Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok Dynamo-ról az...

Mit gondoltok Dynamo-ról az Angliai varázsloról? Lehet azt feltételezni róla, hogy földönkivüli?

Figyelt kérdés
Nemrégebben az Amerikai kormány is elismerte,hogy köztünk vannak,de aztis mondtákmhogy majdnem négszáz lény van köztünk a földön!

2013. júl. 15. 11:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helytelen irásomért!
2013. júl. 15. 11:41
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet róla feltételezni, csak nem ajánlatos hangoztatni, mert az értelmesebb emberek kiröhögnek.
2013. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne Dynamo földönkívüli?

Mert bűvész?

Én is bűvész vagyok és sok trükkjét ismerem(semmi földöntúli dolog).


Amúgy hiszek az űrlényekben...

2013. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Nemrég az Amerikai kormány is elismerte,hogy köztünk vannak,de azt is mondták hogy majdnem négyszáz lény van köztünk a földön!"

Te szerintem túl sok MIB-et nézel, vagy hasonló... Semmi ilyen elismerés nem történt, mert nincsenek köztünk.

Amúgy meg csak egy jól befutott tehetséges bűvész, semmi egyéb.

2013. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt ajánlom,hogy olvassátok el ezt!


[link]

2013. júl. 15. 12:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Kanada 50 volt honvédelmi minisztere jelentette be egy UFO konferencián.


Ez olyan mintha itthon Biszku Béla jelentené be a Kőbányai Művházban rendezett UFÓ szakkörön.


Amerikai kormányzati bejelentésnek ez elég vékonyka.


----------------------


De mellesleg mi köze van Dynamo angol bűvészhez?

2013. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nem..

ha az lenne akkor a kormány már rég kés alá fektette volna hogy megnézzék rendesen működik-e a szervezete..

egy csomó orvosi vizsgálaton kellene részt vennie ha tényleg UFÓ lenne.

Szimplán egy ügyes bűvész,nagyon ügyes stábbal

2013. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem földönkívüli.. csak sátánista, ezért tud vizen járni, repülni stb.. sokan vannak, akik olyanok mint dynamo, de ők titokban tartják..
2013. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hé, útolsó. Te bolond vagy! A kérdező logikus kérdést tett fel, semmi köze a sátánizmushoz. Egy évig ismerkedtem a sátánizmussal és valóban van ott egy-két kihagyhatatlan trükk, amikból egy pár nekem is sikerült, de ha valamit megtanultam belőle az az, hogy ezeknek az energiáknak semmi közük a sátánizmushoz, azt ajánlom változtass életmódot, mert elkárhozol, mint a fene.persze én is, hogy belementem ilyesmibe. Bűvész, nem sátánista
2013. júl. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg ezek az energiák a csakrákból származnak. Mindenki képes erre. Nem lehet sátánista, hiszen tanítani akar minket és szereti látni, hogy mások arcára mosolyt varázsolt.
2013. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!