Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták. Miért hiszel...

Sátánisták. Miért hiszel Sátánban, amikor tudod, hogy egy földönkívüli lény?

Figyelt kérdés

Ma a modern tudományos korban, már ismert tény, hogy a Bibliában és más ősi vallásos műben, Isten, Sátán és más angyalok akik a háborúkat vívták, nem túlvilági mesebeli lények, ahogyan azt az új kor felvilágosúlt embere hitte, hanem nagyon fejlett technikájú földönkívüli fajok ember által megörökített eseményeit mutatják be.


A Mahabharatában sem Istenek háborúztak, hanem olyan fejlett idegenek, akik háborúban álltak egymással. Lásd az atombomba hiteles leírása, melyre csak akkor döbbent rá a világ, amikor ledobták hirosímásra. Már a Mahabharata ír róla, pontosan bemutatva. Ugyanez igaz a Bibliai Istenekre és Démonokra, így Sátánra is.


A keresztény egyházat álláspontját megértem, mert Ők most sem fogadják el az idegenek létezését és Istent amolyan mesebeli lényként képzelik el. De, Ti felvilágosúlt Sátánisták, akik tudjátok az igazságot az idegenekről, miszerint Ők mind idegenek. Sátán is és a bukott angyalok is. Megírtátok a forumotokon az igazságot. Ti miért imádkoztok egy általatok is elismert földönkívüli lényhez, amikor tudjátok, hogy nem hallhat titeket ?


Forrás : [link]


idézet : Az Elohim


Másnéven: Anunnakik, Védák, Anakim, Nefilim, Jehovah, Isten Fiai


Ez az idegen faj első látogatását a Földre évmilliókkal ezelőtt tette. A saját naprendszerünkből származó bolygóról jöttek (másnéven a 12. bolygó), ami néhány ezer év alatt kerüli meg a Napot. Genetikailag módosították a DNS-üket, hogy megállítsák az öregedési folyamatot, és “halhatatlannak” tűnjenek.


Összevegyítették a génjeiket az előemberrel hogy egy rabszolgafajt hozzanak létre, ami segít nekik a bolygón folyó bányászatban. A faj néhány tagja megpróbált segíteni az embereknek, nekik adta a szaporodás képességét, és megpróbálta eltávolítani az öregedésért felelős gént a DNS-ükből. Az emberiség ezen segítői fellázadtak az Elohim vezetőinek tervei ellen, akik rabszolgasorban akarták tartani az embereket. Ennek eredményeként – azokkal együtt akik megpróbálták felszabadítani az emberiséget a manipulátorok zsarnoksága alól – “GONOSZNAK” bélyegezték őket. Az egyik idegen faj amiben a szabadságunkért vívott csatában megbízhatunk, ezek a lázadó “Isten Fiai (Mózes 1, 6:4) illetve az Északiak, akik kitörtek a kollektív uralma alól és megvilágították az ésszerű önérdekkövetés útját az ember számára.

stb.


http://www.youtube.com/watch?v=S82fsa5TOZs


ui : Elnézést a kérdés fura fogalmazásáért. Az ok, az hogy nem enged többes szám második személyben feltenni kérdést


2013. máj. 12. 15:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

vikingharcos: ez esetben bocsánatot kérek tőled a modortalan stílusért. Viszont:

-Valóban meglehet többet olvasol mint én, nem tudhatom, de itt egy kifejezett témakörről van szó, amiben nem lehetsz túl jártas a hozzászólásod alapján.

-Honnan veszed, hogy "szenny" amit olvasok?

-Jó és rossz mindegyik kultúrában létezik, tagadta ezt valaki? A jelképek, amiket a sémi eredetű vallások negatívnak állítanak be, a pogány kultuszokban mind szentnek számítanak, ennyit írtam, arra reflektálva, hogy "isten a jó, Sátán a rossz".


Kérdező: Ahelyett, hogy ok nélkül gúnyolnál, inkább cáfold meg amiket neked írtam, mert eddig nem érkezett épp-kéz láb reakció az erőltetett "senkit se bántok" felfogás, és nem létező "sátáni filozófia alaptételein" kívül.

2013. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:

1. hiba: naponta durván 200-250 oldalt olvasok.

