Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirits of eridu valóban igaz?

Spirits of eridu valóban igaz?

Figyelt kérdés
Sziasztok rábukkantam erre az oldalra .. nagyon elkezdett érdekelni:) nagyon sok igazságot látok amely az egyház ellen vall...illetve a többi vallás ellen engem tulajdonképpen a mágia része érdekelne kérdésem a spirituális sátánistához szól hogy valóban működnek e az ott leírtak :) a különféle mágiák, aura stb :)

2013. júl. 13. 19:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Hoppá!!! El felejtettem hozzá tenni még azt, hogy a magyaroknál, természetes még mielőtt a kereszténység szét barmolt mindent annak idején hogy Vajkot trónra jutatták, szóval az előttről ha jól tudom valamilyen formában fel merül Enlil neve. De ebben nem vagyok biztos.


Az viszont biztos, hogy az egyik nagy ősi történelmi személyünk, legalább is mi leszármazottai vagyunk, azonosítható az egyik egyiptomi istennel. (nem, nem Enlillel, még egyszer mondom, egyiptomi istennel)


Ilyenekről se ír a SOE, ugye???

2013. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mindenki azt hiszi be tudja bizonyítani a maga igazát. Én egyetlen egy dologra alapozok, mégpedig magyar nyelvünk iSTeN és SáTáN szavaira. Tehát elődeink jól tudták, hogy lényegében azonos a kettő,nem hiszem hogy véletlen lenne, bár nem vagyok nyelvkutató. A SOE közösség pedig nem hiszem, hogy depisekből és öngyilkosjelöltekből állna, én ott nem olvastam bárkitől is, hogy a Sátán azt kérte volna tőle, hogy áldozza fel magát neki. A meditációs és egyéb fájlok sehol máshol nem igazán találhatóak meg úgy, mint ott. Nekem fenntartásaim főleg ez a bizonyos fajokat nem az Istenek teremtettek ezért alapból gonoszak és ki kell őket irtani sztorival van. Manapság ez is ilyen divat nézet... Hallgattam bár Kisfaludy György előadást, ahol szintén előrukkol ezekkel.

Lényegében annyi sok dezinformáció van, hogy nekem belefájdul a fejem és t.köm tele van már ... Lucifert is annyian magyarázzák már, valamint sokak szerint Lucifer nem egyenlő Sátánnal, a Sátán Lucifer ügynöke volt... vagy ott van az Urantia könyv az is érdekes olvasmány.. A keresztények persze örömmel veszik ezt és ráfogják h ugye megmondtuk... Sátán terjeszti magáról a dezinformációkat és ő valójában tényleg az akinek drága szent könyvük megírta.. a bukott angyal, és az ő idejét éljük... Az Illuminati paranoiás keresztények meg ontják magukból a sok "jelet" ami megtalálható a világban, filmekben, zenékben. Elegem van már mindenki hülyeségéből, azt hiszem elvonulok egy kunyhóba, és magam fejlődök.. :D

2013. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Az egyház szépen be mocskolta Lucifer nevét, és valóban van olyan teória hogy Lucifer, Sátán helytartója vagy ügynöke ahogy te fogalmaztál, de akkor viszont Sátán megint csak nem egyenlő Enkivel.


A többihez nem fűzök hozzá semmit mert hosszú lenne...

2013. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
És le szögezném hogy nem szidom a SOE -t, hisz én is követtem, csak néhány dolog ellentmondásos, vagy sehogy se lehet úgy ahogy mondják.
2013. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

"Nu! Hadit rejtezése.


Ők sem számítanak, kik hangosan kürtölik széjjel ostobaságukat, hogy semmit sem érsz; ki fogod deríteni ezt: te helyt álltál: ők pedig a Mert rabszolgái. Ők nem tőlem valók. Állj meg, ahogy akarsz; a betűk? Ne változtasd meg stílusát vagy értékét!" :)

2013. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:

No akkor essünk neki.

1. Kedves 8. hozzászóló: Dionüszosz megfelelője nem Sátán, hanem a goetiaban Bromios néven feljegyzett démon.

2. A spirituális sátánizmus nem szól imádatról, sőt, elítéli, hogy imádj egy urat. A tiszteletet, a cél szolgálatát helyezi előtérbe. A cél ez esetben a kiteljesedés, itt beszélhetünk a kundalini teljes ébredéséről, vagy a lelki béke megtalálásáról.

Ezzel szemben erős erkölcsi kódexszel rendelkezik, aminek a megtartása az egyetlen, amit megkövetel.

(Nem mellesleg ebbe a kódexbe nem fér el sok sátánistaként reklámozott, de egyébként simán antikeresztény vallási vonulat.)

Nem gyűlöli a keresztény egyház követőit, sem a papjait csak azért, mert keresztények lennének.

Sokkal inkább a szabad akarat elvén mintsem a vallási hovatartozás elvén ítélkezik.

Hiába híreszteli valaki magáról, hogy sátánista, ha közben az állat vagy neadjisten emberáldozatokkal, vagy esetleg sírgyalázásokkal(legyen az keresztény, mohamedán vagy zsidó vagy bármi más) a legszilárdabb törvényeket hágja át.

A spirituális sátánizmus a kereszténységben inkább azt az anyagi világot ítéli el, amit az egyház egy alapvetően békés vallásból csinált.

A sátánista mágia is, beleértve a mentális harcot amit előttem már említettek, inkább arra irányul, hogy az ember a spirituális síkokon történő érvényesülését segítse, és hogy ne hagyja kiveszni az emberekből a kiteljesedés lehetőségét.

Ez véletlenül sem nyilvánulhat meg sem gyilkosságban, sem templomgyújtogatásban, sem bármiféle fizikai erőszakban, mert nem ez a lényege, ennél az egész sokkal önzőbb.

