Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Keménykötésű borítót honnan...

Keménykötésű borítót honnan tudnék szerezni/csinálni/csináltatni az Árnyak Könyvemre?

Figyelt kérdés

Évek óta bővítem az Árnyékok Könyvét vagy könyvemet, azonban lassan eljutok az utolsó lépéshez.

Megvannak a lapok, valamennyire le is fűzve, és egy tartós keménykötésű borítót szeretnék csinálni neki. Illetve csináltatni. A kérdésem az volna hogy ha csináltatom, hol foglalkoznak ilyennel? És ha én csinálom - Ami őszintén szólva jobb volna mert nem szívesem adom oda más kezébe pláne felügyelet nélkül - akkor tudnátok javasolni néhány technikát, esetleg oldalt ami alapján el tudom készíteni saját kezűleg? Esetleg tapasztalatok?


Előre is köszönöm szépen mindenkinek a segítséget. Szép Napot Kívánok mindenkinek!



2013. márc. 2. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Elviheted könyvkötőhöz, vagy ha azt nem szeretnéd, akkor szerezz be kemény kartonpapírt(jó akár felesleges pizzás doboz, vagy egyéb hulladék karton is).Azt vágd méretre.A könyv gerincénél hajtogasd be, aztán szalvétaragasztó segítségével borítsd be a méretre szabott kartonlapot díszpapírral, vagy sima fehér papírral, amire készíthetsz grafikát, de akár textillel, műbőrrel is bevonhatod, de persze a kartonlap minden oldalát fedni kell.Hogy a könyvet hogy teszed bele, azt nem tudom, mivel nem látom, milyen, hogy van összeillesztve,de ha kész lesz a borítód, szerintem ráspiráloztathatod a könyvedre, láttam már ilyet, hogy saját készítésű, keményfedelest spiráloztak.
2013. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon érdekes a címe.Megkérdezhetem, mi a témája?
2013. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az Árnyak Könyve bizonyos természetvallásoknál (wicca) egy olyan tárgyat jelent, amibe az illető a saját tapasztalatait élményiet vagy éppen tudását írja le. Aki komolyabban foglalkozik vele, azoknak van.

szeretném igényesre megcsinálni és sztem szép is lesz egyedül a keménykötéssel vagyok kicsit bajban mert nem tudom hogy hogyan kell tartósat és szépet csinálni.

2013. márc. 4. 11:18
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem az emberi bős stílusos lenne, 2 mellbimbó közé írhatnád a címet
2013. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így nagyobb idő intervallum távlatában is köszönöm az utolsó kommentelő hozzászólását. Remélem a kreatív éned arra is vállalkozik hogy önként jelentkezel, ebben az esetben beszéljünk meg egy időpontot! :)
2014. máj. 12. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!