2. hiba: felsőfokú végzettségem van és csinálom a másodikat

3. hiba: nem fogok itt ilyenekkel jönni, hogy mekkora vagyok, meg megverlek meg ilyenek. Mint mondtam nem megyek le a erre a szintre. Nem szeretem az ilyen farokméregető mondatokat sic erre nem is reagálok. Amúgy sem szeretek verekedni, tízévesekkel meg főleg nem.

Zoboleh: én nem mondtam, hogy a zsidó-keresztény vallás nem merített más vallásokból. Nem állítottam ilyet. Ti, ha jól értettem azt mondjátok, hogy Sátán egy idegen lény volt valójában és hogy az Isten, istenek is azok voltak. Nos, ha ti mondjátok biztosan így van. Felőlem azt hisztek amit akartok. :) Azért arra kíváncsi lennék, hogy hogyan jöttek ide az idegenek és honnan jöttek ide. Főleg mivel a harmadik és negyedik kozmikus sebesség csak elméletben létezik, valójában nem. Ja persze biztos csillagkapun keresztül. Idejöttek és háborúztak az aranyért...világos! És egy fejlett faj, idejött az aranyért de nem vitte el? Hmm...gondolom voltak olyan jófejek, hogy hagyjanak nekünk: ááá ezek a hülyék és lássanak ilyet, nééé má csillog! Egyébként miért arany? Miért nem platina? Titán? vagy valami ami sokkal jobb és értékesebb? Egy fejlett faj idejöttek minimum 5 fényévnyi távolságból, de inkább egy másik galaxisból (ja hogy az 2,5 millió fényév!!!) egy kis aranyért. Fiúk tisztelem a hiteteket! Respect! Iste...Sátán áld...átkozzon? mit kell köszönni?

2013. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sátánista, de azért hozzászólok: :-)


„Itt úgy tűnik számomra, hogy jelenleg Jahve és Sátán, mint két Annunaki eredetű hüllő faj harcol egymással. Elméletben Jahve nyerte a háborút a földön és száműzte innen Sátánt. Ennek ellenére az Illuminátusok, szabadkőművesek továbbra is Sátánnak áldoznak, így ez az elmélet eléggé ellentmondásos.”


-én nem nagyon hiszem ezeket az anunnakis-hüllős történeteket, nekem különösen gyanús a David Icke -féle (hatásvadász) verzió.


...nekem egyszer (talán) bejelentkezett egy „kígyókirály” … először azt hittem, hogy meg akar ölni, de (szerintem) valójában csak a tudataink közötti különbségeket érzékeltem....

….nagyon erős volt... egy nagyon erős tudatú lény...

...én ezt teljesen ébren érzékeltem... a szemeim nyitva voltak, de valójában a „belső szemeimmel érzékeltem... konkrétan...

...az ember nagyon gyenge lény (tudatilag) és valószínűleg egyre gyengébb lesz...


Z: ennek a „kígyónak” nem a Sitchin -féle történethez van köze, hanem (talán) egy sokkal ősibbhez és valóságosabbhaz (és ez talán egy „szent” történet)

…..

Döbbenet egyébként, hogy ennek a „szerencsétlen magyar népnek” a nyelve (talán) tényleg egy ősnyelv (és talán tele van a múlt értelmezéséhez szükséges kulcsokkal)...

...talán ezért születtem Magyarországra (magyarnak)... bár az aktuális infókhoz inkább kellett volna az USA-ba születnem és rendelkeznem az anyanyelvi szintű angollal.


…........................................................................

Más:


Nem csoda egy olyan fajnál, ami a szentkönyve alapján az elsőszülöttet (a genetikailag legkülönbett), a hibátlant és egészségeset áldozta (áldozza) fel a képzelt istenének. (!!!)


Ez vezetett (többek között) a fajta degenerálódásához. (az egész bolygón ezt csinálták, többek között ezért harapódzott el a korrupció)


Ezen a bolygón valóban létezik egy okkult háttérhatalom, akiknek cseppet sem érdekük a normális, egészséges ember.

Az uralkodó ideológiák úgy vannak kialakítva (ezen a bolygón), hogy az ember eltorzulását, testi és mentális aberrációját támogassák, segítsék elő.


-Mi ennek az oka és mi ezzel a cél?

