesla nem háborgatta, köze nincs hozzá.

2013. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ebben olvastam az elemekről, valahol a 160. oldal környékén vannak: [link]
2013. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó linket nem ajánlom. Semmiféle kontrollt nem gyakorolhat ember az elemeken. A Természet egyensúlyának megőrzése végett, nem áll jogában egy boszorkánynak vagy mágusnak az elemeket befolyásolni. Következményekkel jár. Egyébként az elementálok többek között azért vannak, hogy ezt a kényes egyensúlyt óvják.
2013. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utolsoval egyetertek, bar nem tudom kik azok az elementalok, ok azok akik kitalaltak az ementalit?


Es a 3-nak uzenem:

"Oké, de azért ne városokat romba döntő földrengéseket képzelj el. Tesla gépével szét lehet rázni pár épületet, de ennyi, semmi komoly. Az időjárást pedig szegény Tesla nem háborgatta, köze nincs hozzá."

Es ezt te honnan tudod ilyen nagy elannal? Mivel halala utan az osszes talalmanyat es iratait elkobozta az amerikai kormany, ezert csak indikaciok maradtak fent, reszleges informaciok, volt kormany dolgozoktol.

2013. máj. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!