Emellett fontos kikötni, hogy nem a bibliai gonoszként ismert Sátánt imádja, hanem azt a teremtő atyát, aki a sajátjai ellen szállt hadba az emberekért.(Ez olyan rész, amit még a biblia is megemlít Lucifer letaszításánál, csupán erősen kicsavarva.)És nem, Lucifer nem Sátánt jelöli.

A meditációkat egyébként mindenképpen érdemes kipróbálni, mert ártani nem fognak, a megidézéseket viszont csak felesküdötteknek érdemes megkísérelni, és főként a sátánizmus becsületkódexének megfelelő szándékkal.

Sem a meditációkhoz, sem a mágia továbbgyakorlásához nem kell felesküdött tagjának lenni semmilyen vallásnak, ezt a sátánizmus sem követeli meg, csupán tanácsolja.

Az egész lényege, hogy az ember dönt, és hogy az eredményeit a saját munkájával érje el, és ne mások szenvedésével.

Igen, a spirituális sátánizmus is elfogad véráldozatot, ez kétségtelen, de semmilyen körülmények között nem követeli meg, és csupán saját vérét áldozhatja az ember. Állatáldozatról, vagy kikötözött szüzekről szó sincs, mivel minden életet Sátántól eredőnek vél, és minden életet szentként is tart, amíg az nem veszélyeztet másokat.(Pl.: önvédelemből ölni a sátánizmus szerint nem bűn)

No ennek ismeretében tanácsolnám, hogy tanulmányozd át még egyszer az oldalon találtakat, és így gondold át.

Figyelmeztetlek, a hamis eskü bűn, és csupán az ezzel járó mágia reményében felesküdni egy eszmerendszerre anélkül hogy azt követni akarnád, nem túl őszinte dolog.

2014. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Zeusz megakadályozza, hogy Prométheusz ismét felemelje és egyesítse a Zeusz által kettéhasított emberpárt:


ÉVA

Én hát szakítok egyet a gyümölcsből.

ÁDÁM

Megátkozá az Úr.

(Lucifer kacag.)

De csak szakíts.

Jőjön reánk, minek ránk jőni kell,

Legyünk tudók, mint Isten.

(A tudás almáját előbb Éva, aztán Ádám megízleli.)

ÉVA

S e felett

Örökké ifjak. -

LUCIFER

Erre, erre csak.

A halhatatlanságnak fája ez.

Siessetek hát!

(A másik fa felé vonja őket, egy Kerub lángoló karddal útjokat állja.)

KERUB

Félre, bűnösök.

AZ ÚR SZAVA

Ádám, Ádám! elhagytál engemet,

Elhagylak én is, lásd, mit érsz magadban.

2014. ápr. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Prométheusz ~ Melek Taurusz (Melek Taurosz) = Bika Király = Baál ~ EN.KI (Kaukázus Királya / Bikája) ~ Tírusz bikája (Tyros, Tyrus, Tírosz)


Zeusz: folyton élvezkedni vágyó, saját önző érdekeit hajszoló isten ~ Jehova (Jehova/Jahve eredetileg szintén Baál... Anat a párja (?))

2014. ápr. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Az emberiség eredetéről


Az emberiség:Prométheusz a titán alkotása... Prométheusz az istenektől lopott tűzből teremtette meg az ember / emberiség lelkét. Az istenek ezért gyűlölik a titáni eredetű rasszt az embert és minden eszközzel korlátoznák, butítanák. Az istenek legjobb eszköze a titáni eredetű emberiség lekorlátozásában a nekik hűséggel tartozó papok (és egyéb ügynökeik).

A Prométheusz által az istenekkel szemben teremtett emberiség küldetése az, hogy megküzdjön az istenekkel és vegye el tőlük (erővel) az általuk birtokolt / bitorolt halhatatlanságot.

Prométheusz át tudta adni az embernek a tudást, de a halhatatlanság átadására már nem volt ideje.

A halhatatlanságért az embernek magának kell – az istenekkel szembeszállva – megküzdenie.

Ez a sorsunk és küldetésünk.


Az embernek az istenek ügynökei, a papok erőtlenséget tanítanak és mindenféle passzív dolgot, melyek kizárólag tehetetlenségre ösztönöznek.

Az embernek tudatosítania kell magában ősi küldetését és fel kell ismernie a kezdettől beléplántált és a hamis kondicionálások által teljesen legyengített erejét.


A Hiranják ősi rassza is a titánok voltak, az aranykor színaranyfényben járó legyőzhetetlen harcosai. A Káli-júga végén ők jönnek újra el és ők tesznek igazságot.

Akkor vége lesz az érzelmi alapú (=asszonylelkű), manipulatív jellegű kultuszoknak; az ő tanúságtételüket az igazságról mindenki érteni fogja. Az én szívem velük egy és nem a föld népével.

.......

Azt sem véletlenül mondják, hogy az ember(iség) Kingu (kiömlő) véréből keletkezett. Ez a mi eredeti természetünk, nem a szolgalelkűség. ... Már hosszú ideje szolgalelkűségre tanítanak bennünket a hamis istenek hamis papjai.


A Bibliáról: abban összevissza van keverve minden, az után hiába mentek... ősibb hagyományokhoz kell visszanyúlnotok. Hiranjaksa fi


A kereszténységről: az az istenek papjai által tanított szolgalelkűség netovábbja... egy cseppnyi erőt sem hagy az emberben... arra lett kitalálva, hogy az embert maradék erejétől is megfossza. A kereszténység a férfiból is asszonyt csinál. (A kereszténységben mindenki asszony. / A kereszténység mindenkit asszonnyá tesz.)

2014. ápr. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Alkossunk valami halhatatlant, alkossuk meg az emberből magunkat!
2014. ápr. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!