Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a különbség a rendes...

Mi a különbség a rendes sátánista és a spirituális sátánista között?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 12:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
21%
Elvileg semmi de a sok divatmajom miatt kénytelen az ember különbséget tenni.
2013. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
33%
Semmi. Mind a kettő sápadt, fekete ruhás, 20 év alatti, valós problémákkal nem sújtott középosztálybeli gyerek.
2013. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
86%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Én ezeket olvastam róluk. Egyébként szerintem ilyen kérdést itt felesleges feltenni, mert vagy olyanok válaszolnak rá akik a humorérzéküket akarják csillogtatni, vagy olyanok akik nem értenek az adott témához. Én a legtöbbször magam nézek utána a dolgoknak.

2013. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen más a kettő olvass kicsit utána. Ég és föld a kettő..
2013. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Elolvastam az oldalt. Szerintem nagyon is valós problémákkal küszködnek !
2013. máj. 10. 14:25
 6/42 anonim ***** válasza:
73%
Tulajdonképpen mi nem szimpatikus az ott leírtakban??? Mi a gondod a spirituális Sátánistákkal? Egyáltalán tartod magad olyan műveltnek, hogy utánanézz, hogy honnan alakult ki ez a Sátán=főgonosz dolog, és hogy talán nem is olyan a szerepe, mint amit a drága álszent keresztények, vagyis úgy fogalmazok, hogy a felső vezetésük elterjesztett róla. A spirituális Sátánizmusban nagyon fontosak a gyakorlatok, meditációk, a kezdők szertartásokkal kérhetik a segítséget bizonyos helyzetekben, de ahogy az egyén fejlődik spirituálisan erre már messze nem lesz szükség. Nézd meg az oldalt és ott rengeteg gyakorlat le van írva, és megvizsgálhatod azt is, hogy valójában ki is mond igazat és ki akarja elérni azt, hogy azt hidd, amit a szádba rágnak évek óta.
2013. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
75%

3-as az olyan halaknak mint te vagy úgy is nehéz elmagyarázni a vizet. Na mindegy.

Az általad említett blog majmoló tinip*csökkel van tele mert ha egy kicsit rebesgetnéd a pupilláid észrevennéd hogy az egyetlen dolog ami köré épül valójában az a szex. A többi meg csak körítés. Amikor a társaság szerepjátékai egyetlen alak körül forognak -konkrétan Lucifer- elmondhatják magukról hogy spirtuális sátánisták. Ellenkező esetben nem vagyok kíváncsi a lázadozó/képmutató fajtátokra.

2013. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Mellesleg mondom nem vagyok keresztény és nem óhajtok foglalkozni az oldallal a továbbiakban de fejezzük be egymás hülyére vételét, aki képtelen autodidakta módon fejlődni és képtelen csordaszellemiség nélkül életet élni az kíméljen meg a maga -és szektája- bölcsességeitől. Köszönöm.
2013. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

7-e leírnád vagy körülírnád, ha szépen megkérhetlek, mert érdekel, hogy Te milyen Sátánista filozófiát képviselsz ? Egy igazi Sátánista mint Te, mit csináltok ? Miben merül ki a tevékenységetek ?


A spirituális Sátánizmussal kapcsolatban nekem az jött át, hogy alapvetően mintha jót akarna mindenkivel tenni.


Kérdéseim :


-Miért nevezik a szertartásokat pusztító szertartásnak ?


-Ha a lényegi ellentmondás a spirituális irányzat és a kereszténység között az, hogy míg az utóbbi azt mondja, hogy senkivel se tegyél olyat, amit mástól sérelmeznél Te feléd ezzel szemben a spirituális Sátánizmus szerint, tegyél bármit ami neked jó. E filozófia szerint, hol van benne igazság ?


Ha másképpen közelítjük meg. Mindíg lesz magasabb szinten álló Sátánista, ha Ő akar téged elpusztítani, csak mert neki tetszik, akkor Sátán az áldását adja rá és örömét leli benne ? Hol látni ebben a logikai kiutat ?

2013. máj. 10. 15:38
 10/42 anonim ***** válasza:
Figyelj lényegében mit tanít a kereszténység?? Fordítsd oda másik orcádat is.. nos barátom te ezt elfogadhatónak tartod?? Mert én kb. eddig ezt tettem és olyan szinten kihasználtak, hogy az hihetetlen, ezután kezdtem érdeklődni a spirituális sátánizmus iránt, ami első olvasatra ijesztő. Mármint maga ez a két szó bármilyen kontextusban. De ha mélyebben bele megyünk láthatjuk a dolgok valóságtartalmát, bár nem azt mondom, hogy én mindennel egyet értek. A lényeg, hogy tény, hogy van olyan, hogy pusztító rituálé, ami az alacsony spirituális szinten álló egyéneknek megfelelő, amikor is Sátán és más Démonok segítségével valakit spirituálisan bombázunk, aki ezt megérdemli. Nincs ebben semmi ellentmondás, mivel nyilván ezek a lények csak akkor segédkeznek ha valós, és olyan horderejű sérelem ért minket, amit meg kell torolni. Különben az egyén is rosszul járhat aki a szertartást végzi. A lényeg itt nem a rituálékon van, mondom az csak a kezdet, illetve a spirituálisan fejlett egyén olyan védelmi mechanizmusokat tud kiépíteni, ami ezt nem teszi szükségessé.
2013. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!