Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha belemásztam valaki agyába...

Ha belemásztam valaki agyába hogy mászhatok ki belőle? Lehetséges, hogy fekete mágiát alkalmaztam?

Figyelt kérdés
Régen olvastam egy gyertyás dolgot, hogy akire megcsináljuk szerelmes legyen belénk. Ezt megcsináltam, de nem történt semmi. Hanem, a következő pasim minden érzését éreztem, néha még a gondolatait is. Ezt onnan tudom, hogy csak akkor éreztem máshogy magam, amikor felkelt, és onnantól. Lehet, hogy ez fekete mágia volt? Szeretnék kimászni a csávó agyából, mit csináljak? Ez komoly!!

2013. jún. 21. 00:14
1 2
 11/18 anonim válasza:
50%
Hagyjad már Dani ezekkel még viccelni se lehet tiszta hülyék...><
2013. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az már biztos hogy nem éri meg :D
2013. jún. 21. 10:08
 13/18 anonim ***** válasza:
Hogyan tudhatnánk? Azt sem tudjuk, hogyan másztál be. Ha ott vagy csak fekete mágia lehetett, de a modszered nélkül nem lehet tanácsot adni.
2013. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg szépen le tudjátok oltani az embert, büszkék lehettek magatokra szánalmas banda...Chh. Bújjatok el..."


Öreg, mi bújjunk el? Azt akarod, hogy elkezdjem linkelgetni a kérdéseket, amik akkora baromságok, hogy rákattintani se érdemes? Ja, mind a tietek. A barom kérdezőké. És mi bújjunk el, hogyne...

2013. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
embeer -.- itt azok vannak, akikkel valami tényleg történik és segítséget akarnak kérni másoktól...erre te meg itt szórakozol...-.- szánalom magas fokon...pfffff -.-
2013. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért még mindig értelmesebb, mint akikkel történik valami ide illő.
2013. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a pszichológus segítségével mászhatsz ki onnan. minél hamarabb menj el. nagy szükséged van rá!
2013. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szkeptikusok!!!! Ne irjatok!!! Amugy kérdező én is voltam hasonló helyzetbe sajnos csak akkor tudtam megszüntetni mikor megszakítottam minden kapcsolatot vele bár néha most is érzem de csak mikor rám gondol de akkor egész nap
2013. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!