Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüli lény Obama...

Földönkívüli lény Obama testőrségében? (magyar videóval)

Figyelt kérdés

Több, vezető amerikai blog is felkapta az elmúlt napokban a sztorit, miszerint egy tavaly márciusi washingtoni eseményen, ahol Obama elnök mellett több izraeli állami vezető is jelen volt, egy földönkívüli lény is szolgálatot teljesített a biztonsági személyzet tagjaként.


Egy hete került fel az AIPAC 2012-es konferenciáján készült televíziós felvétel az internetre, amelyen egy különös fej- és arcformájú személy látszik, aki valamelyik nagyhatalom titkosszolgálatának munkatársaként volt jelen a kiemelt biztonsági kockázatúként értékelt rendezvényen.


A News One televíziós csatorna idén februárban vetítette le a teljes beszédet és ekkor szúrta ki valaki a valóban picit furcsa fejformájú személyt és töltötte fel a felvételt több videomegosztóra.


Ahogy az várható volt, a videó azonnal megosztotta a nézőket. Természetesen vannak, akik minden kétséget kizáró bizonyítékát látják annak, hogy a nagyhatalmak kapcsolatban állnak idegen civilizációkkal, míg mások szerint csak egy kopaszra borotvált fejű férfit látni a képeken.


Az alábbi magyar feliratos videót megnézve mindenki eldöntheti, hogy melyik elképzelésnek ad hitelt:



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f5YkI..


2013. márc. 22. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
62%
A kommentelőnek igaza van. Voldemort visszatért!!!
2013. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
68%

Miért is lenne furcsa, hogy egy űrlény áll egy stadionnyi néző előtt és senkinek nem tűnik fel! Ráadásul közvetíti a TV is. Istenem. Ne haragudjatok meg rám, de aki ezt beveszi az nem egészséges!


Magyarországon legalább annyi eszük van, hogy símaszkot tesznek a raptoidokra! :)

2013. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 A kérdező kommentje:
Mint írta, hogy homály volt. Rosszak voltak a fény viszonyok. DE ! Ha a rendezvényen az USA elnöke beszél, akkor mindenki ráfigyel. Vonzza a tekintetet, senkit sem érdekel, hogy egy biztonsági ember Reptoid, mert nem köti le a figyelmet Obama mellett.
2013. márc. 22. 20:21
 4/81 anonim ***** válasza:
54%

Istenem, én ufó hívő vagyok, de ettől ****** kapok, hogy mindenhol ezt látom kitéve! el van torzítva a kép, az elején még nem is annyira, mert ott sötét van, de utána...

Tessék nézd meg itt kopasz csávót:

[link]


Az meg egyszerűen abszurd, hogy ha ez hüllő, majd pont mindenki előtt "változna" át hüllőszerűvé ahol nagyközönség van meg kamerák hogyne csakis, én is ezt tenném ,teljesen logikus

2013. márc. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
71%
B@zdki, ez tényleg Voldemort szerintem Harry Pottert keresi ennyire.
2013. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
aztabüdöskutyvaélet :D:D:D:D:D
2013. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 nemelfogult ***** válasza:
61%

Ez tényleg baromság. Paranormal.hu-n még kommentet sem lehet hozzá írni.

Ha lennének is nálunk földönkívüliek, miért dolgoznának securitisként?? Talán, hogy eldicsekdjenek anyabolygójukon, hogy feltették őket youtube-ra és a paranormal is foglalkozott velük.

Szerintem mind ufo-k, mind alienek léteznek, de az ilyen cikkek csak rontják a téma hitelét.

2013. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:

GeorgeAdamski Azt honnan tudod, hogy az a fickó a képen nem szerkeztve van !? Ma már mindent lehet hamisítani. Azt a képet amit mutattál, jóval az esemény után tette közzé a kormány, jó hogy nem fogják bevallani, hogy a Reptíliánokkal szövetkeznek -.-


Az a video amit kitettem, az élő közvetítésből való !


Érzitek a külömbséget?

2013. márc. 23. 18:49
 9/81 Dalek Traak ***** válasza:
65%

Úgy néz ki mint egy idegen, de nem az. Ez valóban meg van szerkesztve.

Szerinted olyan hülyék lennének a földönkívüliek, hogy egy olyan eseményen amit még a TV is közvetít (így rengeteg ember látja) változnak vissza eredeti alakjára?

2013. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
0%

Fogtam még párat!


Ezeket sem vették észre. Csak én, mert sokkal okosabb vagyok, mint a többi hülye.


[link]


00:13 - 00:17 - ti hány reptoidot fedeztek fel?

2013. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!