Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Álmomban lebuktattam a barátnő...

Álmomban lebuktattam a barátnőmet, hogy megcsalt, mit jelent ez?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, nagyon hűségesek vagyunk, nekem meg sem fordul ilyesmi a fejemben, pedig már lett volna rá több alkalmam is, de mivel van barátnőm, messziről kerülök minden ilyesmit!

A barátnőmről is ezt gondolhatnám, de voltak hullámvölgyek a kapcsolatunkban!

Idáig meg sem fordult a fejemben ilyen, de most hogy ezt álmodtam, elgondolkoztam rajta...

Lehet, hogy megcsalt?


Álmom: 3-4 en vagyunk egy szobában 1 fiú rajtam kívül, be is mutatkozunk, majd elolvasom az emailjeimet, ahol a baratnom irt, hogy itt a volt exe is...

Raneztem a baratnomre, aki ott allt mellettem es megkerdeztem, hogy megis mi az, hogy az exed, amikor tudom, hogy 13 éves voltál, amikor összejöttél velem és tudom, hogy nem volt senkid...

Rákérdeztem, hogy akkor addig voltál együtt vele, amíg velem is?

És mondta lehajtott fejjel, hogy igen, 4 és fél hetet...


És felébredtem...

Egész nap ezen járt a fejem, iszonyatosan ideges vagyok egész nap, pedig tudom, hogy csak álom volt, de vajon van jelentősége?


18/f


2013. júl. 12. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs feltétlen igazság alapja. Vagy asszociáltál erre valamiről napközben, vagy ez valahol mélyen a félelmed.
2013. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy sima félelem,de én egyszer megálmodtam hogy megcsaltak,3nap múlva derült ki hogy rányitottak az akkori páromra és egy csajra amikor dugtak volna
2013. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez valóban az egyik félelmem, erős embernek érzem magam kívül belül, de ha ez bekövetkezne, ha csak megtudnám, hogy egy csókot is elejtett mással, mellettem, akkor az összetörne nagyon!

Hetekig szomorú lennék és ideges...

Remélem nincs igazságalapja, nagyon szeretem!

2013. júl. 12. 21:20
 4/8 A kérdező kommentje:
És mit akar jelenteni ez a 4 és fél hét?
2013. júl. 12. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet addig tartott egy hullámvölgy, amit fejben tartottál.
2013. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lázár Villő válasza:
Rengeteg időt töltök az álmok területének aktuális tudományos fejleményeivel, és egyre egybehangzóbb a vélemény hogy az álmaid lehetséges vészhelyzeteket kreálnak, hogy edzésben legyél, akármi is jön majd a valóságban. Az agyad szerint az komoly probléma lenne, ha megcsalna a barátnőd. = Szereted a csajt. (jó hír, vigyázz rá. :-) És ne adj okot rá hogy megcsaljon. ;-)
2013. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Így van, szeretem és féltem!

Remélem csak az agyam szüleménye :)

2013. júl. 12. 23:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Az álmok a múltban átélt, olvasott, hallott, filmen látott, esetleg elképzelt események egyvelege. Jelentést, jövőbeni előrejelzést kár keresni bennük. Vannak ugyan álmoskönyvek, de azokat is csak emberek írták, akik babonásak voltak, s hittek benne.
2013. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!