Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirits of eridu valóban igaz?

Spirits of eridu valóban igaz?

Figyelt kérdés
Sziasztok rábukkantam erre az oldalra .. nagyon elkezdett érdekelni:) nagyon sok igazságot látok amely az egyház ellen vall...illetve a többi vallás ellen engem tulajdonképpen a mágia része érdekelne kérdésem a spirituális sátánistához szól hogy valóban működnek e az ott leírtak :) a különféle mágiák, aura stb :)

2013. júl. 13. 19:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

# 9:

Kundalíni jóga gyakorlásához, és a tüzes kígyó felébresztéséhez nem szükséges Sátán segítsége. Te magadtól is meg tudod csinálni.


Az már más kérdés viszont, hogy ha nem vagy eléggé óvatos és nem állsz még készen az ekkora szintű beavatásra, akkor milyen negatív hatással lesz rád az egész.


Nem jövök a sablon szöveggel, hogy húúú kerültek már kórházba ez miatt, stb... viszont ha jól emlékszem pont Faust volt egy ilyen ember, aki felébresztette a szunnyadó tüzet, aztán nem bírta elviselni a túlvilági lények állandó jelenlétét és őrület határára (vagy talán meg is őrült) került.

2013. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Természetesen vannak veszélyei, például a "spontán öngyulladás" is ennek tudható be.


A kundalini-kigyó csak abban az esetben tud véglegesen felemelkedni, ha Sátáné vagy, és megkéred (pl. egy rituálé keretében), hogy irányítsa a kundalinidet.


Volt nálunk egy Sátánista, akinek felébredt a kundalinije, győtörték a fájdalmak, majd elvégzett egy rituálét Sátánnak, és azonnal megszűntek az ébredés "mellékhatásai".


Az az igazság, hogy még a neves jógik sem értek el valódi kundalini-felemelkedést, mert ez csak Sátanon keresztül lehetséges.

2013. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
40%

Nekem a felmenőim között ott volt Jézus Krisztus.

Nem fogom bizonygatni, mert úgy sem fogod elhinni.

+++

2013. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
23%
ti tényleg ennyire id*óták vagytok, hogy ilyen h*lyeségeknek bedőltök?
2013. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
honnan tudod hogy hülyeség?:) szkeptikus vagy mit keresel itt?
2013. júl. 17. 21:06
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Mi tapasztalatból írjuk amit írunk, kedves utolsó válaszoló. Persze, a kereszténység eltorzította még az ateista emberek világképét is, ezért gondolják sokan hogy a spiritualitás kamu, és csak a filmekben létezik. Fel kellene ébredni. Bár ezt egy szkeptikusnak hiába mondom, a szemében én csak egy bolond maradok. Nem baj, végülis nekem nem érdekem, hogy neki jó legyen.


A Sátánizmus mellett szól még az az érv is, hogy semmiféle térítést nem folytatunk. Vannak bizonyos közvetítők akik információval szolgálnak, de nem erőltetjük senkire ezt a vallást, a keresztényekkel ellentétben, akik már csecsemőkorban "keresztelnek", hogy semmiképp ne tudjon tiltakozni a szerencsétlen. Csak az lesz sátánista, aki nyitott az új dolgokra, nem elégszik meg azzal amit a médiában hall, és magától utána jár a dolgoknak, és saját akaratából eldönti, hogy ezt az utat kívánja járni.


Üdv.

2013. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Küzdést kívánok, diszharmóniát,

Mely új erőt szül, új világot ád,

Hol a lélek magában nagy lehet,

Hová, ki bátor, az velem jöhet!

2013. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
67%

Szerbusz!!!

Első sorban szeretném azzal kezdeni hogy én egy volt követője vagyok ennek a vallásnak, többek között a Zong néven ismert egyik szerkesztő száz méterre lakik a házamtól (Kazincbarcika).


Tehát: ez a vallás a sumér mitológián alapszik, ami önmagában igaz, mivel az embereket az Annunakik teremtették, rabszolgának, Enki és egy nő nemű segédje, sajnálom de hirtelen nem jut eszembe a neve. Le szögezném hogy Enkinek semmi köze Luciferhez, se Shivához (8. válaszoló). Enki rabszolgának teremtett minket és akart, de engedékenyebb volt mint a testvére Enlil, ezért gondolják azt hogy Enki olyan jó szívű volt, hát én ezt nem egészen így mondanám.


