Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan, mi módon tudnék...

Hogyan, mi módon tudnék komoly, igazi mágussal, esetleg boszorkánnyal, vagy tisztán látóval beszélni?

Figyelt kérdés
tudom, hogy sokan hirdetik magukat, mint jósok meg mit tudom én, vagy hogy ő mekkora mágus, de ezeknek 99%-a kamu, és nincs kedvem több ezret kidobni az ablakon,csak hogy megtaláljam az az 1 %-ot.
2013. márc. 24. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezo.tv

:D

2013. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hülye. XDDD
2013. márc. 24. 12:50
 3/14 anonim ***** válasza:

"sokan hirdetik magukat" "mágussal, esetleg boszorkánnyal"- ezeknek 100%-át a pénzed érdeklik.


Az ihletett, tisztánlátó embert neked kell megtalálnod. Fel kell ismerned: ő az, akitől tanulsz. A pénzhez az egész folyamatnak nincs köze. Lehet, hogy épp melletted van, lehet, hogy egy koldus hangjában hallod meg, lehet hogy könyvtárban találod meg a gondolatait felütve egy jó könyvet-

amelyek a TE gondjaidat segítik, hogy megoldjad: magad.

A Te saját figyelmed az, ami a megoldásokhoz vezet.

Ahogy haladsz az utadon, érzed majd, egyre több, amiből "tanulsz". A bölcs már mindenkitől tanul, egy rövid séta alatt mélyebbre jut a megismerésben, mint egy világ-körüli utazó.

2013. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tudod én 72 éves vagyok és amit te feltételezel valakikről azt soha nem láttam mert nem láthattam mivel nem létező.Az első válaszolót nem kellett volna lehülyézni mert 100%-osan jó választ adott!Ugyanis ostoba tehetségtelen szélhámost bárhol találsz és csak azt találsz mert ilyen készség amiket te írtál nem létezik!Én vegyész vagyok és tudom hogy semmiből nem lesz semmi!És főként nincs 1%-os igazság!
2013. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Astro világ is jó, ott van pl Merlin vagy István !
2013. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Javaslom keress egy a mágusok Céhében. Tamriel szerte megtalálod őket. Sőt, a Birodalmi Városban ott van a Mágikus Egyetem, ahol a mágusok tanácsa ülésezik. Ott biztosan találsz valakit. Sőt a Piactér negyedben remek varázsbotokat árulnak! Sok sikert!
2013. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és akkor még én lennék túl gyerekes... néha elszégyellem magam, hogy ideszülettem
2013. márc. 25. 17:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, minden válaszoló meg akart óvni a pénzkidobástól. De ha nem lehet,hát nem lehet. Nyisd ki az ablakot és dobd ki ott. Legalább az időd értelmesebb dologra megmarad.
2013. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

írd meg privátban hogy mire vagy kíváncsi, talán egy-két dologban tudok segíteni

pénzt nem kérek

2013. márc. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Írj privátot, szívesen adok egy nevet és elérhetőséget!
2013. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!