Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták. Szellemidézés?

Sátánisták. Szellemidézés?

Figyelt kérdés
Valaki leírná nekem hogy hogyan kell szellemet idézni? És egy rokont, akinek látom a szellemét, de eltűnik ha közelítek? Csak megszeretném kérdezni tőle hogy miért keres engem, szólít aztán ha elindulok felé, eltűnik...
2013. júl. 10. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Sátánista?

Ezt nézd végig, de ne csalj, tényleg nézd végig!


https://www.youtube.com/watch?v=UVhc9bFNhcM

2013. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A videókban lejáratják a szellemeket, úgyhogy meg sem nézem. Annyi de annyi sátánista van aki idéz szellemet, és semmi rossz nem történt velük.
2013. júl. 10. 22:11
 3/8 anonim válasza:
He. Most komolyan azt hiszed hogy te? meg tudnál idézni egy szellemet semmi tapasztalat nélkül? Vicc. Tudod mekkora kockázata van? Főleg egy iylen személynek mint neked. Sugárzik az önbizalom hiány. Álarcba sokáig nem lehet élni. Mit is mondtál neki múltkor? Amúgy is csak meg kérdezed.. Ki mondta hogy ő ad választ vagy netán azt akarja?
2013. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olyan személy mint én? Nem is ismersz... Gondolom ha egy szellem felkeres, és szólít, biztos nem unalmából teszi.
2013. júl. 11. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Ebben senki sem fog segíteni.

Mégis mit vársz, mi fog történni ha megidézel egy lelket?

Nem biztos, hogy úgy fog elsülni ahogy azt te gondoltad.

Szóval itt senki sem fog segíteni olyan embereknek akik tapasztalatlanok.

2013. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval a tapasztalatlanoknak nem segít senki, de egyszer mindenki az volt... Senki nem úgy mászott ki anyuciból hogy ő mindenhez ért. Ha tapasztalt lennék, nem kéne segítség. Micsoda logika! Volt már részem szellemidézésben, de nem rokont idéztünk ami azért más, és amúgy is azt mások akarták idézni, én csak azért kellettem mert féltek, és már nem tudom mit csináltak, de ők csak azért idéztek mert menők akartak lenni. Nem jött össze...
2013. júl. 11. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
nesze neked ezt próbáld!!! húst a hússal vért a vérrel... tovább nemtom mert ezen szórakoztam :) . sötétb kis világossággal(de tényleg kicsi h lásd ha elsuhan ott vki) és lehetleg ezt a fényt gyertya adja h lásd a lángot is mozogni. az nem az énhibám ha rádakad a szellem !! :) nem vok profi csak én is kipróbáltam de megakadtam a húst a húsnál
2013. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7es vok. na ezt lesd meg [link]

sok sikert

2013. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!