Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki látott már ufókat? Szkeptik...

Ki látott már ufókat? Szkeptikusoknak hogy mi is az az ufó?

Figyelt kérdés

Ki látott már ufókat?


Egyébként piszkosul unom már hogy aki ezzel kapcsolatban kérdez, mindig 1-2 szkeptikus odaír olyan okoskodó dolgokat, hogy "ha eldobom a frizbi és nem tudom beazonosítani az is ufó", holott a kérdésből nyilvánvalóan kiderül, hogy a kérdező nem erre gondolt, hanem földönkívüliekre.


Úgyhogy itt tisztázom is a szkeptikusoknak, mivel az érvelésük és okoskodásuk nem helyes: Eredetileg tényleg az ismeretlen repülő szerkezetekre értették, sőt először a flying saucer volt a nevük, de Magyarországon egybeforrt az idegen lények jelentésével is. Úgyhogy az utasokat is szokták ufónak és ufonautának is hívni. M.o.-on így terjedt el a 90-es években.


Ezt a sok hívő tudja is, de szkeptikus okoskodik...nem azért írja azt a sok kérdező hogy ufó, mert nem tudja mit jelent, hanem mert 100x rövidebb le írni így leírni, mint azt hogy földönkívüliek vagy hogy extraterrestrial beings. És az ufó szó tehát helyes ezekre is.


Szóval ki látott már ilyet?



2013. márc. 11. 18:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%

Én láttam már ufókat.

Aprók, szürkék voltak, még két vastag lábuk is volt (a sötétben nehezen kivehető). Olyan gyorsak voltak, hogy pillanatok alatt eltűntek a szemem elől, darualakzatban.

2013. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Shai-Hulud ***** válasza:
57%

Engem meg is termékenyítettek!

De azóta se egy levél, se egy sms...

Úgy látszik, csak "arra" voltam jó. :-(

2013. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Utólag utánanéztem, valószínűleg csak darvak voltak, ez az alakzatot is megmagyarázza.
2013. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 x) ***** válasza:
80%

Az, hogy a magyar nyelvben összeforrt a két jelentés, megint csak az idióta "ufó-fanatikusok2 hibája. Mert ők annyira tudnak ám mindent az idegenekről, csak azt nem, hogy az UFO az azonosítatlan repülő tárgy.

De ettől függetlenül részben egyetértek veled, tényleg sok az unintelligens szkeptikus (vagy éppen troll), akik nem képesek normális választ írni. Mivel én állítólag akkora troll vagyok, most felkérném a trollhadseregemet hogy szíveskedjenek normális válaszokat írni. Danke schön.

2013. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2%
UFÓ = földönkívüli. (lány vagy tárgy) Az ufó szó egyszerűbb leírni.
2013. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 x) ***** válasza:
81%
Egyébként még annyit hozzátennék kedves kérdező, hogy amilyen a kérdés olyan a válasz. Ha a kérdés bunkó és lenéző, akkor a válasz is olyan lesz. Ha a kérdezőnek joga van hülyének lenni akkor a válaszolónak is.
2013. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
14%
Láttam már ufót és ufónautát is.
2013. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy bunkó lettem volna. Az hogy leírom, hogy mit jelent, kifejtem és tisztázom az nem bunkóság. Főleg nem olyanok előtt akik okoskodnak,hogy ők aztán tudják mit jelent, holott valójában fogalmuk sincs és az összes ufós kérdésre bemásolgatják ugyanazt a mamlaszságot.. Itt csak egyeseknek fáj, hogy kiderült nincs igazuk és el is baromkodják az egészet.

Egyébként nem a hülyék terjesztették el itt m.o.-n, igazából fogalmam sincs miért így használják itt, de ugyanúgy ezt használja minden kutató akár amatőr akár nem.

2013. márc. 11. 19:37
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Én már láttam UFOt. Igaz csak egy fénylő gömb volt, de olyan irányváltoztatásokat csinált amire meteor vagy repülő nem lenne képes.
2013. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Shai-Hulud ***** válasza:
27%

Igen, ilyen irányváltoztatásokat repülő tényleg nem képes csinálni.

Csak Lajos bácsi a biciklijével a kocsmából hazafelé menet... A sötétben tényleg olyan mint egy ufó!

2013. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!