Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen hatással van egymásra...

Milyen hatással van egymásra ez a két ásvány? Hordhatóak együtt?

Figyelt kérdés

Sólyomszem és Türkiz kő felhasználásával szeretnék medált csináltatni. Hatásukat tekintve hordhatóak együtt ezek a kövek, vagy az egyik blokkolja esetleg a másik hatását?

A medál ezüstből készülne és két kis méretű kő lenne benne.

Várom a hozzáértők válaszát. :)

Köszönöm szépen!



2013. máj. 9. 11:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
nem mert felrobban
2013. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"Várom a hozzáértők válaszát"

Ehhez milyen végzettségű ember a hozzáértő? Mert én vegyész és gyártástechnológús vagyok?

2013. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
"Várom a hozzáértők válaszát" ők a mágusok nem pedig az ilyen tanult hitetlenek mint mi
2013. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ááá... az első ellopta az ötletem! ;)

Mindenesetre azért glicerint, salétromsavat és műtrágyát ne nagyon hordozgass egyszerre!

2013. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szellemes válaszok. Köszönöm. Nyilván mindenbe bele lehet kötni. Egyik válaszolót sem szeretném megsérteni, én hiszek abban, amivel kapcsolatban ezt a kérdést feltettem. Ha ez tényleg ilyen nevetséges, hogy ennyire le kell degradálni, akkor jó szórakozást kívánok, csak ha lehet, ne itt, mert elég bántó. Köszönöm.

És ha ez tényleg magyarázatra szorul (bár nem hittem volna), a "hozzáértők" alatt azokat a személyeket értem, akik tájékozottabbak a fent említett kövek hatásait illetően, mint én. Nem feltétlen kell hozzá semmilyen végzettség, csak normális hozzáállás. Vagyis, "amihez nem tudok érdemben hozzászólni, ahhoz nem szólok hozzá." Ez ilyen egyszerűen működik.

2013. máj. 9. 13:14
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

"én hiszek abban, amivel kapcsolatban ezt a kérdést feltettem."


Tudod itt az a baj hogy te hiszel anyagok bizonyos tulajdonságaiban,amiket senki nem bizonyított, én mint vegyész és gyártástechnológus 30 éve anyagokkal foglalkozom és napi szinten tapasztalom a valós tulajdonságaikat.Ha valaki egy ásvány hordásától vár gyógyhatást az magának okoz elsősorban kárt nem nekem!A laborszekrényeinkben ott van többszáz anyag egymás mellett és nem hatnak egymásra pláne az olyan inaktívak mint a drága és féldrága kövek.A reakcióképesek mint a salétromsav meg akkor lépett reakcióba más anyagokkal ha a hanyag asszisztens nem zárta az üvegeket le rendesen.

2013. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a sólyomszem SiO2 azonos a hegyikristállyal csak szennyezett azért nem átlátszó és színes. A türkíz réz-alumínium-foszfát nem olyan stabilis erős napsütésben kifakul mert rézfoszfát szökik belőle.
2013. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A kövek csak kövek, bár vannak köztük nagyon szépek. Nyugodtan viseld mind a kettőt, a legcsekélyebb hatásuk sincs sem egymásra, sem rád.

Ha hinni akarsz az ilyesmiben, az a te dolgod, de attól még ez az igazság.

2013. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat az utolsó kettőnek. :)

Akinek ez a medál ajándékba készül, szintén hisz az ilyesmiben, és azért vagyok ilyen alapos, mert a legjobbat szeretném neki, hogy meghálálhassam azt a sok jót, amit értem tett. :)

2013. máj. 13. 12:46
 10/16 A kérdező kommentje:

6. válaszoló:

Én nem gondolom, hogy baj, hogy hiszek abban, hogy ezeknek az ásványoknak vannak bizonyos frekvenciájú rezgéseik, melyeknek akár lehet is valamiféle pozitív vagy akár negatív hatása. Minden ember más dologban hisz, van, aki hiszi, hogy létezik élet a földön kívül. Én ebben nem hiszek, de ettől még nem tartom "hülyének" vagy nevetségesnek, azokat, akik igen, és nem leszek bunkó velük szemben, mert az csak engem minősítene.

Megértem, és elfogadom, amit írtál nekem, vegyész szemmel bizonyára neked van igazad ebben a témában. Köszönöm, hogy normálisan viszonyultál a kérdésemhez. Remélem nem sértett a tegező hangnem.

2013. máj. 13. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!