A spiritualitásban nem kellenek istenek segítségei, sem vallás!!! A bölcs ember egyiket se választja. Nem kell más, csak a Heka. A vallás csak útmutatás. Ha találsz benne valamit ami semmi képp sem felel meg a logikának vagy épp ellentmondásos, akkor miért kéne követned??? (lásd kereszténység, vagy épp sátánizmus) Ez már önmagában erőltetés!!! (Pl: megint fel hozom, Shiva és Enki. Nem ugyan az!!! 8. válaszoló)


Azt mondják hogy az egyiptomi vallás is sátánista volt. Ki kell hogy ábrándítsalak titeket, az egyiptomiaknak nem volt vallása, ők ugyan úgy az életet vallották nem pedig el torzított vallásokat mormogtak. (nem tudom hogy fent van e az oldalon, ezt a szerkesztő szájából hallottam)


Hisztek ebbe a vallásba mert van benne egy két igazság, de messze el van torzítva a valóságtól. Ők ugyan úgy ki sajátítanak maguknak mindent, holott a kereszténységet vádolják ezzel!!! Ők azt mondják hogy minden vallás tőlük ered, és minden hit, MINDEN!!! (itt megint csak idéztem az egyik szerkeztőt)


Sokan tévedésben vannak a 666 -os számmal.

Ha jól emlékszem ők ezt egy templommal azonosítják, tán Shalamon templomával, de ez se igaz. A 666 az emberek száma, minden ember száma.


Mi van még... áh igen. Ellenséges vallásnak mondják a Voodoo mágiát, közbe ha figyeltek fent van az oldalon egy olyan mágia ami teljesen ugyan az mint a Voodoo, de nem, az nem Voodoo, az sátánizmus. (ugye ki sajátítás, el torzítás)


Véleményem szerint függetlennek kellene maradnotok és önállóan gondolkodni. Én csak nem akarom hogy tudatlanok maradjatok.


A pokol a Nibiru??? Kincstár stb??? Mi van??? Az nem pokol, az egy olyan bolygó mint a miénk. (legalább is annak idején, ugye a természet és az idő) Hozzá tenném még hogy a Vénusz egyszer lakható volt, és erről a bolgyóról származik Lucifer, és magával hozott egy tárgyat menekülés közben (fogadok nem tudják a sátánisták mi ez a tárgy, ugye???) Ugye a kereszténység mondja, hogy Lucifer otthona a pokol. Végül is...


A pokol a mi világunk, ez, amiben élsz. És a mennyország sem létezik abban a formában amiben mindenki hisz. (Utóbbit ők is mondják, de azt se teljesen helyesen)

Ha úgy tetszik, a mennyország nem létezik. Túl világ van asztrál sík stb stb stb, kinek hogy, ki mennyit tud.


Például helyesen tették Aleister Crowley nevének meg említését is, de ő se sátánista volt, hanem többek között okkultista, és teljesen másban hit mint a sátánizmus. (mondhatjuk jól hitte)


Várom a kritikus válaszokat az itt le írtakra.

2013. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
36%

Ja és tapasztaltam hogy a SOE követői vagy depisek, vagy nem normálisak. Az egyik öngyilkos akar lenni mert sátán azt mondta neki hogy áldozza fel magát neki.


Itt megint ki lehet vágni magát az embereknek hogy ha fizikálisan meghalsz akkor meg szűnik a szenvedés, de ez hülye fel fogás a karma miatt például. Ohlin is újra látni akarta a fényt, de nem az öngyilkosság a megoldás, végig kell csinálni ezt az egészet. (bár neki más oka is volt de mindegy)

2013. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

A mágiájuknak elméletileg hatnia kéne egyébként, szóval abban a részében, és a meditáció részében lehet van valami, de a történetet, a neveket... ezeket felejtsd el.


A mágiában nincs jó és rossz, a mágus lehet jó vagy rossz. A mágia az mágia, a Heka meg Heka.

2013. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!