Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkányok tényleg léteznek?

Dorina90 kérdése:

Boszorkányok tényleg léteznek?

Figyelt kérdés

Én hiszek az ilyenekben (és megjegyezném hogy 10 éves vagyok tehát van időm felnőni) de szeretném kikérni más véleményét. Igaz lenne az hogy léteznek boszorkányok és fekete macskájuk van és egy fekete üstben főzik a különféle bájitalokat?


10/L



2013. ápr. 1. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem igaz.
2013. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
A mesékből a tanulságot jegyezd meg, ne pedig azokat a dolgokat, amikkel ezt sugallják.
2013. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 problem3girl ***** válasza:
58%
Azt nem tudom hogy van e fekete üstjük e amiben ezeket főzik de a fekete macskáról és a boszikról tudok.Egy ma már elhagyatott házban laktak és egy tőle nem messze élő család mondta hogy ott volt a boszik tanyája.Akik a tűz körül ugráltak fekete ruhákban .A testüket azt hiszem elégették miután meghaltak de lehet ,hogy nem meghaltak hanem csak egy boszorkány égetés volt.Ja és boccs az anyudnak ,hogy ilyeneket mesélek neked. 14/L.
2013. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha. Figyelj csak felvehetem esetleg veled a kapcsolatot privát üzenetben?
2013. ápr. 14. 17:49
 5/7 anonim válasza:
100%

léteznek.a boszorkány közismert neve:ANYÓS

ha idősebb leszel megtudod.

viccet félretéve boszorkányok hivatalosan nem léteznek,de vannak szerencsétlen nők Afrikában akikre azt mondják hogy boszorkány.meg néha a cigány és boszniai nőkre mondják azt hogy boszorkány.

2013. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Mivel 10 éves vagy ezért próbálok egyszerű választ adni.

Könyves Kálmán királyunk már a középkorban megfogalmazta, hogy boszorkányok márpedig nincsenek.

Ezek a tévhitek mind a régi pogány mondákból merítettek és a kereszténység tényleg üldözte is őket (nem hiszem, hogy néhány szerencsétlen epilepsziáson kívül igazi boszorkányt, vagy olyat aki azt hitte magáról, hogy az) elfogtak vagy kivégeztek volna.

2013. máj. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gialia válasza:
77%
szia szerintem te ezt a kérdést nem véletlenül tetted fel ird le az okot ha komoly okod van pl észrevétel magadon vagy másokon de ha csak a bibi blogzberget nézted meg az nem számit komolynak őszinte választ kérek hogy őszinte választ adhassak a kérdésedre mert nem fogom komolytalanul felnyitni a szemedet
2013. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!