Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy mestert keresek aki el...

Egy mestert keresek aki el jutott a Franz Bardon az igazi beavatott útja című könyvben a gyakorlatok végére folyamatos sikerrel. Valaki vállalja?

Figyelt kérdés
azért keresek mestert mert a könyvből nehezebb meg csinálni mint azok tanácsait követni aki már végig csinálta a könyvet.

2013. júl. 1. 09:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg magadtól végig csinálni :) Neked kell fejlődnöd...Nem pedig annak, akinek már sikerült :D Gyakoroljál sokat és ne add fel az első kudarcnál, ez nem egy gyorstalpaló könyv, időt és türelmet igényel és természetesen sok kitartást.Ha sikerül magadtól, az pedig sokkal nagyobb öröm lesz számodra és nagyon ösztönözni is fog téged, hogy tovább csináld, mert magadtól egyedül sikerült.Remélem érted, hogy mire gondolok :D
2013. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Attól függ, mennyit fizetsz. Nos?
2013. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
#2-es, ha pénzért csinálod, akkor már rég rossz úton jársz :) Gondolom te sem vetted meg a tudást, akkor ő miért venné meg?Az ilyen hülyék miatt nézik le az ezotériában hívőket...Menjél ezotv-hez dolgozni, majd a sok hülye betelefonáló pénzéből fogsz részesülni és akkor örülhetsz...
2013. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
#3: látom, idegen fogalom számodra a szarkazmus, de sebaj.
2013. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem az egyedül akarom végig csinálni csak könnyebb valaki mostani embertől tanácsot kérni mint 1 könyvtől szóval ha valaki ellátna tanácsokkal annak örülnék :)
2013. júl. 1. 21:24
 6/16 anonim ***** válasza:
Szarkazmust nem internetre találták ki :D Nem idegen fogalom számomra, valóságban felismerem....De honnan tudjam, hogy most komolyan vagy nem komolyan gondolja itt valaki azt, amit ír?
2013. júl. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
akkor senki nem segít?
2013. júl. 2. 13:54
 8/16 anonim ***** válasza:
Én segítenék, ha nem hagytam volna abba a könyvet az első 40 oldal után :D (Enélkül is eljutottam egy szintre, de mégis csak végig kéne csinálnom, szóval most fogom újrakezdeni, de nekem száraz az a könyv.)
2013. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Vannak olyan műhely foglalkozások, ahol Bardon tanításai alapján történik az oktatás? Én már elkezdtem a gyakorlatok, de valóban jó lenne egy hozzáértő, aki segít, ha elakad az ember...
2013. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 harmonia84 válasza:

Szia Nicholas!

Van egy képzés Budapesten ami ennek a könyvnek a tartalmát oktatja: itt van a link: [link]

Én pont ezt a könyvet keresem, de sajnos nem találtam meg , hogy hol tudnám megvásárolni, mert mindenhol csak előjegyezni lehet rá :( Tudnál esetleg segíteni hogy hol vásárolható meg? ( libri, bookline és antikvárium.hu oldalakon kívánságlistára tettem, de nem tudom mikor lesz belőle valami). Köszönöm

2014. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!