Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Kezd egyre...

Mi lehet ez? Kezd egyre idegesítőbb lenni!

Figyelt kérdés
Jelzem nem hiszek ezekben a szellemizékben, vagyis eddig nem hittem de mostmár kezdek. Kb. 1 hete mindig iszonyatos nagy fingszagot érzek. Mielőtt írnátok nem, nem sz*rt be a jószágom,(nincs is) nem is a sajátomat érzem és egyedül lakom, más se lehetett. Kintről se jöhet. Lehet hogy valami természetfeletti lény szagát érzem? Már szemügyre vettem a lakást többször is, mindent megszagoltam de semmi. Ezt a különös szagot csak néha lehet érezni, de minden nap, egy nap többször is és pár percig, aztán elillan. Szerintetek?
2012. febr. 8. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem esett valami kaja a szekrény mögé?
2012. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
vagy a hűtőt kéne már kitakarítani?
2012. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyen. :/ Az a furcsa hogy hiába megyek a szag irányába nem is tudok. Mert pl. ülök a gép előtt mint most is és hirtelen megcsap, ilyenkor felállok és keresném hogy honnan jöhet aztán hirtelen nem érzem, aztán egyszercsak megint áh megőrülök, szégyen megöl jövőhéten jönnek a barátaim és ha megérzik hülyének néznek.
2012. febr. 8. 16:17
 4/16 anonim ***** válasza:
ha lakik veled még valaki, mondjuk szülő,hívd be, hogy ő érzi-e?
2012. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
ő a badacxsomyi görényember http://www.youtube.com/watch?v=P9sQZLtsfp8
2012. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mosogatónál, mosogépnél, fürdőszoba padlóján az összefolyónál, Wc-nél nézd meg olyankor, hogy nem áramlik e vissza valami szag. Beázás, hűtőben kifolyt tej, (ami a hűtő alá is mehet!)?
2012. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ilyen rusnya b@zikat nem láttam még, mint ezen a videón:)
2012. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szármát főztek valahol a környéken...
2012. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mi az a szárma?
2012. febr. 8. 16:39
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami csatornaszag lehet. Ha jönnek a barátaid használj valami fahéjas illatosítót, akár tehetsz oda a gázra egy kisebb fazék vizet bele pár darab fahéjat vagy szegfűszeget, vagy még erről eszembe jutott a forralt bor, ami ezekkel az a fűszerekkel készül és finom illat lesz a lakásodban. De pl. végezhetnél a lefolyókba egy kis fertőtlenítőt, vannak ezek a jó lefolyótisztítók, hátha az is segít valamit. Én szellemre nem gondolnék semmi esetre sem, attól ne tarts.

(vagy volt valami fingos rokonod, aki sajna elhuny? Na ez csak egy rossz vicc volt, bocsika)

2012. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!