Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Görögországba indulok jövőhéte...

Luna Lovel kérdése:

Görögországba indulok jövőhéten és azon gondolkoztam, hogy mint Wicca, van-e ott valami gyógynövény vagy kő vagy ilyesmi ami tipikusan görög és így erősebb hatást fejtene ki egyes varázslatokban. Ti mit javasoltok, mit hozzak onnan?

Figyelt kérdés
Lehet itt szó kagylóról vagy tengervízről vagy növényről, stb.

2013. jún. 8. 14:20
 1/8 anonim válasza:

Hát mi emlékként tengeri vizet hoztunk és kicsi homokot a partról..:) de persze a kagyló elmaradhatatlan,ha ügyesen búvárkodsz .. akár tengeri csillagot is "foghatsz" viszont nagyon vigyázz velük .. alaposan ki kell szítani őket :))

Tedd ki teraszra vagy az ablakpárkányra :)

Amúgy nővényből viszonylag az olívabogyó viszonylag görög .. Ha szabad tudnom hová utazol Görögországon belül? ( Elég sokszor voltam már ott)

2013. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Bocsi 2x írtam a viszonylagot ..:D
2013. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Asrpovaltába megyünk, de voltam már Vrasnában, Kavalán, Stavrosban és Nei Poriban is :) Ez a 12. alkalom, hogy odautazom ^^ Csak most először gondolkodtam el rajta, hogy mint boszorkány, mit hozhatnék el onnan ami erősíti a varázslataimat.
2013. jún. 8. 15:15
 4/8 anonim válasza:
46%
Te boszorkány vagy? -_-
2013. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem hozz egy kimutatást a piacgazdaságuk alakulásáról...
2013. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Babért :)
2013. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Először is: Wicca boszorkány vagyok. Másodszor: Nem olyan rossz a helyzet mint hinnéd. Itt talán még rosszabb is mint ott. Harmadszor: Köszönöm, ez tényleg jó ötlet :)
2013. jún. 11. 09:46
 8/8 dominik.ballo válasza:
Milyen az a Wicca boszorkány ? Most hallok róla elősször.
2013. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!