Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták! Mennyire gyakran...

Sátánisták! Mennyire gyakran fordul elő, hogy egy magas rangú guru közületek megtér Jézus Urunkhoz, az igaz hitre? (VIDEO)!

Figyelt kérdés

A videoban egy sátánisták által elismert legmagasabb vezető, un. Fekete BoszorkányKirálynő beszél saját életútjáról, melyben megjárta a poklot szó szerint és onnan, ahonnan már szinte lehetetlen visszatérni a fénybe, neki mégis sikerült.


Mennyire gyakori az, hogy egy ilyan magas rangú vezetőtök ugymond megvilágosodik és megtér Istenhez ?


A video szerint ez gyakori tendencia alacsonyabb rangú sátánisták körében, de vezetőitek esetében azért ezt ritkán hallani. ti hogyan élitek meg azt, hogy egy Isteni szintű nagy tudású papnőtök, aki egyik nap ellátott tanácsokkal, másnap megtér a számotokra ellenkező vallási irányzathot? Mit éreztek ? Mit csináltok ? Hogyan élitek ezt meg? Mit tesztek ilyenkor?


Mennyire gyakori ez?


http://www.youtube.com/watch?v=oOscERCaff8&list=PLA606BEFBA6..


Mennyire fordul meg a fejetekben, hogy nem az az igazi vallás amit vakon követtek ? Egy olyan ember, aki teljesen hasonlóan gondolkozott, látta a világot, sőt ! Jobban képviselte a vallásotokat sátán előtt, egyik napról a másikra, már teljesen másképp gondolkodik. Mennyire gondolkoztat el ez titeket ?


2013. máj. 17. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

ÚÚÚ!!!

Keresztény VS. Sátánista vita?Ki nem hagyhatom!Máer előre várom a vitát!


[link]

2013. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Te beszélsz ? 66%-od van, nem lehetsz elfogult.
2013. máj. 17. 21:29
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, mi van a százalékommal.Ha nem látogatnám szkeptikusként a valláskritikát és ezotériát akkor már rég 80%-os lennék.De valahol mégis csak ki kell adnom a véleményem.Különben miért is nem beszlhetnék?


Poliateista

2013. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Ez a video sztem kamu. A mainstream sátánizmus nem erről szól igaz nagyon sok irányzata van...


Ellenben a keresztények előszeretettel reklámozzák magukat úgy hogy ki mindenki tért meg hozzájuk.

Tipikus a buddhista voltam de megtérrtem című történet.


Viszont én meg egyszer vitatkoztam a neten egy sátánistával. 1óra alatt feladta mert bebizonyítottam hogy hülyeségeket beszél.

2013. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

"ahonnan már szinte lehetetlen visszatérni a fénybe,"


naja mert a keresztények tudják mi az a fény...?


sírjunk vagy nevessünk?

2013. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
szerintem is kamu
2013. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ritka, 1000000-ből 1 aki ép elmével és élve megússza, és meg tud térni és kegyelmet kap.
2013. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Viszont ez a kérdés arra kiválló volt, hogy sátán elkötelezett hiveinek a jelenléte itt a Gyikon napvilágra kerüljön:DD
2013. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A +/- al egyetemben, akik rejtve vannak.
2013. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
miért, kiről derült ki, hogy sátánista? arról, aki szerint kamu? akkor úgy tűnik, sátánista vagyok:)
2013. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!