Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mitől van ez? Egyre idegesítőbb.

Mitől van ez? Egyre idegesítőbb.

Figyelt kérdés

Régebben ritkán fordult elő, és egyáltalán nem hittem/hiszek ezekben az ezoterikus dolgokban, de heti jelleggel előfordul mostmár, hogy az ébresztőórám csörgése előtt EGYETLEN perccel felkelek.. ehhez van köze az ezotériának? jó helyre írtam egyáltalán?? Mi ez a dolog? Nem hiszem hogy hozzászokás volna, mert jó alvókám van.. ha mégis valami ilyesmi dolog (és valaki meg is tud győzni erről..) akkor ezt lehet fejleszteni?

17/f



2013. jún. 27. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Pedig ez hozzászokás. Ha tévedek, akkor viszont nem valami speciális adottság, mivel a legtöbb ismerősömnek megvan.

18/f

2013. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És miért van az, hogy mindig 'túlaludtam' azt az időt amikor nem állítottam be ébresztőt?
2013. jún. 27. 23:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Tippre azt mondanám, hogy azért, mert tudod, hogy nem kell felkelned reggel korán.

Én minden hétköznap 4:50kor kelek (4:55re van óra állítva), mert akkor megyek iskolába, de hétvégente és nyáron addig alszom amíg jól esik, mert tudom nem kell mennem sehova.

2013. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor üdv a klubban.

Érdekesnek tartom, hogy téged nem foglalkoztat ez a kérdés.

Bár aki ide jár az ezotéria témában.. nehezen fogom fel, hogy magadra cáfolsz azzal, hogy nem tartod "speckónak" ezt a dolgot. Valahol ez azért -szerintem- különleges dolog.

2013. jún. 28. 00:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem használok ébresztőt, pont akkor kelek fel mindig amikor szeretnék . Lehet magyarázni a biológiai órával, de érdekes hogy 5 perces ingadozással pontosan fel tudok kelni :-)
2013. jún. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem merem erre bízni magam, lehet hogy a kevés belé fektetett bizalom miatt alszom el, ha nincs ébresztőm?
2013. jún. 28. 01:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van egy "belső órája", nálad ez úgy látszik kifejezetten jól működik.Azért ébredsz fel idő előtt, mert a tudatalattid ébreszt és valószínű azért 1 perccel korábban, mert nem szeretnéd hallani az ébresztőt.Mikor nem kell időre kelned, természetesen nincs belső késztetés, ami a megszokott időben ébresztene.

Ez nálam is így van.Én is felkelek már az előtt, hogy az ébresztő megszólalna, mert marhára idegesít, ez a kényszeres kelés, hogy a fülembe ordít valami és kiveri az álmot a szememből, akkor már inkább kelek magamtól.Ha nincs kötelező ébredés, akkor képes lennék délig is zavartalanul aludni.

2013. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk így, én is rendszeresen felébredek néhány perccel a csörgés előtt. Nem hiszem, hogy ebben bármi misztikumot kéne keresni, valószínűleg csak ilyen jó a belső időérzéked. Sajnos nem tudom, hogy lehet-e ezt fejleszteni, de engem is érdekelne.
2013. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!