-A beteg elmék beteg imaginációjába a sötét túlnan okkult erői sokkal inkább bele tudnak kapaszkodni és sokkal inkább képesek rajtuk keresztül megnyilvánulni

(=átjönni ebbe a szférába!!!),

mint az egészséges, normálisnak mondható emberek által.


Valójában ezért támogatják az ideológiák és a „humanista projektek” a testi- és szellemi betegeket,

tehát azért, hogy

a lepecsételt túlnan okkult erői átjöhessenek ide.

Ez a titkos lényeg és cél. !!!

És ez az okkult iránti törekvés jelen van az összes nagy világvallásban, a gazdaságban, a társadalomban, az „emberbarát és humanista projektekben” (melyek persze adómentesek)

Ezen a bolygón egyedül ez a projekt adómentes, ami deformálni igyekszik az embert és megidézni a túlnan okkult erőit. (!!!)

Ez a titkos terv és ez a Grand Design, ez az út és ez a cél.



„Az összes ábrahámi vallás szimbólumrendszere lopott teljes egészében, ahogy a koncepciók, történetek, számok, és karakterek.”


-ezen érdemes (az értelmeseknek) elgondolkodni.

A Bibliában nagyon sok érték van, de az összes betegség, az összes aberráció, a lelkek megölése és kárhozatba taszítása is benne van.

Nagyon ős irat, de rendkívül rafináltan szerkesztett irat.


Nem véletlenül mondják a haszidizmus egyik ágában, hogy

„csak az „idők végén” (=”királyság”) fognak a Biblia sorai a helyükre kerülni.

Az biztos, hogy most rendesen össze vannak zavarva . Szándékosan és terv szerint. !!!


„Bölcseink megmondták: olyan nem lehet, hogy mindenki gazdag lesz, amikor a „messiás” eljön,

ezért a „messiás” akkor jön el, amikor mindenki szegény lesz.”


Másképp:

„A „messiás” akkor jön el, amikor kiürül a zsebekből a garas.”


Micsoda öröm lesz az „isten országa”. (a skála legalján, amikor minden egy lesz mindennel mindenben,

mert már egyben sem lesz éltető és megelevenítő lélek).

(kárhozat, második halál)



„Te sem gondolhatod komolyan,hogy primitív két-lábon járó reklámtáblák (celebek) Egy világot irányító háttérhatalom magas rangú tagjai.”


-úgy vélem, hogy a valódi háttérhatalomnak (ami nem feltétlenül emberi fajta vagy rassz)

az emberiség csak pasu (=állat, „szolgaállat”)....

...meggyőződésem, hogy egyik emberi típust, rasszt stb. sem nézik semmibe,

legfeljebb manipulálják és felhasználják

(őket... pl. a másik emberi rassz ellen)


Oszd meg őket és uralkodj rajtuk!


Ahogyan a Trükkös Iratban becsomagolták a szöveget:

„Mondá Jézus: amikor adakozol, a te jobb kezed (amit majd le fogsz vágni, miután rájössz, hogy megbotránkoztatott) ne tudja, mit tesz a bal!”


Az egyszerű lényeget micsoda pátoszba csomagolták! Zseniális! A hívő lehet, hogy századjára olvassa és még sem érti meg.



„ha létezik is a földinél fejlettebb faj, akkor vannak annyira bölcsek, hogy elkerüljék ezt a bolygót!”


-vagy pedig vannak annyira paraziták, mohó önző dögök (=ördögök), hogy leigázzák. !!!


Én még valamennyire látom az „aranykort” és fájdalom a mai emberre még ránéznem is:

a hímneműeken tehetetlenség és gyengeség,

a nőneműeken nemiség.


Az „eljövendő szabadság” alapja változatlanul a szolgaság lesz.

Teljesen mindegy, kit szolgál: akkor is szolga, semmi több.

A kerúbok a hierarchia csúcsán sem egyebek, mint szolgák.


-Mit tanítanak a szolgáknak?

-Azt, hogy kérjenek. (!!!)

(((ezzel alakítsanak ki még erősebb és eltéphetetlenebb okkult kötéseket)))


Kérjetek és adatik néktek (kötél a nyakatokba).


Z: nekem sincs TV-m. Ami azon bejön, annak 80%-a adatszemét. (spam + kódok)


Sanat Kumara !


