Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan "varázslat"/szer...

Létezik olyan "varázslat"/szertartás vagy nevezzük, aminek akarjuk, amitől immunitásra lehet szert tenni mások energiái ellen?

Figyelt kérdés
Olyan immunitásra gondolok, amit ha 1x megszerez valaki, akkor az nála marad és immunis lehet minden féle gyökér rosszakarója ellen?(Nem sima védelemre gondolok, amit többször meg kell csinálni, hanem egy állandóra, ami abszolút mindentől megvéd.)
2013. máj. 28. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyesmit "mágustól" kell kérni, persze nyilván jól lehúz pénzzel, akár többszázezer forintra is. És rengeteg köztük a csaló. Esetleg ami működhet, az egy mágikus gyertyás szertartás. Tudok segíteni priviben, ha érdekel a téma.
2013. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értek én a mágiához, csak arra vagyok kíváncsi, hogy létezik egész életre szóló teljes védelem, ha igen, akkor elkezdek jobban gondolkodni rajta és találni fogok egy alternatívát, amivel megcsinálhatom majd ezt a jellegű védelmet.
2013. máj. 28. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Létezik. De megfelelő eszközöket kell beszerezni hozzá.
2013. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Aguamentit kell csinálnod !


[link]

2013. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmiféle mágiára nincs szukség itt.

Ha más okból nem is akkor csak azért mert ilyesmi nem létezik.

De egyvalamit igen is tehetsz. Keruld el a gyokereket!

2013. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

>Értek én a mágiához


Én vagyok Napóleon.

2013. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van, csak ki kell tartani. Szóval lényegében folyamatosan frissul.
2013. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fejlődsz és megerősödsz és akkor a szemétládák sem tudnak már kibillenteni
2013. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a mostani hitedet hátrahagyod, akkor a mostani hited szerinti jelenségek is eltűnnek.
2013. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!