Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták, tényleg jobb lett...

Sátánisták, tényleg jobb lett az életetek amint elkezdtétek gyakorolni' úgymond?

Figyelt kérdés

keresztény de valójában annyira nem hívő családban nőttem fel..12 évesen meghalt édesanyám..ott vesztettem el a hitem..haragszom az istenre..és a sátán/sátánizmus nagyon vonz..de hiszek abban hogy van pokol és menny..és biztos vagyok benne ha sátánista lennék pokolra jutnék, és ha meghalok nem találkozhatom majd anyámmal..

ha netán öreg koromig sátánista lennék a halálos ágyamon valamiért újra isten hívő lennék, hova kerülnék? isten "befogadna?

valójában már régóta szeretném elvégezni a beavató szertartást, de elég gyerekes vagyok és félek nem láthatom majd az anyám..kissé szánalmasnak és hülyének érzem magam, de arra van ez az oldal hogy itt kérdezzem azt amit máshol nem merek...

véleményetek?



2013. máj. 14. 18:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Egy jó pszichológust javaslok neked elsősorban.
2013. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

"a halálos ágyamon valamiért újra isten hívő lennék"


Ezzel a gondolkodással "csak" 1 nagy baj van. Hogy nem bizti, hogy úgy ér téged a halál, hogy lesz időd megtenni ill. akkor dönteni.

2013. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
21%

Ha valaki sátánista, akkor azokkal rossz dolgok történnek. pl: haláleset a családban, betegségek, kudarcok.

Ne haragudj Istenre, inkább imádkozz sokat anyukádért, hidd el, ez többet segít, mint az, h magát, a gonoszat szolgálod.

2013. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
A Sátánt is Isten teremtette. Egy felé megy mindenki, csak különböző utakon.
2013. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
65%

Kedves utolsó válaszoló!


A sátánt nem Isten teremtette hanem ő a fényhordozó lucifert teremtette, aki egy jó angyal volt, csak aztán fellázadt Isten hatalma ellen és így lett ő sátán. Isten nem teremtett sátánt!!!!!

Kedves kérdező!


Nemtudod hogy mikor fogsz meghalni. Ha látni szeretnéd édesanyádat, akkor talán tedd azt amit ő is tett. Térj meg Istenhez, és akkor a Menybe jutsz. Másodszor pedig Istennel nem lehet eljátszani, olyat, hogy egy darabig ellensége vagy aztán hirtelen a halál előtt bocsánatot kérsz tőle. Ebbe nincs semmi őszinteség ésattól még, hogy Isten a megbocsájtás, ő nem egy kutya, amit átlehet verni vagy meg lehet téveszteni, ilyen módon, mint ahogy írtad. Nem javaslom a sátánizmust, márcsak azért sem mert ezzel a lelkedet oda adod az ördögnek. Azt hiszed, a halálod előtt visszaadja neked az ördög, hogy gyorsan megtérj?? Ezt felejtsd el. Ördöggel nem lehet üzletelni, ő átver. A sátánisták a legnagyobb átverés áldozatai, azt hiszik a pokolban is jó lesz nekik, de nekik lesz a legrosszabb és már itt a földön is szenvednek. Ja és elmondanám, hogy aki sátánista az Isten előtt végképp elbukott, ami azt jelenti, hogy a Szentlelket káromolta meg, amire viszont NINCS BOCSÁNAT!! Keresd meg a Bibliában. Ha hiszel a Menyben és a pokolban, akkor azt is elhiszed, amit itt leírtam.

2013. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"Egy felé megy mindenki, csak különböző utakon."


Sátánnak Isten fóbiája van. Nem akarja elismerni amit a lelke tud, azt hogy szüksége van Istenre, mert legbelül szereti és mivel nem tud nélküle élni, így keresi a konfliktust vele.

2013. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kérdező, javaslom hogy olvasd el a következő oldalt, sok kérdésedet meg fogja válaszolni: [link]
2013. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 15. 18:36
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

utolsónak van igaza, olvasd el az oldalt

és csak hogy tudd, Sátán nem gonosz, Ő az,aki igazán szereti az övéit és törődik velük

2013. máj. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Ez az egész Sátán Isten kettősség úgy hülyeség ahogy van.

Az ember kettős természetét szemlélteti, de elég mitikusan.

Fogadd el önmagad, ne félj se az Istentől, se a Sátántól, mert valójában mindenki mást ért alattuk. A katolikus neveltetésed eléggé beszűkíti a gondolkodásodat. A menny és a pokol két szélsőség, valójában a képzeletünk által teremtett helyek, ahol nem örökké tartózkodik a lélek. Minden állandóan változásban van, a végső valóság túl van jón és rosszon. Nem kell egy külső hit, ahhoz hogy önmagadra lelj.


Ha azt akarod, hogy jobb legyen az életed higgy önmagadban! Persze ha ezt csak úgy tudod megvalósítani, hogy vagy az Istenbe, vagy a Sátánba veted a bizalmadat, akkor döntsél és utána ne kérdőjelezd meg önmagad, de ezzel a hozzáállással akár hihetnél Dionüszoszban, vagy Odinban is, esetleg valamilyen indiai guruban.


Én a helyedben önmagamat ismerném meg, és messzire elkerülném az ajánlott honlapokat, meg a vallásokat is.

2013. máj. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!