Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A necromonicon tényleg olyan...

A necromonicon tényleg olyan durva könyv, mint aminek állítják?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy van nagyon sok silány fordítás, amik nem tükrözik az eredeti mű minőségét, de vannak nagyon jó fordítások, amik viszont tükrözik.Esetleg fent van interneten valahol egy jó minőségű fordítás pdf-ben vagy valami online könyvesboltból megrendelhető?

#könyv #durva #állítják #necromonicon
2013. jún. 2. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ez a könyv egy scifi író fejéből pattant ki majd utána önálló életre kelt, semmi más csak mesekönyv.
2013. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek.

Mindenhol ugyanaz a változat érhető el, szóval nincs olyan hogy másik verzió.

Régen engem is "rémisztgettek" vele,hogy a benne lévő szörnyeket és démonokat meg lehet idézni a könyvben található "mágikus" rajzokkal, jelekkel.

Mondom ezt nehéz elhinni, többen is lerajzoltuk őket, de SEMMI sem történt.

Szóval volt ez a Lovecraft faszi, megírt egy jó könyvet, a többit meg már csak az utókor legendagyártói tették hozzá.

2013. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Sántha Dávid-féle szöveg a komoly.
2013. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Súr, nekem is ezt mondták :) Ismerősöm megvette, kinyitotta és fejfájás tört rá, aztán 15 évig ki sem nyitotta többet, de miért durva az a féle szöveg, hogyha elvileg csak Lovecraft találta ki az egészet?Igaz alapjai vannak?
2013. jún. 3. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!