Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikerült valakinek szerelmi...

Rencsooo kérdése:

Sikerült valakinek szerelmi kötés? És tudtok egy megbízható mágust/jóst ajánlani, aki csinál ilyet viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés
Illetve a csomagküldős Mirelláról van tapasztalata valakinek???

2013. júl. 12. 01:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nem létezik. Lehúznak.
2013. júl. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
74%
Miért nem jó neked a hagyományos: külsővel illetve személyiséggel történő 'megoldás'? (Ha hinnék is benne h létezik ilyen, én csak akkor lennék boldog ha tudnám h magam miatt szeretnek..)
2013. júl. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Csomagküldős Mirella azon nyomban küld egy szerelmi kötött pulóvert, ha utalsz neki hétezer-ötszáz forintot. Nekem 3200 forintos szerelmi zoknim van, igaz hogy a lábam ugyanolyan büdös benne, de a csajok imádják.
2013. júl. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Nekem zsebkendőt küldött 8000-ért, ami folyton taknyos, de legalább le se tudom vakarni magamról a jobbnál jobb nőket.
2013. júl. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
kössed magad anyukáddal!
2013. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Olyan írjon, aki tényleg tud a kérdésemmel kapcsolatban segíteni nekem. A többi vélemény fölött eltekintek, ugyanis NEM érdekel. Köszönöm. :)
2013. júl. 12. 19:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem létezik ilyen (és ezt soha nem igazolták még) akkor hiába tekintesz el ettől. Repülni gép nélkül is hiába szeretnél. Persze olvasgathatsz erről.
2013. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aki nem hisz benne, annak nem is létezik, ez így van, viszont én nem vagyok Te, azaz hiszek benne. És sok más tapasztalatom van, de úgyse értené meg senki, szóval nem is mondom másnak. És tényleg örülnék, ha valaki valami hasznos válasszal rukkolna elő, ami a kérdésemre vonatkozik és nem másra. :)
2013. júl. 12. 19:31
 9/12 Farkas András D. ***** válasza:
Ára: 7000 ft + postaköltség Megnéztem a honlapját, hihetőnek tűnik, jól van megfogalmazva, de hogy igaz-e az egyáltalán nem biztos, egy példa: olvastam a kereszténység teremtésről szőtt elméletét hihetőnek tűnik, majd olvastam a buddhizmusnak az egységes lélek elméletéről hihetőnek tünt, majd a wicca dualizmus elméletéről hihetőnek tűnt, na már most melyik igaz? Nem tudjuk, így van ez a hihető szöveggel előrukkoló jósnőkkel nem tudjuk, amíg ki nem próbáltuk, de nem mondom, hogy hazugság, sőt igaz is lehet, de ha érdekel a tanácsom, ne fűzz hozzá nagy elvárásokat, és ha sikerül kellemeset csalódsz, de a legtöbb vallás meg se próbálja befolyásolni a lelket, mert nem lehet vagy eddig nem sikerült, inkább hipnotizáld, rövidtávon beválik :D
2013. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Szia. Én kipróbáltam a Mirella módszerét és segítségét.

Sajnos nálam nem volt hatásos, csak 2-3 napig működött úgy ahogy én azt akartam elvártam. De tartós nem volt,pedig az lett volna a cél... Ha szeretnéd írhatsz nekem privát üzenetet. Én voltam már jósnál is, csináltattam több szerelmi kötést és én is szoktam itthon mágiázni, sajnos az én dolgom összetettebb, bonyolultabb... Nekem lehet más megoldás is elég lenne, hogy létrejöjjön amit én szeretnék. Sok sikert! :)

2013. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!