Z: nézz utána a Kumáráknak, érdemes! Nekem feltűnt.... (hány Kumára volt, mi lett velük? Stb.)


Indiában egyébként attól vannak berágva, hogy a keresztények „szeretett Sivájukból” csinálták a sátánt. :-)


Oszd meg őket és uralkodj rajtuk!


Emberektől dicsőséget nem veszek (mondja az, aki uralkodik rajtuk).


Tanuljatok meg a sorok mögé látni!



„-Egyáltalán tisztába vagy a Démon valódi etimológiájával és jelentésével, vagy csak úgy használod? Azt megsúgom, hogy amíg a zsidó vallások nem aggatták rá, nem volt negatív vonzata, sőt, pont hogy pozitív volt. (Szókratész Daimonionja”


-igen... Daimón: nem egyéb, mint az embert belülről vezérlő szellem (=az ember magasabb önmaga).


Az embert valójában önmagától fosztják meg.


….........


Ezzel a szóval megint elbántak a „szentírók” rendesen. :-) Ebben az egyben zseniálisak: a ferdítésben és a rombolásban.


-Mi ezzel a cél?

-Megfosztani a józan, tárgyilagos értelemtől.



„A jó és a gonosz meg volt különböztetve mindenhol. De, hogy minden kultúrában a rossz egy idegen lény lenne...aranyért,”


-ezt én sem igazán tudom elfogadni... talán csak egy újabb mese a „dzsentileknek”? Zecharia Sitchin történetesen izraeli származású.

Először engem is megfogott a története, de szerintem ettől sokkal komolyabb történetek is vannak.


Pl. az Aldebaran Antares Regulus Formalhaut


Talán az összes igazság egyszerre érvényes.


"Sátánista mélységektől" többet ér a saját felelős és józan értelem.

2013. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Itt írtam az "anunnakis cuccról", persze ezek csak

vázlatos, spontán gondolatok és nem "szentigazságok" :


[link]

2013. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén: nagyon jót szórakoztam a válaszokon. Én is írtam ide, az érvelésemet azóta senki sem tudta eredményesen megtámadni. Elégedett vagyok:) Már eleve jó lesz ez a mai nap, ha csak az írásaitokra fogok gondolni! Egy gondolatot teszek hozzá még így utoljára és többet ezzel nem is kívánok foglalkozni: Occam borotvája.

A túlontúl sok feltételezés (hipotézis) helyett általában az egyszerűbb magyarázat a helyes.

Na jó hazudtam: két gondolat lesz. A másikat egy katona könyvében olvastam, egyáltalán nem biztos, hogy az ő gondolata: Attól, hogy igazad van, még nem biztos, hogy jól is érzed magad! Senkit nem kívánok a továbbiakban győzködni, de óva szeretnék inteni mindenkit attól, hogy a végén a descartes-i kételkedésig menjen vissza! (ha valaki nem érti írjon) Szép napot!

2013. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

vikingharcos:

-Nem állítottad, hogy nem merítettek a zsidó vallások a pogány kultuszokból, de akkor mire alapoztad azt az állítást, hogy "isten a jó, Sátán a rossz?"

- Nem az aranyért háborúztak, a konfliktus alapja az ember sorsának kérdése volt. Egy réteg el akarta pusztítani a létrehozott rabszolgafajt, miután kibányásszák az aranyat, a másik pedig további génmódosítást végzett el az embert pártolva ezzel. (ismerős lehet a bibliából Sátán azon "hazugsága", hogy Istenné kívánja tenni az embert.)

-Az aranynak számtalan kiváló tulajdonsága van, amivel nem rendelkezik más - az aranynál jobb minőségűnek tartott anyag. Szomorú, hogy ezeket a tényeket próbálják elhallgatni, és ezért nem ismertek.

[link]

"When the gold nuclei, traveling at 99.999% of the speed of light, smashed together, the plasma that resulted was so energetic that a tiny cube of it with sides measuring about a quarter of the width of a human hair would contain enough energy to power the entire United States for a year."


Ez csak egy a sok közül, nem fogom kiírni az összeset, nem hiszem, hogy egy ilyen képesítésekkel rendelkező embernek a szájába kell adni az információkat.



Elnézve a kritikáidat, te azt várod el, hogy leírjuk hogyan működik a technológia, amivel idejöttek, és ha ezt nem tudjuk meghatározni, akkor ezzel teljesen ki van zárva az ittlétük lehetősége?

Először is az, hogy valamit az aktuális (mainstream)tudomány nem igazol, nem azt jelenti, hogy a természet törvényeinek ellentmond. A bizonyíték hiányát nem lehet a hiány bizonyítékának tekinteni. Főleg ha számos más evidencia a rendelkezésre áll. Gravitáció akkor is volt, amikor még nem tudták számokkal leírni, és nem fért be az aktuális (akkoriban judeo-kereszténység által megbéklyózott) tudomány világába.

A megismeré minden formáját súlyosan gátolták ez idő alatt, illetve ma meg a fősodrású tudomány majdhogynem hasonló diktatórikus jelleggel próbálja a dogmáit fent tartani. a tudomány minden szakterülete. Példának okáért a finnugor elmélet millió sebbél vérző erőltetett teoriáját tényként tanítják, hiába cáfolták meg ezerszer. Akik megtették ezt, szimplán kirekesztik a tudományos körökből, így nem tudnak érvényesülni.

Azt el kell ismerned, hogy gyanúsan kerül a fősodrású tudomány bizonyos területeket, példának okáért a jógát és a meditációt. Pedig elfogadott tudományos tény a pozitív hatásuk, de valahogy mégse akarják részletesebben feltérképezni, és ez csak egy terület. Pedig nem lenne logikus, hogy ha valamiből jó származik az emberiségnek, akkor azt feltérképezi a tudomány, és a mindennapi életbe beleolvasztja ezzel?

Az interdiszciplináris oktatás soványsága sem segíti a megismerés előrehaladását, már az oktatás önmagába is hasonlóképpen dogmatikus, (+ gyenge, értelmetlen) Hiába a sok esszé, amit képzett tanárok írnak, semmi lényeges változás. Miért?

Nem véletlenül születtek meg az epoché, avagy a Descartes féle módszeres kétely és az ezekkel rokon gondolatok, ezek biztosítják, hogy az új információkat ne rekesszék ki a berögzült, elavultabb szemléletek, érdekes módon ma ezeket is hanyagolja a tudományos élet. A filozófia oktatás tematikáját a közeljövőben teljesen tönkre fogják tenni, pont úgy, hogy a fontos mestergondolatok ki legyenek zárva.



Mi azzal gazdálkodunk, ami a rendelkezésünkre áll, és ezek a pogány kultúrákkal, és történelemmel, genetikával kapcsolatos tények, legyenek elhallgatottak, vagy sem.

Tehát racionális úton közelítjük meg a kérdést.

Nincs más magyarázata annak, hogy a világon szerte a kultúrák kísérteties hasonlóságot mutatnak, és valahogy mindig köze van egy bizonyos fajnak régiótól függetlenül. Gondolok itt arra, hogy Dél Amerikába éltek/élnek őslakos fehér európid vöröshajú emberek, akiket az indiánok Viraccoha leszármazottjainak tartanak, ők építették a piramisokat, a magas szintű csillagászati/matematikai tudás is tőlük van.

Több "piramisos civilizációnál" is felmerülnek ezek az érdekes egybeesések: vörös/szőke fehér emberek akiket az "Istenek" leszármazottjainak tartanak és a felső réteget képezték, kígyó/sárkány kultuszok, avagy teljesen egységes szimbólumrendszer, amit nem lehet magyarázni azzal, hogy egyik átvette a másiktól, pl A tollas kígyó jelképét hogy vették volna át az egyiptomiak az indiánoktól vagy vice versa? Honnan a csillagászati tudása egyes primitív Afrikai törzseknek? Olyan égitesteket ismernek, amelyeket a tudomány nem rég fedezett fel.

[link]

Egy szegényes összefoglalás a bővelkedő evidenciákból. Gyakorlatilag nincs más racionális magyarázat. Nyilván nem rendelkezek emberként olyan tudással, hogy fejlettebb idegenek technológiáját leírjam neked.


A gúnyolódó kérdésedre válaszolva: Nincs megkötve, hogy ki hogyan üdvözli a másikat, az Istennek több jelentése van. (azaz akár megfeleltethető Sátánnal)

Mondjuk napi több száz oldalnyi tudást befogadó elmének kétlem, hogy gondot okozna pár klikk, hogy legalább minimálisan tájékozódjon valamiről, még akkor is ha az véleménye szerint "szenny". Rendszeresen és tudatosan informálódok bal-liberális forrásokból is, pedig pont annyira szennynek tartom, mint valószínűleg te az okkultizmus bármilyen formáját.

2013. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem fogok erről továbbiakban vitatkozni. Nincs értelme, ti úgy hiszitek, higyjétek nyugodtan. bocsássatok meg, de van jobb dolgom is, ennél. Jómagam tudom mit jelent a bizonyítás és a bizonyíték és azt is, hogy a tényeket kell a bizonyítékokhoz igazítani és nem fordítva.

Nincs rá bizonyíték, hogy valaha is jártak idegenek a Földön. Nincs rá bizonyíték, hogy lehetséges lenne az űrutazás (nagyobb távolságra). Nincs rá bizonyíték, hogy idegenek itt háborúztak volna. Kétséget kizáróan nem tudták ezt bizonyítani ezek az írok. Ha tudták volna, valószínűleg nem itt tartana a világ... A Szentírásban idegenek...amit te kiemeltél az egyébként Ter.6, 4. Már eleve a Mózes könyve:) nem nagyon használják ezt az elnevezést, de végülis belefér. Isten Fiai pedig kifejezetten negatív szereplőként vannak feltüntetve a Szentírásban, nagyon nem vágom hogy honnan vetted azt, hogy pozitív "hősök". Ez a baj ezzel az egész dologgal, hogy kiragad részleteket. Azokat kicsit megcsavarja és totál más jelentéssel adja tovább...Descartes kételkedéseiről annyit, hogy ha ideveszem az ő gondolatait, akkor viszont semmiféle módon nem elfogadható az érvelésetek. Kételkedtek Occam-borotvájában és egy sokkal kicsavartabb, tudományosan nem bizonyítható, (ezek nem bizonyítékok már bocs) ténysorozat alapján kijelentitek, hogy ez így van. nem kéne ebben kételkednetek? Nem mondom olvasott ember vagy, de ha valamit meg akarsz érteni, akkor nem árt ha megvizsgálod minden oldalról. Akkor, talán akkor meg is érted. (én sem vagyok biztos mindenben amit állítok, szimplán ezeket a következtetéseket vontam le az ismereteimből)

Az okkultizmussal effektíve nincs bajom, mivel a mai okkultizmusnak nevezett dolog a régi vallásokból alakult ki, alakult át stb. Ezek lényegében az ősi vallások maradványai. szerintem kifejezetten érdekesek. bakker! nem akartam ennyit írni...summa summarum, felőlem abban hisztek amiben csak szeretnétek, és alá is támaszthatjátok mindenféle bizonyítékkal. Nem szeretnék ezzel a továbbiakban foglalkozni, jó mulatást ahogy azt a SFOD-Dnál mondani szokás!

2013. máj. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

-Szíved joga így gondolnod, én sem kívánom tovább, erőltetni az egészet, mindenesetre pár dologra reagálnék, ha nem haragszol meg érte (persze foglalkozni vele/reagálni nem kell):


"Ha tudták volna, valószínűleg nem itt tartana a világ..."


A tudomány, és oktatásbeli torzításokat pont ezért hoztam példának. Ha tényleg a fejlődést és az előrehaladást szorgalmazná a vezetőség (legyenek azok a szellemi élet vezetői vagy mások) akkor nem tanítanának pl finnugor elméletet, aminek hiába bizonyították ezer módon a hamisságát, ezeket az embereket szimplán kirekesztik a tudományos életből, mondván, hogy tudománytalan feltevések a bizonyítások, és nem bizonyítékok stb.


-Igen Isten fiai a bibliában negatív szereplők, ahogy Sátán, és a már taglalt hozzá kötött jelképek is, csak a többi kultúrában ezek pont pozitívak.

Ott vannak a távol keletről jött kurd Yezidik akiknél máris teljesen más a felállás. A bibliában minden lopott, és kifordított formában van megjelenítve, nem a bibliából szűrtem le azt a konzekvenciát, hogy "Isten fiai" pozitív hősök.

2013. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!